Son dakika spor haberi: 'ten dönüş sinyali "Hikayem burada bitmedi, bir gün geri döneceğim"

Son dakika spor haberi... Bir dönem forması giyen , sosyal medyada yaptığı bir yorumla taraftarları oldukça heyecanlandırdı. yorumunda, “Bu hikaye burada bitmedi. Bir gün geri döneceğim” ifadelerini kullandı. İşte detaylar... (GS haberi)

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 02 Mart 2021 Salı 19:14 Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021 Çarşamba 07:17

Bir dönem forması giyen ve attığı gollerle taraftarın gönlüne taht kuran , bir iş insanına sarı-kırmızılı forma hediye etti. 'in forma hediye ettiği iş insanı o anlara ait fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaştı. Ünlü oyuncu, bu paylaşımın altına , "Bu hikaye burada bitmedi, bir gün geri döneceğim" yorumunda bulundu.

35 yaşındaki oyuncunun yorumu ise taraftarları heyecanlandırırken fotoğrafın altına binlerce taraftar yorum yaptı. Tecrübeli oyuncuyu kulübün parçası olarak görmek istediklerini belirten sarı-kırmızılı taraftarlar, yönetime de gönderme yaptı.

Gomis'in yerinin kendilerinde çok farklı olduğunu ifade eden iş insanı ise , "Gerek golleri, gerek insanlığı ile çok sevdik. Güzel bir dostluğumuz oldu. Kendisi bana forma hediye etmişti. Ben de o anları aylar sonra sosyal medya hesabımdan paylaştım. Yorumu görünce çok heyecanlandım" ifadelerini kullandı.

İşte o paylaşım...

SON DAKİKA