UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ

Son Güncelleme: 16.09.2021 - 19:42
UEFA Şampiyonlar Ligi Haberleri
UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ UEFA Şampiyonlar Ligi 21/22 OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Goller G Penaltılar P A/M
F Mali Adama Traore FC Sheriff Tiraspol 8 5 0 0,63
F Hırvatístan Antonio Colak Malmo FF 8 5 0 0,63
F ABD Jordan Siebatcheu Young Boys Bern 7 4 0 0,57
F Moldova Luvannor FC Sheriff Tiraspol 6 4 0 0,67
F Arnavutluk Myrto Uzuni Ferencvarosi Budapest 7 4 0 0,57
F Estonya Rauno Sappinen Flora Tallinn 4 4 0 1
F Belçika Ryan Mmaee Ferencvarosi Budapest 7 4 0 0,57
F Fildişi Sahili Sebastian Haller Ajax Amsterdam 1 4 0 4
O Sırbistan Veljko Birmancevic Malmo FF 7 4 0 0,57
O Fransa Christopher Nkunku RB Leipzig 1 3 0 3
O Kosova Endrit Krasniqi FC Prishtina 2 3 0 1,5
F İsrail Eran Zahavi PSV Eindhoven 6 3 0 0,5
O Almanya Mario Gotze PSV Eindhoven 6 3 0 0,5
F Kıbrıs Rum Kesimi Pieros Sotiriou PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 3 0 0,38
F Finlandiya Roope Riski HJK Helsinki 3 3 0 1
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 4 2 0 0,5
O Danimarka Anders Christiansen Malmo FF 7 2 0 0,29
O Kuzey Makedonya Arijan Ademi GNK Dinamo Zagreb 2 2 0 1
F Fransa Billel Omrani FC CFR 1907 Cluj 5 2 0 0,4
O ABD Brendan Aaronson FC Salzburg 3 2 0 0,67
O Brezilya Cauly PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 2 0 0,25
O Avusturya Christoph Knasmullner Rapid Wien 2 2 0 1
F Hollanda Cody Gakpo PSV Eindhoven 6 2 0 0,33
O Rusya David Khurtsidze FC Alashkert Yerevan 4 2 0 0,5
F İsveç David Moberg Karlsson Sparta Prague 4 2 0 0,5
O Azerbaycan Emin Makhmudov Neftchi Baku PFC 4 2 0 0,5
F Slovenya Filip Valencic HJK Helsinki 3 2 0 0,67
F Fildişi Sahili Franck Boli Ferencvarosi Budapest 4 2 0 0,5
F Kolombiya Frank Castaneda FC Sheriff Tiraspol 7 2 0 0,29
F Hırvatístan Gabriel Debeljuh FC CFR 1907 Cluj 5 2 0 0,4
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 7 2 0 0,29
O Cebelitarık Liam Walker Lincoln Red Imps 4 2 0 0,5
F Fransa Lois Diony FK Crvena Zvezda Belgrade 4 2 0 0,5
O Hırvatístan Lovro Majer GNK Dinamo Zagreb 6 2 0 0,33
O Hırvatístan Luka Bobicanec Mura Murska Sabota 4 2 0 0,5
F Brezilya Luquinhas Legia Warszawa 6 2 0 0,33
F Azerbaycan Mahir Emreli Legia Warszawa 6 2 0 0,33
F Kosova Mendurim Hoti FC Prishtina 2 2 0 1
O Hırvatístan Mihael Klepac Mura Murska Sabota 4 2 0 0,5
F Azerbaycan Namik Alaskarov Neftchi Baku PFC 3 2 0 0,67
O Kamerun Nicolas Moumi Young Boys Bern 7 2 0 0,29
O İngiltere Noni Madueke PSV Eindhoven 6 2 0 0,33
F Yunanistan Panagiotis Moraitis FK Borac Banja Luka 2 2 0 1
F Portekiz Rafa Silva Benfica Lisbon 5 2 0 0,4
F Portekiz Rafael Lopes Legia Warszawa 6 2 0 0,33
F Brezilya Rafael Ratao Slovan Bratislava 4 2 0 0,5
O Finlandiya Riku Riski HJK Helsinki 2 2 0 1
F Polonya Robert Lewandowski Bayern Munich 1 2 0 2
O İzlanda Runar Mar Sigurjonsson FC CFR 1907 Cluj 6 2 0 0,33
D Belçika Samy Mmaee Ferencvarosi Budapest 4 2 0 0,5
F Cebelitarık Tjay De Barr Lincoln Red Imps 2 2 0 1
F Norveç Tokmac Chol Nguen Ferencvarosi Budapest 5 2 0 0,4
D İsviçre Ulisses Alexandre Garcia Young Boys Bern 7 2 0 0,29
O İsviçre Vincent Sierro Young Boys Bern 7 2 0 0,29
F Fransa Wissam Ben Yedder Monaco 4 2 0 0,5
O Gine Aguibou Camara Olympiacos Piraeus 2 1 0 0,5
O Brezilya Alan Patrick FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
F Bosna Hersek Aleksandar Glisic FC Alashkert Yerevan 4 1 0 0,25
O Rusya Aleksandr Golovin Monaco 4 1 0 0,25
D Brezilya Alex Sandro Juventus Turin 1 1 0 1
F Romanya Alexandru Chipciu FC CFR 1907 Cluj 4 1 0 0,25
F Kolombiya Alfredo Morelos Glasgow Rangers 1 1 0 1
F İspanya Alvaro Morata Juventus Turin 1 1 0 1
O İspanya Ander Herrera Paris St. Germain 1 1 0 1
D Danimarka Andreas Maxso Brondby IF 2 1 0 0,5
F İzlanda Andri Adolphsson Valur Reykjavik 2 1 0 0,5
F Hırvatístan Ante Rebic AC Milan 1 1 0 1
D Bulgaristan Anton Nedyalkov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 0 0,13
O Hollanda Arnaut Groeneveld Villarreal 1 1 0 1
O Fransa Aurelien Tchouameni Monaco 4 1 0 0,25
O Avustralya Awer Mabil FC Midtjylland 4 1 0 0,25
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 3 1 0 0,33
D Hırvatístan Bartol Franjic GNK Dinamo Zagreb 5 1 0 0,2
O Polonya Bartosz Kapustka Legia Warszawa 3 1 0 0,33
F Slovenya Benjamin Sesko FC Salzburg 3 1 0 0,33
F İspanya Brahim Diaz AC Milan 1 1 0 1
F Portekiz Bruma PSV Eindhoven 5 1 0 0,2
F Hırvatístan Bruno Petkovic GNK Dinamo Zagreb 5 1 0 0,2
O İskoçya Callum McGregor Celtic Glasgow 2 1 0 0,5
O İspanya Carralero Lincoln Red Imps 3 1 0 0,33
D İsviçre Cedric Zesiger Young Boys Bern 7 1 0 0,14
O İrlanda Chris Shields Linfield FC 2 1 0 0,5
O İsviçre Christian Fassnacht Young Boys Bern 7 1 0 0,14
F Kongo Cumhuriyeti Christy Manzinga Linfield FC 2 1 0 0,5
O Romanya Ciprian Deac FC CFR 1907 Cluj 6 1 0 0,17
F İngiltere Craig Curran Connahs Quay Nomads FC 2 1 0 0,5
D Romanya Cristian Manea FC CFR 1907 Cluj 5 1 0 0,2
F Portekiz Cristiano Ronaldo Manchester United FC 1 1 0 1
F Belçika Cyriel Dessers KRC Genk 2 1 0 0,5
D Kolombiya Danilo Arboleda FC Sheriff Tiraspol 8 1 0 0,13
O Lüksemburg Denis Ahmetxheka CS Fola Esch 2 1 0 0,5
O Yunanistan Dimitrios Kolovos FC Sheriff Tiraspol 4 1 0 0,25
D Peru Dulanto FC Sheriff Tiraspol 8 1 0 0,13
F Fas El Arabi Olympiacos Piraeus 3 1 0 0,33
D Senegal Elhadji Pape Djibril Diaw Vilnius FK Zalgiris 3 1 0 0,33
F Hollanda Elvis Manu PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 0 0,33
O Türkiye Emre Kilinc Galatasaray 2 1 0 0,5
F Norveç Erik Botheim Bodoe/Glimt 2 1 0 0,5
F Norveç Erling Haaland Borussia Dortmund 1 1 0 1
F Arnavutluk Ernest Muci Legia Warszawa 3 1 0 0,33
D Cebelitarık Ethan Britto Lincoln Red Imps 4 1 0 0,25
O Brezilya Evander FC Midtjylland 4 1 0 0,25
F Nijerya Ezekiel Henty Slovan Bratislava 4 1 0 0,25
F İsviçre Felix Mambimbi Young Boys Bern 4 1 0 0,25
F İtalya Filippo Falco FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 0 0,25
D İspanya Francisco Montero Beşiktaş 1 1 0 1
F Brezilya Gabriel Jesus Manchester City FC 1 1 0 1
O Portekiz Gelson Martins Monaco 4 1 0 0,25
D İngiltere George Horan Connahs Quay Nomads FC 1 1 0 1
D Brezilya Gilberto Benfica Lisbon 4 1 0 0,25
O Yunanistan Giorgos Masouras Olympiacos Piraeus 4 1 0 0,25
F İrlanda Graham Burke Shamrock Rovers 2 1 0 0,5
O Belçika Hans Vanaken Club Brugge 1 1 0 1
D ABD Henry Wingo Ferencvarosi Budapest 7 1 0 0,14
O Fransa Hugo Videmont Vilnius FK Zalgiris 4 1 0 0,25
O Ukrayna Igor Kharatin Ferencvarosi Budapest 6 1 0 0,17
O Hırvatístan Ivan Paurevic Riga FC 2 1 0 0,5
O Hırvatístan Ivan Rakitic Sevilla 1 1 0 1
O İngiltere Jack Grealish Manchester City FC 1 1 0 1
O Brezilya Jair HJK Helsinki 3 1 0 0,33
O Çek Cumhuriyeti Jakub Pesek Sparta Prague 4 1 0 0,25
D Finlandiya Janne Saksela HJK Helsinki 2 1 0 0,5
F Norveç Jo Inge Berget Malmo FF 7 1 0 0,14
D Portekiz Joao Cancelo Manchester City FC 1 1 0 1
O Portekiz Joao Mario Benfica Lisbon 5 1 0 0,2
O İngiltere Jordan Henderson Liverpool 1 1 0 1
F İspanya Jordi Betriu Armengol Inter Club de Escaldes 0 1 0 0
O İngiltere Jude Bellingham Borussia Dortmund 1 1 0 1
O Almanya Julian Weigl Benfica Lisbon 5 1 0 0,2
F Almanya Karim Adeyemi FC Salzburg 3 1 0 0,33
F Almanya Kevin Volland Monaco 4 1 0 0,25
O Cebelitarık Kian Ronan Lincoln Red Imps 3 1 0 0,33
O Hırvatístan Kristijan Jakic GNK Dinamo Zagreb 6 1 0 0,17
O İzlanda Kristinn Sigurdsson Valur Reykjavik 2 1 0 0,5
O Çek Cumhuriyeti Ladislav Krejci II Sparta Prague 2 1 0 0,5
F Burkina Faso Lassina Franck Traore FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
F İsrail Liel Abada Celtic Glasgow 2 1 0 0,5
O Hırvatístan Luka Ivanusec GNK Dinamo Zagreb 5 1 0 0,2
O Bosna Hersek Luka Menalo GNK Dinamo Zagreb 6 1 0 0,17
O Hırvatístan Luka Sucic FC Salzburg 3 1 0 0,33
O Çek Cumhuriyeti Lukas Masopust SK Slavia Prag 1 1 0 1
D Kamerun Macky Bagnack Kairat Almaty 1 1 0 1
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 3 1 0 0,33
O İspanya Manu Trigueros Villarreal 1 1 0 1
O İspanya Marco Rosa Lincoln Red Imps 4 1 0 0,25
O Hollanda Marco van Ginkel PSV Eindhoven 6 1 0 0,17
O Brezilya Marcos Antonio FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
O Ukrayna Marlos FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
F Senegal Mbaye Diagne Galatasaray 1 1 0 1
F Kongo Cumhuriyeti Mechak Elia Young Boys Bern 7 1 0 0,14
O İsviçre Michel Aebischer Young Boys Bern 6 1 0 0,17
D Slovenya Miha Blazic Ferencvarosi Budapest 7 1 0 0,14
F Danimarka Mikael Uhre Brondby IF 2 1 0 0,5
D Kongo Mike Cestor FC CFR 1907 Cluj 5 1 0 0,2
O Karadağ Milos Raickovic FK Buducnost Podgorica 2 1 0 0,5
O Karadağ Mirko Ivanic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 0 0,25
O Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 5 1 0 0,2
F Mısır Mohamed Salah Liverpool 1 1 0 1
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 7 1 0 0,14
D Hollanda Nathan Ake Manchester City FC 1 1 0 1
O Slovenya Nino Kouter Mura Murska Sabota 4 1 0 0,25
O Kazakistan Nuraly Alip Kairat Almaty 4 1 0 0,25
O Nijerya Ogenyi Onazi Vilnius FK Zalgiris 4 1 0 0,25
F İsrail Omer Atzili Maccabi Haifa FC 2 1 0 0,5
F Nijerya Paul Onuachu KRC Genk 2 1 0 0,5
F Portekiz Paulinho Sporting Lisbon 1 1 0 1
F Arjantin Paulo Dybala Juventus Turin 1 1 0 1
O Brezilya Pedrinho FC Shakhtar Donetsk 4 1 0 0,25
F Brezilya Pernambuco Bodoe/Glimt 2 1 0 0,5
O Nijerya Raphael Onyedika FC Midtjylland 4 1 0 0,25
O İsviçre Remo Freuler Atalanta BC 1 1 0 1
F İrlanda Richard Towell Shamrock Rovers 2 1 0 0,5
F Cezayir Riyad Mahrez Manchester City FC 1 1 0 1
F Slovakya Robert Mak Ferencvarosi Budapest 6 1 0 0,17
D Almanya Robin Gosens Atalanta BC 1 1 0 1
F Brezilya Rodrygo Real Madrid 1 1 0 1
F Belçika Romelu Lukaku Chelsea 1 1 0 1
O Litvanya Saulius Mikoliunas Vilnius FK Zalgiris 4 1 0 0,25
O Lüksemburg Sebastien Thill FC Sheriff Tiraspol 8 1 0 0,13
F Estonya Sergey Zenjov Flora Tallinn 4 1 0 0,25
O Fransa Sofiane Diop Monaco 4 1 0 0,25
O Danimarka Soren Rieks Malmo FF 8 1 0 0,13
F Lüksemburg Stefano Bensi CS Fola Esch 2 1 0 0,5
O Estonya Sten Reinkort Flora Tallinn 3 1 0 0,33
F Hollanda Steven Berghuis Ajax Amsterdam 1 1 0 1
O Kuzey İrlanda Steven Davis Glasgow Rangers 2 1 0 0,5
O Bosna Hersek Stojan Vranjes FK Borac Banja Luka 2 1 0 0,5
D Finlandiya Tenho HJK Helsinki 3 1 0 0,33
O Brezilya Tete FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
F Almanya Thomas Muller Bayern Munich 1 1 0 1
F Çek Cumhuriyeti Tomas Pekhart Legia Warszawa 5 1 0 0,2
O Slovenya Tomi Horvat Mura Murska Sabota 4 1 0 0,25
F Hırvatístan Tomislav Kis Vilnius FK Zalgiris 3 1 0 0,33
F Brezilya Vagner Love Kairat Almaty 4 1 0 0,25
O Fransa Vincent Bezecourt FC Alashkert Yerevan 3 1 0 0,33
O Slovakya Vladimir Weiss Slovan Bratislava 4 1 0 0,25
O Fransa Yann M'Vila Olympiacos Piraeus 2 1 0 0,5
D Slovenya Ziga Kous Mura Murska Sabota 4 1 0 0,25
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Asistler A Penaltılar P A/M
F Brezilya Antony Santos Ajax Amsterdam 1 0 0 0
F Polonya Kacper Skibicki Legia Warszawa 1 0 0 0
F Rusya Aleksey Miranchuk Atalanta BC 1 0 0 0
O Portekiz Bruno Fernandes Manchester United FC 1 0 0 0
D İspanya Cesar Azpilicueta Chelsea 1 0 0 0
O İspanya Daniel Olmo RB Leipzig 1 0 0 0
F Belçika Divock Origi Liverpool 1 0 0 0
F Kolombiya Duvan Zapata Atalanta BC 1 0 0 0
D Ukrayna Eduard Sobol Club Brugge 1 0 0 0
O Fransa Eduardo Camavinga Real Madrid 1 0 0 0
F İspanya Gerard Moreno Villarreal 1 0 0 0
O Almanya İlkay Gündoğan Manchester City FC 1 0 0 0
O İngiltere Jack Grealish Manchester City FC 1 1 0 1
O İngiltere Jude Bellingham Borussia Dortmund 1 1 0 1
F Fransa Kylian Mbappe Paris St. Germain 1 0 0 0
F Almanya Leroy Sane Bayern Munich 1 0 0 0
O Brezilya Matheus Nunes Sporting Lisbon 1 0 0 0
O Bosna Hersek Miralem Pjanic Beşiktaş 1 0 0 0
D Fransa Nordi Mukiele RB Leipzig 1 0 0 0
D Fas Noussair Mazraoui Ajax Amsterdam 1 0 0 0
F Portekiz Rafael Leao AC Milan 1 0 0 0
O Avusturya Robert Ljubicic Rapid Wien 1 0 0 0
O Uruguay Rodrigo Bentancur Juventus Turin 1 0 0 0
D Portekiz Ruben Dias Manchester City FC 1 0 0 0
O Hollanda Ryan Gravenberch Ajax Amsterdam 1 0 0 0
F İngiltere Ryan Kent Glasgow Rangers 2 0 0 0
D Belçika Thomas Meunier Borussia Dortmund 1 0 0 0
F Danimarka Yussuf Poulsen RB Leipzig 1 0 0 0
D İzlanda Alfons Sampsted Bodoe/Glimt 2 0 0 0
D Türkiye Emre Tasdemir Galatasaray 2 0 0 0
O Avusturya Kelvin Arase Rapid Wien 2 0 0 0
O Danimarka Kevin Mensah Brondby IF 2 0 0 0
D Danimarka Kevin Tshiembe Brondby IF 2 0 0 0
O Brezilya Mauro Junior PSV Eindhoven 2 0 0 0
F Belçika Mike Tresor Ndayishimiye KRC Genk 2 0 0 0
O Türkiye Ömer Bayram Galatasaray 2 0 0 0
F Danimarka Pione Sisto FC Midtjylland 2 0 0 0
D Brezilya Cristiano FC Sheriff Tiraspol 8 0 0 0
F Slovenya Benjamin Sesko FC Salzburg 3 1 0 0,33
O Çek Cumhuriyeti Borek Dockal Sparta Prague 3 0 0 0
O Mali Mohamed Camara FC Salzburg 3 0 0 0
D Fransa Oumar Solet FC Salzburg 3 0 0 0
O Danimarka Anders Christiansen Malmo FF 7 2 0 0,29
F Çek Cumhuriyeti Adam Hlozek Sparta Prague 4 0 0 0
O Brezilya Caio Henrique Monaco 4 0 0 0
D Brezilya Lucas Verissimo Benfica Lisbon 4 0 0 0
O Danimarka Mads Hansen FC Midtjylland 4 0 0 0
F Ukrayna Roman Yaremchuk Benfica Lisbon 4 0 0 0
O Danimarka Soren Rieks Malmo FF 8 1 0 0,13
O Brezilya Alan Patrick FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
O Portekiz Joao Mario Benfica Lisbon 5 1 0 0,2
O Hırvatístan Luka Ivanusec GNK Dinamo Zagreb 5 1 0 0,2
F Portekiz Rafa Silva Benfica Lisbon 5 2 0 0,4
O Brezilya Tete FC Shakhtar Donetsk 5 1 0 0,2
F İsrail Eran Zahavi PSV Eindhoven 6 3 0 0,5
F Moldova Luvannor FC Sheriff Tiraspol 6 4 0 0,67
O Almanya Mario Gotze PSV Eindhoven 6 3 0 0,5
O İngiltere Noni Madueke PSV Eindhoven 6 2 0 0,33
D Almanya Philipp Max PSV Eindhoven 6 0 0 0
D İsviçre Silvan Hefti Young Boys Bern 6 0 0 0
F Kongo Cumhuriyeti Mechak Elia Young Boys Bern 7 1 0 0,14
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 7 1 0 0,14
F Belçika Ryan Mmaee Ferencvarosi Budapest 7 4 0 0,57
O Sırbistan Veljko Birmancevic Malmo FF 7 4 0 0,57
Poz Oyuncu Takım Maçlar M
D İngiltere Aaron Wan-Bissaka Manchester United FC 1 - - 1
O Bosna Hersek Adi Nalic Malmo FF 5 1 - -
D Bosna Hersek Adnan Kovacevic Ferencvarosi Budapest 3 2 - -
O Fransa Aissa Laidouni Ferencvarosi Budapest 3 1 1 -
O Brezilya Alan Patrick FC Shakhtar Donetsk 5 1 - -
O Arnavutluk Albano Aleksi KF Teuta 2 1 - -
F İsviçre Albian Ajeti Celtic Glasgow 2 1 - -
F Bosna Hersek Aleksandar Glisic FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
D Bosna Hersek Aleksandar Vojnovic FK Borac Banja Luka 2 1 - -
O Rusya Aleksandr Golovin Monaco 4 1 - -
D Beyaz Rusya Aleksandr Sachivko Shakhter Soligorsk 2 1 - -
F Rusya Aleksandr Sobolev FK Spartak Moskova 2 1 - -
O Slovenya Alen Kozar Mura Murska Sabota 2 1 - -
F Rusya Alesandr Lomovitskiy FK Spartak Moskova 1 1 - -
F Romanya Alexandru Chipciu FC CFR 1907 Cluj 4 1 - -
O Romanya Alexandru Paun FC CFR 1907 Cluj 6 1 1 -
F Kolombiya Alfredo Morelos Glasgow Rangers 1 1 - -
O Nijer Ali Mohamed Maccabi Haifa FC 2 - - 1
K İskoçya Allan McGregor Glasgow Rangers 2 1 - -
O Bosna Hersek Amer Gojak GNK Dinamo Zagreb 3 1 - -
K Ukrayna Anatolii Trubin FC Shakhtar Donetsk 3 1 - -
O Danimarka Anders Dreyer FC Midtjylland 3 - 1 -
D Portekiz Andre Almeida Benfica Lisbon 2 1 - -
O Portekiz Andre Martins Legia Warszawa 6 1 - -
D Brezilya Andre Silva PSV Eindhoven 6 1 - -
O Yunanistan Andreas Bouchalakis Olympiacos Piraeus 2 1 - -
D Danimarka Andreas Maxso Brondby IF 2 2 - -
D Malta Andrei Agius Hibernians FC Paola 2 1 - -
D Bosna Hersek Anel Ahmedhodzic Malmo FF 7 3 - -
D İspanya Angelino RB Leipzig 1 - 1 -
D Karadağ Anto Babic FK Buducnost Podgorica 2 2 - -
D Bulgaristan Anton Nedyalkov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
D Letonya Antonijs Chernomordijs Riga FC 2 2 - -
F Hırvatístan Antonio Colak Malmo FF 8 1 - -
D Almanya Antonio Pavic FK Shkendija 2 1 - -
D Curaçao Armando Obispo PSV Eindhoven 3 1 - -
O Kazakistan Arsene Buranchiev Kairat Almaty 4 1 - -
K Polonya Artur Boruc Legia Warszawa 6 1 - -
D Polonya Artur Jedrzejczyk Legia Warszawa 6 3 - -
F Kazakistan Artur Shushenachev Kairat Almaty 4 1 - -
O Kanada Atiba Hutchinson Beşiktaş 1 1 - -
O Fransa Aurelien Tchouameni Monaco 4 2 - -
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 3 1 - -
O Türkiye Aytaç Kara Galatasaray 2 1 - -
O Gürcistan Bakar Kardava FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
O Polonya Bartosz Kapustka Legia Warszawa 3 2 - -
O Polonya Bartosz Slisz Legia Warszawa 6 1 - -
O Fransa Benjamin Andre Lille OSC 1 1 - -
D Fransa Benoit Badiashile Monaco 4 2 - -
F Gana Bernard Tekpetey PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 4 - -
D Portekiz Bernardo Lopes Lincoln Red Imps 4 1 - -
D Kosova Besnik Krasniqi FC Prishtina 2 1 - -
F Fransa Billel Omrani FC CFR 1907 Cluj 5 2 - -
O Malta Bjorn Kristensen Hibernians FC Paola 1 1 - -
D Arnavutluk Blerim Kotobelli KF Teuta 2 1 - -
O Nijerya Bonke Innocent Malmo FF 7 2 1 -
O Çek Cumhuriyeti Borek Dockal Sparta Prague 3 1 - -
D Hırvatístan Borna Barisic Glasgow Rangers 2 1 - -
F İspanya Brahim Diaz AC Milan 1 1 - -
D Norveç Brede Moe Bodoe/Glimt 2 1 - -
F Hırvatístan Bruno Petkovic GNK Dinamo Zagreb 5 1 - -
O Brezilya Cauly PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
F İsviçre Cedric Itten Glasgow Rangers 1 1 - -
D İsviçre Cedric Zesiger Young Boys Bern 7 1 - -
D İspanya Cesar Azpilicueta Chelsea 1 1 - -
O Paraguay Cesar Meza Colli Neftchi Baku PFC 4 1 - -
D Kongo Cumhuriyeti Chancel Mbemba FC Porto 1 - - 1
O İrlanda Chris Shields Linfield FC 2 1 - -
O İsviçre Christian Fassnacht Young Boys Bern 7 2 - -
O Danimarka Christian Kohler Valur Reykjavik 2 1 - -
D Kongo Cumhuriyeti Christian Luyindama Galatasaray 2 1 - -
O Lüksemburg Christopher Martins Young Boys Bern 6 2 - -
O Romanya Ciprian Deac FC CFR 1907 Cluj 6 1 - -
O Fransa Claude Goncalves PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
D Brezilya Cristiano FC Sheriff Tiraspol 8 2 - -
O İrlanda Daniel Mandroiu Shamrock Rovers 2 1 - -
D Kolombiya Daniel Munoz KRC Genk 2 2 - -
O Kazakistan Daniyar Usenov Kairat Almaty 1 1 - -
D Avusturya David Alaba Real Madrid 1 1 - -
F Papua Yeni Gine David Browne HJK Helsinki 3 1 - -
D Slovakya David Hancko Sparta Prague 4 1 - -
O Rusya David Khurtsidze FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
O Çek Cumhuriyeti David Pavelka Sparta Prague 4 1 - -
O Macaristan David Siger Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
O Hollanda Davy Propper PSV Eindhoven 5 1 - -
D Fransa Dayot Upamecano Bayern Munich 1 1 - -
O İngiltere Declan Poole Connahs Quay Nomads FC 2 1 - -
K Macaristan Denes Dibusz Ferencvarosi Budapest 7 1 - -
F Romanya Denis Alibec FC CFR 1907 Cluj 2 1 - -
O Ukrayna Denys Harmash FC Dinamo Kiev 1 1 - -
D Fildişi Sahili Didier Kadio FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
D Brezilya Diego Carlos Sevilla 1 1 - -
O Yunanistan Dimitrios Kolovos FC Sheriff Tiraspol 4 1 - -
D Bosna Hersek Dino Coric FK Borac Banja Luka 2 1 - -
D Hırvatístan Dino Mikanovic Kairat Almaty 4 1 - -
D Hırvatístan Dino Peric GNK Dinamo Zagreb 3 1 - -
O Portekiz Diogo Pimentel CS Fola Esch 1 1 - -
D Bosna Hersek Djordje Cosic FK Borac Banja Luka 2 1 - -
D Brezilya Dodo FC Shakhtar Donetsk 5 1 - -
D Macaristan Dominik Csontos Ferencvarosi Budapest 1 1 - -
O Bulgaristan Dominik Yankov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 1 - -
O Kamerun Donald Molls FK Borac Banja Luka 2 2 - -
D Peru Dulanto FC Sheriff Tiraspol 8 2 - -
D Kolombiya Eder Balanta Club Brugge 1 1 - -
D Meksika Edson Alvarez Ajax Amsterdam 1 1 - -
D Bosna Hersek Eldar Civic Ferencvarosi Budapest 5 - 1 -
D Senegal Elhadji Pape Djibril Diaw Vilnius FK Zalgiris 3 1 - 1
O Azerbaycan Emin Makhmudov Neftchi Baku PFC 4 1 - -
D Cebelitarık Ethan Britto Lincoln Red Imps 4 3 - -
O Fransa Etienne Capoue Villarreal 1 1 - -
O Brezilya Evander FC Midtjylland 4 1 - -
F Nijerya Ezekiel Henty Slovan Bratislava 4 2 - -
D Brezilya Felipe Atletico Madrid 1 1 - -
D Malta Ferdinando Apap Hibernians FC Paola 2 2 - -
O Brezilya Fernando FC Shakhtar Donetsk 2 1 - -
D Sırbistan Filip Mladenovic Legia Warszawa 6 2 - -
D Karadağ Filip Stojkovic Rapid Wien 2 1 - -
F Slovenya Filip Valencic HJK Helsinki 3 1 - -
O Fransa Francis Coquelin Villarreal 1 - 1 -
F Gana Francis Kyeremeh Vilnius FK Zalgiris 4 1 - -
D İspanya Francisco Montero Beşiktaş 1 1 - -
F Kolombiya Frank Castaneda FC Sheriff Tiraspol 7 3 - -
D İsveç Franz Brorsson Malmo FF 5 2 - -
F Hırvatístan Gabriel Debeljuh FC CFR 1907 Cluj 5 1 - -
D Kazakistan Gafurzhan Suyumbaev Kairat Almaty 3 1 - -
O İrlanda Gary O'Neill Shamrock Rovers 2 1 - -
O İspanya Gavi Barcelona 1 1 - -
O Fransa Geoffrey Kondogbia Atletico Madrid 1 1 - -
O Ukrayna Georgiy Sudakov FC Shakhtar Donetsk 1 1 - -
F İspanya Gerard Moreno Villarreal 1 1 - -
O Lüksemburg Gilson Delgado CS Fola Esch 1 1 - -
F Gürcistan Giorgi Gabedava FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
O Gürcistan Giorgi Kutsia FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
D Beyaz Rusya Gleb Shevchenko Shakhter Soligorsk 2 1 - -
D Arnavutluk Gledi Mici FC Prishtina 2 1 - -
F Gana Godsway Donyoh Maccabi Haifa FC 2 2 - -
F Portekiz Goncalo Ramos Benfica Lisbon 4 2 - -
F Ermenistan Grigor Aghekyan FC Alashkert Yerevan 1 1 - -
O Gabon Guelor Kanga FK Crvena Zvezda Belgrade 3 - 1 -
O Kırgızistan Gulzhigit Alykulov Kairat Almaty 4 1 - -
D Gürcistan Guram Kashia Slovan Bratislava 4 1 - -
O İzlanda Haukur Sigurdsson Valur Reykjavik 2 1 - -
D Danimarka Henrik Dalsgaard FC Midtjylland 2 1 - -
D ABD Henry Wingo Ferencvarosi Budapest 7 1 - -
O Fildişi Sahili Ibrahim Benjamin Traore SK Slavia Prag 1 1 - -
O Nijerya Ibrahim Rabiu Slovan Bratislava 3 1 - -
O Brezilya Igor FK Shkendija 2 1 - -
O Ukrayna Igor Kharatin Ferencvarosi Budapest 6 3 - -
D Ukrayna Igor Plastun PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
D Ukrayna Illia Zabarnyi FC Dinamo Kiev 1 1 - -
O Cezayir Ismael Bennacer AC Milan 1 1 - -
O Fildişi Sahili Ismaila Soro Celtic Glasgow 2 1 - -
O Hırvatístan Ivan Rakitic Sevilla 1 1 - -
O Gürcistan Jaba Kankava Slovan Bratislava 4 1 - -
D Brezilya Jackson Ferreira Silverio KF Teuta 2 1 - -
O Brezilya Jair HJK Helsinki 3 1 - -
O Malta Jake Grech Hibernians FC Paola 2 1 - -
D Brezilya James FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
O İngiltere James Milner Liverpool 1 1 - -
O İngiltere Jamie Insall Connahs Quay Nomads FC 1 1 - -
F İngiltere Jamie Mullan Connahs Quay Nomads FC 2 1 - -
D Slovakya Jan Krivak FK Shkendija 2 1 1 -
D Belçika Jan Vertonghen Benfica Lisbon 4 1 - -
D Finlandiya Janne Saksela HJK Helsinki 2 1 - -
F Meksika Jesus Corona FC Porto 1 1 - -
D İspanya Jesus Navas Sevilla 1 1 - -
D İspanya Jesus Toscano Serrano Lincoln Red Imps 4 2 - -
D Kolombiya Jhon Lucumi KRC Genk 2 1 - -
F Portekiz Joao Felix Atletico Madrid 1 1 - -
O Portekiz Joao Mario Benfica Lisbon 5 1 - -
O Portekiz Joao Palhinha Sporting Lisbon 1 1 - -
D Fransa Joel Bopesu Vilnius FK Zalgiris 4 1 - -
O Hollanda Joeri De Kamps Slovan Bratislava 4 2 - -
D ABD John Brooks Wolfsburg 1 - 1 -
D İrlanda John Disney Connahs Quay Nomads FC 2 1 - -
O Fransa Jonathan Ikone Lille OSC 1 1 - -
O Arjantin Jonathan Rodriguez FC CFR 1907 Cluj 6 2 - -
F İsveç Jordan Larsson FK Spartak Moskova 2 1 - -
D Fransa Jordan Lefort Young Boys Bern 2 1 - -
F ABD Jordan Siebatcheu Young Boys Bern 7 2 - -
F Kuzey İrlanda Jordan Stewart Linfield FC 2 1 - -
O İspanya Jordi Gomez Omonia Nicosia 1 1 - -
O Almanya Joshua Kimmich Bayern Munich 1 1 - -
D Hırvatístan Josip Juranovic Legia Warszawa 5 1 - -
O Hırvatístan Josip Misic GNK Dinamo Zagreb 6 2 - -
O Portekiz Josue Filipe Soares Pesqueira Legia Warszawa 3 1 - -
O Fransa Josuha Guilavogui Wolfsburg 1 1 - -
O Almanya Julian Weigl Benfica Lisbon 5 2 - -
O Slovakya Julius Szoke Shakhter Soligorsk 2 1 - -
F Brezilya Junior Brumado FC Midtjylland 4 1 - -
O Hollanda Jurrien Timber Ajax Amsterdam 1 1 - -
D Ermenistan Kamo Hovhannisyan Kairat Almaty 4 2 - -
O Litvanya Karolis Uzela Vilnius FK Zalgiris 3 - - 1
D Trinidad Tobago Keston Julien FC Sheriff Tiraspol 7 2 - -
D Fransa Kevin Theophile Catherine GNK Dinamo Zagreb 6 1 - -
F Almanya Kevin Volland Monaco 4 1 - -
D Avusturya Kevin Wimmer Rapid Wien 2 2 - -
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 7 3 - -
O Norveç Kristian Thorstvedt KRC Genk 2 1 - -
O Hırvatístan Kristijan Jakic GNK Dinamo Zagreb 6 1 - -
O İzlanda Kristinn Sigurdsson Valur Reykjavik 2 1 - -
O Norveç Kristoffer Zachariassen Ferencvarosi Budapest 4 2 - -
D Danimarka Lasse Nielsen Malmo FF 7 2 - -
F Arjantin Lautaro Martinez Inter Milano 1 1 - -
D Brezilya Leandro Almeida Hibernians FC Paola 2 1 - -
O Arjantin Leandro Paredes Paris St. Germain 1 1 - -
O Cebelitarık Liam Walker Lincoln Red Imps 4 1 - -
F Arjantin Lionel Messi Paris St. Germain 1 1 - -
D Arjantin Lisandro Martinez Ajax Amsterdam 1 1 - -
O Kosova Lorik Boshnjaku FC Prishtina 2 1 - -
F Slovenya Lovro Bizjak FC Sheriff Tiraspol 7 1 - -
F Almanya Luca Waldschmidt Wolfsburg 1 1 - -
O Finlandiya Lucas Lingman HJK Helsinki 3 1 - -
D Brezilya Lucas Verissimo Benfica Lisbon 4 - 1 -
F Kolombiya Luis Diaz FC Porto 1 1 - -
O Bosna Hersek Luka Menalo GNK Dinamo Zagreb 6 2 - -
O Karadağ Luka Mirkovic FK Buducnost Podgorica 2 1 - -
D Almanya Lukas Klostermann RB Leipzig 1 1 - -
F Almanya Lukas Nmecha Wolfsburg 1 1 - -
D Slovakya Lukas Stetina Sparta Prague 2 1 - -
D Kamerun Macky Bagnack Kairat Almaty 1 1 - -
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 3 - - 1
D Senegal Mamadou Mbodj Neftchi Baku PFC 4 1 - -
O İsrail Manor Solomon FC Shakhtar Donetsk 3 1 - -
D Brezilya Marcao Galatasaray 2 1 - -
F Sırbistan Marco Lazetic FK Crvena Zvezda Belgrade 1 1 - -
D Estonya Marco Lukka Flora Tallinn 4 2 - -
O İspanya Marco Rosa Lincoln Red Imps 4 1 - -
O Hollanda Marco van Ginkel PSV Eindhoven 6 1 - -
D Sırbistan Marko Gobeljic FK Crvena Zvezda Belgrade 2 1 - -
D Hırvatístan Marko Karamarko Vilnius FK Zalgiris 3 1 - -
D Brezilya Marlon FC Shakhtar Donetsk 5 2 - -
O Hollanda Marten de Roon Atalanta BC 1 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Matej Polidar Sparta Prague 3 1 - -
F Çek Cumhuriyeti Matej Pulkrab Sparta Prague 1 1 - -
D Bosna Hersek Mateo Susic FC CFR 1907 Cluj 5 1 - -
O Kolombiya Mateus Uribe FC Porto 1 1 - -
D Polonya Mateusz Wieteska Legia Warszawa 6 1 - -
D Hollanda Matthijs de Ligt Juventus Turin 1 1 - -
D Fransa Maxence Lacroix Wolfsburg 1 1 - -
D Avusturya Maximilian Ullmann Rapid Wien 2 1 - -
O Brezilya Maycon FC Shakhtar Donetsk 5 1 - -
F Kongo Cumhuriyeti Mechak Elia Young Boys Bern 7 1 - -
F Kosova Mendurim Hoti FC Prishtina 2 1 - -
D Azerbaycan Mert Celik Neftchi Baku PFC 3 - - 1
O İsviçre Michel Aebischer Young Boys Bern 6 3 - -
D Slovenya Miha Blazic Ferencvarosi Budapest 7 1 - -
O Rusya Mikhail Ignatov FK Spartak Moskova 2 1 - -
K Kanada Milan Borjan FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
D Sırbistan Milan Rodic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
O Bulgaristan Milen Gamakov Vilnius FK Zalgiris 3 1 - -
O Karadağ Miomir Djurickovic FK Buducnost Podgorica 2 1 - -
O Karadağ Mirko Ivanic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
O Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 5 1 - -
D Gine Mohamed Camara Young Boys Bern 7 2 - -
O Mali Mohamed Camara FC Salzburg 3 2 - -
O İsrail Mohammad Abu Fani Maccabi Haifa FC 2 2 - -
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 7 1 - -
O Danimarka Morten Frendrup Brondby IF 2 1 - -
O Norveç Morten Konradsen Bodoe/Glimt 1 - 1 -
O Gana Mustapha Yahaya Lincoln Red Imps 4 1 - -
F Arnavutluk Myrto Uzuni Ferencvarosi Budapest 7 1 - -
F Azerbaycan Namik Alaskarov Neftchi Baku PFC 3 1 - -
D Sırbistan Nemanja Ljubisavljevic Vilnius FK Zalgiris 4 1 - -
O Sırbistan Nenad Krsticic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
O Arjantin Nicolas Capaldo FC Salzburg 2 1 - -
D Arjantin Nicolas Otamendi Benfica Lisbon 5 2 - -
D Avusturya Nicolas Seiwald FC Salzburg 3 1 - -
D Finlandiya Niklas Moisander Malmo FF 4 1 - -
D Sırbistan Nikola Antic Shakhter Soligorsk 2 1 - -
O Slovenya Nino Kouter Mura Murska Sabota 4 1 - -
O İsrail Nir Bitton Celtic Glasgow 1 - 1 -
F Hollanda Noa Lang Club Brugge 1 1 - -
O İsviçre Noah Okafor FC Salzburg 3 1 - -
O Gürcistan Nodar Iashvili FC Dinamo Tbilisi 1 1 - -
O Kazakistan Nuraly Alip Kairat Almaty 4 1 - -
F Fransa Odsonne Edouard Celtic Glasgow 2 1 - -
K Yunanistan Odysseas Vlachodimos Benfica Lisbon 5 1 - -
O Nijerya Ogenyi Onazi Vilnius FK Zalgiris 4 2 - -
D Moldova Oleg Reabciuk Olympiacos Piraeus 3 1 - -
D Ukrayna Olexandr Zinchenko Manchester City FC 1 1 - -
D Fransa Olivier Boscagli PSV Eindhoven 5 1 1 -
D Benin Olivier Verdon PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
D Azerbaycan Omar Buludov Neftchi Baku PFC 4 1 - -
F İsrail Omer Atzili Maccabi Haifa FC 2 1 - -
O Liberya Oscar Dorley SK Slavia Prag 1 1 - -
O İsveç Oscar Lewicki Malmo FF 7 1 - -
D Fransa Oumar Solet FC Salzburg 3 1 - -
D Senegal Ousseynou Ba Olympiacos Piraeus 3 - 1 -
D Senegal Pape Abou Cisse Olympiacos Piraeus 4 1 - -
O Brezilya Pedrinho FC Shakhtar Donetsk 4 1 - -
F Kıbrıs Rum Kesimi Pieros Sotiriou PFC Ludogorets 1945 Razgrad 8 1 - -
F Danimarka Pione Sisto FC Midtjylland 2 1 - -
O Kosova Qendrim Zyba FC Prishtina 2 1 - -
D Cezayir Rachid Bouhenna FC CFR 1907 Cluj 5 1 - -
F Portekiz Rafa Silva Benfica Lisbon 5 2 - -
O Nijerya Raphael Onyedika FC Midtjylland 4 2 - -
D Fransa Raphael Varane Manchester United FC 1 1 - -
K Avusturya Richard Strebinger Rapid Wien 2 1 - -
F İrlanda Richard Towell Shamrock Rovers 2 1 - -
O Letonya Ritvars Rugins Riga FC 2 1 - -
F Slovakya Robert Mak Ferencvarosi Budapest 6 1 - -
O Kongo Cumhuriyeti Rodrigue Dikaba CS Fola Esch 1 1 - -
F Ukrayna Roman Yaremchuk Benfica Lisbon 4 1 - -
O İrlanda Ronan Finn Shamrock Rovers 2 1 - -
F Finlandiya Roope Riski HJK Helsinki 3 1 - -
D Portekiz Ruben Semedo Olympiacos Piraeus 4 1 - -
O İzlanda Runar Mar Sigurjonsson FC CFR 1907 Cluj 6 1 - -
F Belçika Ryan Mmaee Ferencvarosi Budapest 7 2 - -
O Yeni Zelanda Ryan Thomas PSV Eindhoven 2 1 - -
O Arnavutluk Sabien Lilaj FC Prishtina 2 1 - -
O Kanada Scott Arfield Glasgow Rangers 2 1 - -
F Norveç Sebastian Tounekti Bodoe/Glimt 2 1 - -
O Fildişi Sahili Sekou Sanogo FK Crvena Zvezda Belgrade 4 2 - -
D Kazakistan Sergey Keiler Kairat Almaty 0 - - 1
D Ukrayna Sergey Krivtsov FC Shakhtar Donetsk 1 1 - -
F Estonya Sergey Zenjov Flora Tallinn 4 2 - -
D Brezilya Sergio Raphael Hibernians FC Paola 1 - 1 -
O Ukrayna Serhiy Sydorchuk FC Dinamo Kiev 1 1 - -
O Arnavutluk Sherif Kallaku KF Teuta 2 1 - -
D İsviçre Silvan Hefti Young Boys Bern 6 1 - 1
O Togo Simon Gbegnon FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
D Bosna Hersek Sinisa Dujakovic FK Borac Banja Luka 1 1 - -
O Sırbistan Slavoljub Srnic FK Crvena Zvezda Belgrade 1 1 - -
O Brezilya Somalia Ferencvarosi Budapest 7 1 - -