UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ HABERLERİ

Son Güncelleme: 18.08.2022 - 10:30
UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ UEFA Şampiyonlar Ligi 22/23 OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Goller G Penaltılar P A/M
F Haiti Frantzdy Pierrot Maccabi Haifa FC 5 5 0 1
F Nijerya Victor Boniface Bodoe/Glimt 4 5 0 1,25
F Mali Adama Traore Ferencvarosi Budapest 6 4 0 0,67
F Norveç Amahl Pellegrino Bodoe/Glimt 6 4 0 0,67
F Portekiz Goncalo Ramos Benfica Lisbon 3 4 0 1,33
F Senegal Ibrahima Wadji Karabağ FK 7 4 0 0,57
F Brezilya Kady Karabağ FK 6 4 0 0,67
O İzlanda Kristall Ingason Vikingur Reykjavik 3 3 0 1
O Gana Osman Bukari FK Crvena Zvezda Belgrade 3 3 0 1
F Kıbrıs Rum Kesimi Pieros Sotiriou PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 3 0 0,6
F Norveç Runar Espejord Bodoe/Glimt 6 3 0 0,5
O Tunus Aissa Laidouni Ferencvarosi Budapest 6 2 0 0,33
O Nijer Ali Mohamed Maccabi Haifa FC 5 2 0 0,4
F Hırvatístan Antonio Colak Glasgow Rangers 3 2 0 0,67
O Kuzey Makedonya Arijan Ademi GNK Dinamo Zagreb 5 2 0 0,4
F Hırvatístan Bruno Petkovic GNK Dinamo Zagreb 5 2 0 0,4
O Arjantin Enzo Fernandez Benfica Lisbon 3 2 0 0,67
F Nijerya Fortune Akpan Bassey Ferencvarosi Budapest 3 2 0 0,67
F Fildişi Sahili Franck Boli Ferencvarosi Budapest 6 2 0 0,33
F İspanya Genis Soldevila Inter Club de Escaldes 2 2 0 1
O Gabon Guelor Kanga FK Crvena Zvezda Belgrade 3 2 0 0,67
O İzlanda Helgi Gudjonsson Vikingur Reykjavik 4 2 0 0,5
O Norveç Hugo Vetlesen Bodoe/Glimt 7 2 0 0,29
O Faroe Adaları Jakup Andreasen KI Klaksvik 2 2 0 1
F Çek Cumhuriyeti Jan Kliment FC Viktoria Plzen 4 2 0 0,5
O Çek Cumhuriyeti Jan Sykora FC Viktoria Plzen 5 2 0 0,4
O Hollanda Joey Veerman PSV Eindhoven 3 2 0 0,67
F İzlanda Karl Fridleifur Gunnarsson Vikingur Reykjavik 4 2 0 0,5
F İngiltere Kehinde Mathias Oyewusi Vilnius FK Zalgiris 6 2 0 0,33
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 2 0 0,33
O Norveç Kristoffer Zachariassen Ferencvarosi Budapest 6 2 0 0,33
F Bosna Hersek Luka Juricic FC Pyunik Yerevan 5 2 0 0,4
F Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 5 2 0 0,4
F Fas Mohcine Hassan F91 Dudelange 4 2 0 0,5
F Danimarka Nikolaj Hansen Vikingur Reykjavik 4 2 0 0,5
O Ukrayna Oleksandr Karavaev FC Dinamo Kiev 5 2 0 0,4
F Gana Owusu Kwabena Karabağ FK 7 2 0 0,29
O Danimarka Pione Sisto FC Midtjylland 3 2 0 0,67
F Nijerya Rasheed Ibrahim Akanbi FC Sheriff Tiraspol 6 2 0 0,33
F Hırvatístan Roko Baturina NK Maribor 4 2 0 0,5
O Ermenistan Tigran Barseghyan Slovan Bratislava 4 2 0 0,5
O Hollanda Tjaronn Chery Maccabi Haifa FC 4 2 0 0,5
F Çek Cumhuriyeti Tomas Chory FC Viktoria Plzen 5 2 0 0,4
O Sırbistan Veljko Birmancevic Malmo FF 4 2 0 0,5
D Sırbistan Zoran Gajic FC Pyunik Yerevan 4 2 0 0,5
F İrlanda Aaron Greene Shamrock Rovers 3 1 0 0,33
D Azerbaycan Abbas Huseynov Karabağ FK 3 1 0 0,33
F Fransa Abdellah Zoubir Karabağ FK 7 1 0 0,14
F Macaristan Adam Gyurcso AEK Larnaka 2 1 0 0,5
F İrlanda Aidomo Emakhu Shamrock Rovers 3 1 0 0,33
F Sırbistan Aleksandar Pesic FK Crvena Zvezda Belgrade 2 1 0 0,5
O Brezilya Alex Santana PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 1 0 0,25
D İzlanda Alfons Sampsted Bodoe/Glimt 7 1 0 0,14
O Danimarka Anders Christiansen Malmo FF 4 1 0 0,25
D Curaçao Armando Obispo PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
O Letonya Arturs Zjuzins FK Rigas Futbola Skola 2 1 0 0,5
D Macaristan Attila Szalai Fenerbahçe 2 1 0 0,5
D Fransa Axel Disasi Monaco 2 1 0 0,5
F Gana Bernard Tekpetey PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 1 0 0,2
F Sırbistan Bojan Radulovic HJK Helsinki 4 1 0 0,25
O Brezilya Cauly PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 1 0 0,2
O Romanya Claudiu Petrila FC CFR 1907 Cluj 2 1 0 0,5
O San Marino Danilo Rinaldi LA Fiorita 1 1 0 1
F Belçika Dante Vanzeir Union Saint-Gilloise 2 1 0 0,5
O Lüksemburg Dejvid Sinani F91 Dudelange 4 1 0 0,25
D Hırvatístan Dino Peric GNK Dinamo Zagreb 4 1 0 0,25
F Portekiz Diogo Goncalves Benfica Lisbon 1 1 0 1
F İsrail Dolev Haziza Maccabi Haifa FC 5 1 0 0,2
O İrlanda Dylan Watts Shamrock Rovers 4 1 0 0,25
O Meksika Erick Gutierrez PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
D Danimarka Erik Sviatchenko FC Midtjylland 3 1 0 0,33
F İrlanda Ethan Devine Linfield FC 1 1 0 1
F Fransa Fabien Ourega Vilnius FK Zalgiris 6 1 0 0,17
D İsveç Felix Beijmo Malmo FF 4 1 0 0,25
O Hırvatístan Filip Bojic F91 Dudelange 4 1 0 0,25
F Gana Francis Kyeremeh Vilnius FK Zalgiris 6 1 0 0,17
D Brezilya Gilberto Benfica Lisbon 3 1 0 0,33
D Şili Guillermo Maripan Monaco 2 1 0 0,5
D Gürcistan Guram Kashia Slovan Bratislava 4 1 0 0,25
D İzlanda Halldor Sigurdsson Vikingur Reykjavik 4 1 0 0,25
D Danimarka Henrik Dalsgaard FC Midtjylland 4 1 0 0,25
F Portekiz Henrique Araujo Benfica Lisbon 3 1 0 0,33
F Kongo Cumhuriyeti Hervin Ongenda Apollon Limassol 2 1 0 0,5
O Fildişi Sahili Ibrahim Sangare PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
F Özbekistan Igor Sergeev Tobol Kostanay 2 1 0 0,5
F Brezilya Igor Thiago Nascimento Rodrigues PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 1 0 0,2
O Arjantin Israel Coll Apollon Limassol 2 1 0 0,5
F Hırvatístan Ivan Santini FC Zurich 1 1 0 1
D İngiltere James Tavernier Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
O Kuzey İrlanda Jamie Mulgrew Linfield FC 4 1 0 0,25
O Çek Cumhuriyeti Jan Kopic FC Viktoria Plzen 5 1 0 0,2
O Norveç Joel Mugisha Bodoe/Glimt 7 1 0 0,14
O Kolombiya John Mosquera FC Viktoria Plzen 5 1 0 0,2
F İsviçre Josip Drmic GNK Dinamo Zagreb 4 1 0 0,25
F İspanya Juanfri Lincoln Red Imps 1 1 0 1
O İzlanda Julius Magnusson Vikingur Reykjavik 4 1 0 0,25
O Brezilya Juninho FC Pyunik Yerevan 6 1 0 0,17
D Kolombiya Kevin Medina Karabağ FK 4 1 0 0,25
O Zambiya Kings Kangwa FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 0 0,33
O Kuzey İrlanda Kirk Millar Linfield FC 4 1 0 0,25
D Ukrayna Kostiantyn Vivcharenko FC Dinamo Kiev 4 1 0 0,25
O Norveç Kristoffer Velde KKS Lech Poznan 2 1 0 0,5
D ABD Kyle McLagan Vikingur Reykjavik 2 1 0 0,5
F Norveç Lars-Jorgen Salvesen Bodoe/Glimt 3 1 0 0,33
F Cebelitarık Lee Casciaro Lincoln Red Imps 1 1 0 1
D İsviçre Lindrit Kamberi FC Zurich 2 1 0 0,5
D Çek Cumhuriyeti Ludek Pernica FC Viktoria Plzen 5 1 0 0,2
D Çek Cumhuriyeti Lukas Hejda FC Viktoria Plzen 5 1 0 0,2
O Danimarka Lukas Lerager FC Copenhagen 1 1 0 1
F Hollanda Luuk de Jong PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
D Faroe Adaları Mads Boe Mikkelsen KI Klaksvik 2 1 0 0,5
O ABD Malik Tillman Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
F Senegal Mamadou Danfa FK Shkupi 2 1 0 0,5
O Avusturya Manuel Martic HJK Helsinki 1 1 0 1
D Norveç Marius Hoibraten Bodoe/Glimt 7 1 0 0,14
D İsveç Martin Olsson Malmo FF 3 1 0 0,33
F Arjantin Matias Tissera PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 0 0,33
F İsveç Mikael Ishak KKS Lech Poznan 2 1 0 0,5
F Sırbistan Milan Pavkov FK Crvena Zvezda Belgrade 2 1 0 0,5
D Kosova Mirlind Kryeziu FC Zurich 2 1 0 0,5
O İsrail Mohammad Abu Fani Maccabi Haifa FC 5 1 0 0,2
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 4 1 0 0,25
D Brezilya Murilo HJK Helsinki 4 1 0 0,25
D Gana Nana Boateng FC CFR 1907 Cluj 2 1 0 0,5
O Arnavutluk Nazmi Gripshi FC Ballkani 2 1 0 0,5
F İsveç Ola Toivonen Malmo FF 4 1 0 0,25
O İsviçre Oliver Buff Vilnius FK Zalgiris 6 1 0 0,17
O Çek Cumhuriyeti Pavel Bucha FC Viktoria Plzen 5 1 0 0,2
O Azerbaycan Philip Ozobic Karabağ FK 5 1 0 0,2
F Danimarka Philip Zinckernagel Olympiacos Piraeus 2 1 0 0,5
O Brezilya Queven Inacio FK Shkupi 3 1 0 0,33
F Danimarka Rasmus Hojlund Sturm Graz 2 1 0 0,5
F Arnavutluk Redon Xhixha Tiran 1 1 0 1
F Jamaika Renaldo Showayne Cephas FK Shkupi 3 1 0 0,33
F Brezilya Renan Oliveira Vilnius FK Zalgiris 6 1 0 0,17
O İrlanda Ronan Finn Shamrock Rovers 4 1 0 0,25
F İrlanda Rory Gaffney Shamrock Rovers 4 1 0 0,25
O Kuzey İrlanda Ryan Brobbel The New Saints 2 1 0 0,5
F Fas Samir Hadji F91 Dudelange 4 1 0 0,25
O Sırbistan Stefan Mitrovic FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 0 0,33
O Sırbistan Stefan Panic FK Rigas Futbola Skola 2 1 0 0,5
F Nijerya Sunday Adetunji FK Shkupi 3 1 0 0,33
F Yunanistan Tasos Bakasetas Trabzonspor 1 1 0 1
O Malta Teddy Teuma Union Saint-Gilloise 2 1 0 0,5
F Galler Tom Lawrence Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
O Norveç Ulrik Saltnes Bodoe/Glimt 7 1 0 0,14
D Slovakya Vernon Slovan Bratislava 3 1 0 0,33
F Nijerya Victor Olatunji AEK Larnaka 2 1 0 0,5
O İsveç Viktor Claesson FC Copenhagen 1 1 0 1
O Ukrayna Viktor Tsygankov FC Dinamo Kiev 4 1 0 0,25
O Ukrayna Vitaliy Buyalskiy FC Dinamo Kiev 5 1 0 0,2
O Slovakya Vladimir Weiss Slovan Bratislava 4 1 0 0,25
F Fransa Wissam Ben Yedder Monaco 2 1 0 0,5
F Nijerya Yusuf Otubanjo FC Pyunik Yerevan 6 1 0 0,17
O Gürcistan Zakaria Beglarishvili FCI Levadia Tallinn 1 1 0 1
O Gürcistan Zuriko Davitashvili FC Dinamo Batumi 2 1 0 0,5
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Asistler A Penaltılar P A/M
O Türkiye Abdulkadir Omur Trabzonspor 1 0 0 0
D Slovakya Denis Vavro FC Copenhagen 1 0 0 0
O Danimarka Rasmus Falk FC Copenhagen 1 0 0 0
O Portekiz Joao Mario Benfica Lisbon 3 0 0 0
D Hollanda Jordan Teze PSV Eindhoven 3 0 0 0
O Avusturya Alexander Prass Sturm Graz 2 0 0 0
F Brezilya David Neres Benfica Lisbon 2 0 0 0
O Portekiz Gelson Martins Monaco 2 0 0 0
O Portekiz Joao Amaral KKS Lech Poznan 2 0 0 0
D Kolombiya Kevin Medina Karabağ FK 4 1 0 0,25
D Avusturya Phillipp Mwene PSV Eindhoven 2 0 0 0
F İsrail Dolev Haziza Maccabi Haifa FC 5 1 0 0,2
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 3 0 0 0
D Hırvatístan Borna Barisic Glasgow Rangers 3 0 0 0
F Hollanda Cody Gakpo PSV Eindhoven 3 0 0 0
F Portekiz Goncalo Ramos Benfica Lisbon 3 4 0 1,33
D İngiltere James Tavernier Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
F Hollanda Luuk de Jong PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
O Gana Osman Bukari FK Crvena Zvezda Belgrade 3 3 0 1
O Hırvatístan Filip Bojic F91 Dudelange 4 1 0 0,25
O Ukrayna Viktor Tsygankov FC Dinamo Kiev 4 1 0 0,25
D Kuzey Makedonya Stefan Ristovski GNK Dinamo Zagreb 5 0 0 0
O Ukrayna Vitaliy Buyalskiy FC Dinamo Kiev 5 1 0 0,2
F Brezilya Kady Karabağ FK 6 4 0 0,67
D Hırvatístan Petar Mamic Vilnius FK Zalgiris 6 0 0 0
O Norveç Joel Mugisha Bodoe/Glimt 7 1 0 0,14
F Azerbaycan Ramil Sheydaev Karabağ FK 7 0 0 0
Poz Oyuncu Takım Maçlar M
F İrlanda Aaron Greene Shamrock Rovers 3 1 - -
F Fransa Abdellah Zoubir Karabağ FK 7 1 - -
F Burkina Faso Abou Ouattara FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
F Mali Adama Traore Ferencvarosi Budapest 6 1 - -
D Bosna Hersek Adnan Kovacevic Ferencvarosi Budapest 5 2 - -
O Tunus Aissa Laidouni Ferencvarosi Budapest 6 2 - -
O Arnavutluk Albano Aleksi Tiran 1 1 - -
F Kosova Albion Rrahmani FC Ballkani 2 1 - -
D Avusturya Aleksandar Dragovic FK Crvena Zvezda Belgrade 3 2 - -
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 - -
O Rusya Aleksandr Golovin Monaco 2 1 - -
O Brezilya Alex Santana PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 1 - -
D Venezuela Alexander Gonzalez FC Pyunik Yerevan 6 1 - -
O Avusturya Alexander Prass Sturm Graz 2 1 - -
O Gambiya Alfusainey Jatta FK Rigas Futbola Skola 1 1 - -
O Nijer Ali Mohamed Maccabi Haifa FC 5 1 - -
D Fas Amine Khammas Apollon Limassol 2 1 - -
O Danimarka Anders Christiansen Malmo FF 4 1 1 -
D Brezilya Andre Ramalho PSV Eindhoven 3 1 - -
D Kıbrıs Rum Kesimi Andreas Panagiotou Filiotis Apollon Limassol 1 1 - -
K Lüksemburg Anthony Moris Union Saint-Gilloise 2 1 - -
F Hırvatístan Antonio Colak Glasgow Rangers 3 1 - -
D Hırvatístan Antonio Milic KKS Lech Poznan 2 1 - -
O İspanya Ariday Cabrera Inter Club de Escaldes 2 1 - -
O Kuzey Makedonya Arijan Ademi GNK Dinamo Zagreb 5 2 - -
O İtalya Armando Amati LA Fiorita 1 1 - -
D Curaçao Armando Obispo PSV Eindhoven 3 2 - -
O Ermenistan Artak Dashyan FC Pyunik Yerevan 6 1 - -
F Ukrayna Artem Besedin FC Dinamo Kiev 5 1 - -
D Ermenistan Artur Avagyan FC Pyunik Yerevan 2 1 - -
O Letonya Arturs Zjuzins FK Rigas Futbola Skola 2 2 - -
D Macaristan Attila Szalai Fenerbahçe 2 1 - -
D Kazakistan Bagdat Kairov Tobol Kostanay 2 1 - -
D Azerbaycan Bahlul Mustafazada Karabağ FK 4 1 - -
D Kosova Bajram Jashanica FC Ballkani 2 1 - -
O Macaristan Balint Vecsei Ferencvarosi Budapest 4 1 - -
D İngiltere Ben Davies Glasgow Rangers 2 1 - -
D Kuzey İrlanda Ben Hall Linfield FC 4 1 - -
O Nijerya Benjamin Teidi FC Dinamo Batumi 2 1 - -
F Gana Bernard Tekpetey PFC Ludogorets 1945 Razgrad 5 3 - -
D Kuzey Makedonya Blerton Sheji FK Shkupi 3 3 - -
D Sırbistan Bogdan Planic Maccabi Haifa FC 5 1 - -
F Sırbistan Bojan Radulovic HJK Helsinki 4 1 - -
D Hırvatístan Borna Barisic Glasgow Rangers 3 1 - -
O Estonya Brent Lepistu FCI Levadia Tallinn 1 1 - -
D Norveç Brice Wembangomo Bodoe/Glimt 6 2 - -
O Nijerya Bright Osayi-Samuel Fenerbahçe 2 1 - -
O Portekiz Bruno Gama AEK Larnaka 1 1 - -
F Hırvatístan Bruno Petkovic GNK Dinamo Zagreb 5 1 - -
O Brezilya Charles FC Midtjylland 3 1 - -
O Gine Cheick Oumar Conde FC Zurich 2 1 - -
D İngiltere Chris Marriott The New Saints 2 1 - -
O İrlanda Chris Shields Linfield FC 4 2 - -
D Lüksemburg Chris Stumpf F91 Dudelange 4 2 - -
D Bulgaristan Cicinho PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 2 - -
D İngiltere Connor Goldson Glasgow Rangers 3 2 - -
K Galler Connor Roberts The New Saints 2 1 - -
O Bosna Hersek Damir Zlomislic HSK Zrinjski Mostar 2 1 - -
D İsveç Daniel Sundgren Maccabi Haifa FC 5 2 - -
D Galler Danny Davies The New Saints 2 1 - -
D Kuzey İrlanda Danny Finlayson Linfield FC 4 1 - -
K Cebelitarık Dayle Coleing Lincoln Red Imps 1 1 - -
O Lüksemburg Dejvid Sinani F91 Dudelange 4 1 - -
D Slovakya Denis Vavro FC Copenhagen 1 1 - -
O Ukrayna Denys Harmash FC Dinamo Kiev 4 3 - -
D Ukrayna Denys Popov FC Dinamo Kiev 4 2 - -
D Hırvatístan Dino Peric GNK Dinamo Zagreb 4 1 - -
F Kape Verde Djaniny Tavares Trabzonspor 1 1 - -
F İsrail Dolev Haziza Maccabi Haifa FC 5 2 - -
O Bulgaristan Dominik Yankov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 - 1 -
O Malta Dunstan Vella Hibernians FC Paola 2 1 - -
O Sırbistan Dusan Jovancic Tobol Kostanay 2 1 - -
O Norveç Elias Kristoffersen Hagen Bodoe/Glimt 7 1 - -
O Belçika Eliot Matazo Monaco 2 2 - -
D Azerbaycan Elvin Cafarquliyev Karabağ FK 4 1 - -
D Avusturya Emir Dilaver GNK Dinamo Zagreb 0 1 - -
O Türkiye Emre Mor Fenerbahçe 1 1 - -
D Macaristan Endre Botka Ferencvarosi Budapest 4 2 - -
F Ekvador Enner Valencia Fenerbahçe 2 1 - -
O Kuzey Makedonya Erdal Rakip Malmo FF 2 2 - -
D İsveç Eric Larsson Malmo FF 3 1 - -
O Meksika Erick Gutierrez PSV Eindhoven 3 1 - -
O Moldova Eugeniu Cociuc FC Pyunik Yerevan 6 1 - -
F Fransa Fabien Ourega Vilnius FK Zalgiris 6 2 - -
D Kosova Fidan Aliti FC Zurich 2 1 - -
D Kuzey Makedonya Filip Najdovski Tiran 1 1 - -
F Polonya Filip Szymczak KKS Lech Poznan 2 1 - -
F Kosova Florent Hasani Tiran 1 1 - -
D Arnavutluk Florjan Pergjoni Tiran 1 1 - -
F Gana Francis Kyeremeh Vilnius FK Zalgiris 6 3 - -
F Portekiz Francisco Ninte Junior F91 Dudelange 4 1 - -
F Fildişi Sahili Franck Boli Ferencvarosi Budapest 6 2 - -
O Kosta Rika Freddy Alvarez FK Shkupi 3 1 - -
D İspanya Gabri Izquier Hibernians FC Paola 2 1 - -
O Kamerun Gaby Kiki FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
D Gürcistan Gagi Margvelashvili FK Shkupi 2 - 1 -
F İspanya Genis Soldevila Inter Club de Escaldes 2 1 - -
K Ukrayna Georgiy Bushchan FC Dinamo Kiev 5 1 - -
D Gürcistan Giorgi Rekhviashvili FC Dinamo Batumi 2 2 - -
O Yunanistan Giorgos Masouras Olympiacos Piraeus 2 1 - -
F Portekiz Goncalo Ramos Benfica Lisbon 3 1 - -
D İspanya Gonzalo Llerena Hibernians FC Paola 2 1 - -
O Cebelitarık Graeme Torrilla Lincoln Red Imps 1 1 - -
F İrlanda Graham Burke Shamrock Rovers 2 1 - -
D Slovenya Gregor Sikosek NK Maribor 4 2 - -
D İsviçre Gregory Wuthrich Sturm Graz 2 2 - -
D Gürcistan Grigol Chabradze FC Dinamo Batumi 2 1 - -
O Gürcistan Guga Palavandishvili FC Dinamo Batumi 1 1 - -
D Şili Guillermo Maripan Monaco 2 1 - -
O Litvanya Gustas Jarusevicius Vilnius FK Zalgiris 5 1 - -
O Hollanda Guus Til PSV Eindhoven 2 1 - -
D Faroe Adaları Heini Vatnsdal KI Klaksvik 2 1 - -
F Kongo Cumhuriyeti Hervin Ongenda Apollon Limassol 2 1 - -
D Bosna Hersek Hrvoje Milicevic AEK Larnaka 2 1 - -
O Gana Ibrahim Mustapha FK Crvena Zvezda Belgrade 2 1 - -
O Fildişi Sahili Ibrahim Sangare PSV Eindhoven 3 1 - -
F Senegal Ibrahima Wadji Karabağ FK 7 1 - -
D Ukrayna Igor Plastun PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 1 - -
O Bosna Hersek Igor Savic HSK Zrinjski Mostar 2 1 - -
O Estonya Ilja Antonov FCI Levadia Tallinn 1 1 - -
O Kıbrıs Rum Kesimi Ioannis Pittas Apollon Limassol 2 1 - -
F İsveç Isaac Thelin Malmo FF 3 1 - -
O Fas Ismael Saibari PSV Eindhoven 3 1 - -
D Almanya Ismail Jakobs Monaco 2 1 - -
O Türkiye Ismail Yuksek Fenerbahçe 2 - 1 -
O Arjantin Israel Coll Apollon Limassol 2 1 - -
D İspanya Ivan De Nova Ruiz Inter Club de Escaldes 2 1 - -
F Hırvatístan Ivan Santini FC Zurich 1 1 - -
F Sırbistan Ivan Saponjic Slovan Bratislava 4 3 - -
O Gürcistan Jaba Kankava Slovan Bratislava 4 1 - -
O ABD James Sands Glasgow Rangers 3 2 - -
O Kuzey İrlanda Jamie Mulgrew Linfield FC 4 1 - -
F Çek Cumhuriyeti Jan Kliment FC Viktoria Plzen 4 1 - -
O Çek Cumhuriyeti Jan Kopic FC Viktoria Plzen 5 2 - -
O Slovenya Jan Repas NK Maribor 4 1 - -
F Fildişi Sahili Jean Evrard Kouassi Trabzonspor 1 1 - -
O İsveç Jesper Karlstrom KKS Lech Poznan 2 1 - -
F Norveç Jo Inge Berget Malmo FF 4 1 - -
D Fransa Joel Bopesu Vilnius FK Zalgiris 5 3 - -
O Kuzey İrlanda Joel Cooper Linfield FC 2 1 - -
O Hollanda Joey Veerman PSV Eindhoven 3 1 - -
O Kolombiya John Mosquera FC Viktoria Plzen 5 2 - -
O Slovenya Jon Stankovic Sturm Graz 2 2 - -
F Almanya Jonathan Okita FC Zurich 2 1 - -
F Kuzey İrlanda Jordan Stewart Linfield FC 4 1 - -
F İngiltere Jordan Williams The New Saints 2 1 - -
O İspanya Jordi Roca Grau Inter Club de Escaldes 2 1 - -
D Malta Joseph Zerafa Hibernians FC Paola 2 1 - -
K ABD Josh Cohen Maccabi Haifa FC 5 1 - -
F Norveç Joshua King Fenerbahçe 2 1 - -
K Hırvatístan Josip Condric HSK Zrinjski Mostar 2 1 - -
O Hırvatístan Josip Misic GNK Dinamo Zagreb 5 3 - -
D Sırbistan Jovan Vlalukin FK Rigas Futbola Skola 1 1 - -
D Fransa Jules Diouf F91 Dudelange 4 1 - -
D Brezilya Juninho FC Midtjylland 4 1 - -
O Brezilya Juninho FC Pyunik Yerevan 6 1 - -
O Slovakya Juraj Kucka Slovan Bratislava 4 2 - -
F Malta Jurgen Degabriele Hibernians FC Paola 2 1 - -
D Bosna Hersek Jusuf Gazibegovic Sturm Graz 2 1 - -
F Brezilya Kady Karabağ FK 6 3 - -
F Hollanda Kay Tejan FC Sheriff Tiraspol 4 1 - -
F İngiltere Kehinde Mathias Oyewusi Vilnius FK Zalgiris 6 1 - -
K Bosna Hersek Kenan Piric AEK Larnaka 2 1 - -
F Avusturya Kevin Friesenbichler FK Rigas Futbola Skola 2 1 - -
D Kolombiya Kevin Medina Karabağ FK 4 1 - -
F İspanya Kike Gomez Lincoln Red Imps 1 1 - -
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 2 - -
O Kuzey İrlanda Kirk Millar Linfield FC 4 - - 1
O İzlanda Kristall Ingason Vikingur Reykjavik 3 - 1 -
F Kuzey Makedonya Kristijan Trapanovski FK Shkupi 3 1 - -
O Norveç Kristoffer Zachariassen Ferencvarosi Budapest 6 1 - -
O Kuzey İrlanda Kyle McClean Linfield FC 4 1 - -
D ABD Kyle McLagan Vikingur Reykjavik 2 1 - -
D Danimarka Lasse Nielsen Malmo FF 4 1 - -
O Fildişi Sahili Lazare Amani Union Saint-Gilloise 2 - 1 -
K Gürcistan Lazare Kupatadze FC Dinamo Batumi 2 1 - -
O Kape Verde Leandro Andrade Karabağ FK 3 2 - -
O Galler Leo Smith The New Saints 2 1 - -
F Brezilya Liliu FCI Levadia Tallinn 1 1 - -
O Kosova Lindon Emerllahu FC Ballkani 2 2 - -
D İsviçre Lindrit Kamberi FC Zurich 2 1 - -
F İzlanda Logi Tomasson Vikingur Reykjavik 4 1 - -
O Madagaskar Loic Lapoussin Union Saint-Gilloise 2 1 - -
D Hollanda Lorenzo Fonseca Hibernians FC Paola 2 1 - -
F Bosna Hersek Luka Juricic FC Pyunik Yerevan 5 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Lukas Hejda FC Viktoria Plzen 5 3 - -
O Çek Cumhuriyeti Lukas Kalvach FC Viktoria Plzen 5 1 - -
O Danimarka Lukas Lerager FC Copenhagen 1 1 - -
D Kosova Lumbardh Dellova FC Ballkani 2 1 - -
F Hollanda Luuk de Jong PSV Eindhoven 3 1 - -
D Faroe Adaları Mads Boe Mikkelsen KI Klaksvik 2 1 - -
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 2 1 - -
D Azerbaycan Maksim Medvedev Karabağ FK 4 1 - -
O ABD Malik Tillman Glasgow Rangers 3 1 - -
F Senegal Mamadou Danfa FK Shkupi 2 1 - -
O Gine Mamadou Kane Olympiacos Piraeus 2 2 - -
D Gürcistan Mamuka Kobakhidze FC Dinamo Batumi 1 - 1 -
F Avusturya Manprit Sarkaria Sturm Graz 2 - 1 -
D Almanya Marc Hornschuh FC Zurich 2 2 - -
D Norveç Marius Hoibraten Bodoe/Glimt 7 1 - -
F Estonya Mark Oliver Roosnupp FCI Levadia Tallinn 1 1 - -
O Karadağ Marko Jankovic Karabağ FK 7 2 - -
O Karadağ Marko Matanovic FK Sutjeska Niksic 2 1 - -
O Karadağ Marko Milickovic Vilnius FK Zalgiris 6 2 - -
O Sırbistan Marko Putincanin FCI Levadia Tallinn 1 1 - -
D Karadağ Marko Vesovic Karabağ FK 7 2 - -
D Arnavutluk Marsel Ismajlgeci Tiran 1 1 - -
O Hırvatístan Martin Baturina GNK Dinamo Zagreb 5 1 - -
D İsveç Martin Olsson Malmo FF 3 1 - -
D Kuzey İrlanda Matthew Clarke Linfield FC 4 2 - -
O Finlandiya Matti Peltola HJK Helsinki 4 1 - -
D Fransa Mehdi Kirch F91 Dudelange 3 - 1 -
D Kosova Melos Bajrami FK Shkupi 1 1 - -
K Hollanda Menno Bergsen NK Maribor 4 1 - -
D Rusya Mikhail Kovalenko FC Pyunik Yerevan 6 2 - -
D Çek Cumhuriyeti Milan Havel FC Viktoria Plzen 5 1 - -
D Sırbistan Milan Rodic FK Crvena Zvezda Belgrade 2 - 1 -
D Karadağ Milos Drincic FK Sutjeska Niksic 2 1 - -
D Bosna Hersek Milos Satara Shakhter Soligorsk 2 1 - -
D Kosova Mirlind Kryeziu FC Zurich 2 2 - -
O İsrail Mohammad Abu Fani Maccabi Haifa FC 5 2 - -
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 4 1 - -
D Portekiz Morato Benfica Lisbon 3 1 - -
O Mali Moussa Kyabou FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
D Brezilya Murilo HJK Helsinki 4 2 - -
F Ukrayna Mykola Shaparenko FC Dinamo Kiev 5 1 - -
D Gana Nana Boateng FC CFR 1907 Cluj 2 2 - -
O İrlanda Neil Farrugia Shamrock Rovers 1 1 - -
D Sırbistan Nemanja Ljubisavljevic Vilnius FK Zalgiris 6 2 - -
D Slovenya Nemanja Mitrovic NK Maribor 4 1 - -
F Sırbistan Nemanja Mladenovic FC Pyunik Yerevan 5 1 - -
O Fransa Nicolas Diguiny Apollon Limassol 2 1 - -
O Arjantin Nicolas Gorobsov Vilnius FK Zalgiris 6 2 - -
D Arjantin Nicolas Otamendi Benfica Lisbon 3 1 - -
D Finlandiya Niklas Moisander Malmo FF 4 1 - -
O Hırvatístan Niko Jankovic HSK Zrinjski Mostar 1 1 - -
D Sırbistan Nikola Antic Shakhter Soligorsk 2 1 - -
F Hırvatístan Nikola Mandic HSK Zrinjski Mostar 2 1 - -
F Slovenya Nino Zugelj NK Maribor 4 1 - -
F İsveç Ola Toivonen Malmo FF 4 1 - -
O Norveç Ole Selnaes FC Zurich 2 1 - -
D Moldova Oleg Reabciuk Olympiacos Piraeus 2 1 - -
O Ukrayna Oleksandr Andriyevskiy FC Dinamo Kiev 3 1 - -
O Ukrayna Oleksandr Karavaev FC Dinamo Kiev 5 1 - -
D Benin Olivier Verdon PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 1 - -
F İsrail Omer Atzili Maccabi Haifa FC 5 1 - -
O Gana Osman Bukari FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 - -
O El Salvador Pablo Punyed Vikingur Reykjavik 4 2 - -
D Senegal Pape Abou Cisse Olympiacos Piraeus 2 1 - -
D Gana Patrick Kpozo FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
O Çek Cumhuriyeti Pavel Bucha FC Viktoria Plzen 5 1 - -
F Kuzey Makedonya Pepi Gorgiev FK Shkupi 2 1 - -
F Brezilya Pernambuco FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
O Finlandiya Perparim Hetemaj HJK Helsinki 4 1 - -
D Hırvatístan Petar Mamic Vilnius FK Zalgiris 6 2 - 1
O Bosna Hersek Petar Sucic HSK Zrinjski Mostar 1 1 - -
D İsveç Peter Oliver Ekroth Vikingur Reykjavik 4 1 - -
O Çek Cumhuriyeti Petr Mares FK Rigas Futbola Skola 2 1 - -
F Danimarka Philip Zinckernagel Olympiacos Piraeus 2 1 - -
D Fransa Pierre Cornud Maccabi Haifa FC 5 1 - -
O Brezilya Queven Inacio FK Shkupi 3 1 - -
F Portekiz Rafa Silva Benfica Lisbon 3 1 - -
F Azerbaycan Ramil Sheydaev Karabağ FK 7 2 - -
O Nijerya Raphael Onyedika FC Midtjylland 3 3 - -
F Nijerya Rasheed Ibrahim Akanbi FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
D Danimarka Rasmus Lauritsen GNK Dinamo Zagreb 3 1 - -
D Danimarka Rasmus Thelander Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
D Romanya Raul Feher Inter Club de Escaldes 2 2 - -
K Gana Razak Abalora FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
F Arnavutluk Redon Xhixha Tiran 1 1 - -
F Arnavutluk Regi Lushkja FC Sheriff Tiraspol 5 2 - -
F Jamaika Renaldo Showayne Cephas FK Shkupi 3 2 - -
D Brezilya Renan Guedes FC Sheriff Tiraspol 6 1 - -
F Brezilya Renan Oliveira Vilnius FK Zalgiris 6 1 - -
F Slovakya Rene Dedic FC Viktoria Plzen 3 1 - -
O Venezuela Renzo Zambrano FC Pyunik Yerevan 5 1 - -
O Azerbaycan Richard Almeida Karabağ FK 6 3 - -
F İrlanda Richie Towell Shamrock Rovers 4 2 - -
F Brezilya Rick Lima PFC Ludogorets 1945 Razgrad 6 2 1 -
D Venezuela Roberto Rosales AEK Larnaka 2 1 - -
D Brezilya Rodolfo Soares Hibernians FC Paola 2 1 - -
O Slovenya Rok Kronaveter NK Maribor 4 1 - -
F Slovenya Rok Sirk NK Maribor 3 1 - -
O İrlanda Ronan Finn Shamrock Rovers 4 2 - -
F İrlanda Rory Gaffney Shamrock Rovers 4 2 - -
D İngiltere Ross Sykes Union Saint-Gilloise 2 1 - -
D İran Sadegh Moharrami GNK Dinamo Zagreb 3 2 - -
D İngiltere Sam Roscoe Linfield FC 4 1 - -
O Fas Sami Abouzziane LA Fiorita 1 1 - -
F Fas Samir Hadji F91 Dudelange 4 1 - -
O Finlandiya Santeri Vaananen HJK Helsinki 3 1 - -
O Litvanya Saulius Mikoliunas Vilnius FK Zalgiris 5 2 - -
D İrlanda Sean Hoare Shamrock Rovers 4 1 - -
D Senegal Senghor Faustin FK Shkupi 3 1 - -
O Belçika Senne Lynen Union Saint-Gilloise 2 1 - -
F Türkiye Serdar Dursun Fenerbahçe 2 1 - -
D Beyaz Rusya Sergey Politevich Shakhter Soligorsk 1 1 - -
O Ukrayna Sergiy Vakulenko FC Pyunik Yerevan 2 1 - -
O Ukrayna Serhiy Sydorchuk FC Dinamo Kiev 4 3 - -
O Kazakistan Serikzhan Muzhikov Tobol Kostanay 2 - 1 -
K Azerbaycan Shahruddin Mahammadaliyev Karabağ FK 7 1 - -
O Angola Show PFC Ludogorets 1945 Razgrad 4 2 1 -
D Hırvatístan Sime Vrsaljko Olympiacos Piraeus 2 1 - -
F Fildişi Sahili Simon Adingra Union Saint-Gilloise 2 1 - -
O Karadağ Srdjan Krstovic FK Sutjeska Niksic 2 1 - -
O Avusturya Stefan Hierlander Sturm Graz 2 1 - -
D Kuzey Makedonya Stefan Ristovski GNK Dinamo Zagreb 5 1 - -
D Yunanistan Stefanos Evangelou FC Sheriff Tiraspol 3 - 1 -
O Kuzey İrlanda Stephen Fallon Linfield FC 4 1 - -
D Bosna Hersek Stjepan Radeljic FC Sheriff Tiraspol 5 2 - -
D Sırbistan Strahinja Erakovic FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 - -
D İsrail Sun Menahem Maccabi Haifa FC 5 2 - -
F Nijerya Sunday Adetunji FK Shkupi 3 1 - -
D Slovenya Sven Karic NK Maribor 1 1 - -
F Yunanistan Tasos Bakasetas Trabzonspor 1 1 - -
D Finlandiya Tenho HJK Helsinki 4 2 - -
K İzlanda Thordur Ingason Vikingur Reykjavik 3 1 - -
O Ermenistan Tigran Barseghyan Slovan Bratislava 4 1 - -
F Brezilya Tiquinho Soares Olympiacos Piraeus 2 1 - -
F Norveç Tokmac Chol Nguen Ferencvarosi Budapest 6 1 - -
F Galler Tom Lawrence Glasgow Rangers 3 2 - -
O Hırvatístan Tomislav Saric FK Rigas Futbola Skola 2 1 - -
D Azerbaycan Toral Bayramov Karabağ FK 7 2 - -
F Angola Va Apollon Limassol 2 1 - -
D Brezilya Vanderson Monaco 2 1 - -
O Sırbistan Veljko Birmancevic Malmo FF 4 1 - -
D Slovakya Vernon Slovan Bratislava 3 1 - -
O Avusturya Vesel Demaku Sturm Graz 2 1 - -
O Almanya Vesel Limaj Tiran 0 - 1 -
F Danimarka Victor Lind FC Midtjylland 1 1 - -
D İzlanda Viktor Orlygur Andrason Vikingur Reykjavik 4 2 - -
O Ukrayna Viktor Tsygankov FC Dinamo Kiev 4 2 - -
D Letonya Vitalijs Jagodinskis FK Rigas Futbola Skola 2 1 - -
O Ukrayna Vitaliy Buyalskiy FC Dinamo Kiev 5 1 - -
O İspanya Viti Inter Club de Escaldes 2 1 - -
F Brezilya Vitor Feijao Shakhter Soligorsk 2 1 - -
D Kuzey Makedonya Vladica Brdarovski FK Shkupi 3 1 - -
O Slovakya Vladimir Weiss Slovan Bratislava 4 1 - -
D Letonya Vladislavs Sorokins FK Rigas Futbola Skola 1 1 - -
F Ukrayna Vladyslav Andriyovych Vanat FC Dinamo Kiev 5 1 - -
D Ukrayna Vladyslav Dubinchak FC Dinamo Kiev 5 1 - -
O Ukrayna Volodymyr Shepelev FC Dinamo Kiev 4 1 - -
D Sırbistan Vukasin Jovanovic Apollon Limassol 1 - 1 -
D Kuzey Makedonya Xhelil Abdullai FK Shkupi 3 1 - -
F Nijerya Yusuf Otubanjo FC Pyunik Yerevan 6 1 - -
D Slovenya Zan Karnicnik PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 - - 1
D Slovenya Ziga Lipuscek FK Rigas Futbola Skola 2 1 - -
D Sırbistan Zoran Gajic FC Pyunik Yerevan 4 2 - -
O Gürcistan Zuriko Davitashvili FC Dinamo Batumi 2 1 - -
Poz Oyuncu Takım Sebep S Durum D