UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ

Son Güncelleme: 22.07.2021 - 06:50
UEFA Şampiyonlar Ligi Haberleri
UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ UEFA Şampiyonlar Ligi 21/22 OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Goller G Penaltılar P A/M
F Arnavutluk Myrto Uzuni Ferencvarosi Budapest 3 4 0 1,33
F Estonya Rauno Sappinen Flora Tallinn 3 4 0 1,33
F Hırvatístan Antonio Colak Malmo FF 2 3 0 1,5
O Kosova Endrit Krasniqi FC Prishtina 2 3 0 1,5
F İsrail Eran Zahavi PSV Eindhoven 1 3 0 3
O Hırvatístan Luka Bobicanec Mura Murska Sabota 2 3 0 1,5
F Moldova Luvannor FC Sheriff Tiraspol 3 3 0 1
F Finlandiya Roope Riski HJK Helsinki 2 3 0 1,5
F Mali Adama Traore FC Sheriff Tiraspol 3 2 0 0,67
O Kuzey Makedonya Arijan Ademi GNK Dinamo Zagreb 2 2 0 1
O Avusturya Christoph Knasmullner Rapid Wien 1 2 0 2
O Azerbaycan Emin Makhmudov Neftchi Baku PFC 3 2 0 0,67
F Slovenya Filip Valencic HJK Helsinki 2 2 0 1
F Hırvatístan Gabriel Debeljuh FC CFR 1907 Cluj 3 2 0 0,67
O Cebelitarık Liam Walker Lincoln Red Imps FC 3 2 0 0,67
O Hırvatístan Lovro Majer GNK Dinamo Zagreb 2 2 0 1
F Brezilya Luquinhas Legia Warszawa 3 2 0 0,67
F Azerbaycan Mahir Emreli Legia Warszawa 3 2 0 0,67
O Almanya Mario Gotze PSV Eindhoven 1 2 0 2
F Kosova Mendurim Hoti FC Prishtina 2 2 0 1
O Hırvatístan Mihael Klepac Mura Murska Sabota 2 2 0 1
F Azerbaycan Namik Alaskarov Neftchi Baku PFC 3 2 0 0,67
F Yunanistan Panagiotis Moraitis FK Borac Banja Luka 2 2 0 1
F Brezilya Rafael Ratao Slovan Bratislava 3 2 0 0,67
F Cebelitarık Tjay De Barr Lincoln Red Imps FC 2 2 0 1
O Norveç Tokmac Chol Nguen Ferencvarosi Budapest 3 2 0 0,67
F Romanya Alexandru Chipciu FC CFR 1907 Cluj 3 1 0 0,33
O Danimarka Anders Christiansen Malmo FF 1 1 0 1
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 2 1 0 0,5
O Polonya Bartosz Kapustka Legia Warszawa 3 1 0 0,33
F Fransa Billel Omrani FC CFR 1907 Cluj 2 1 0 0,5
O İspanya Carralero Lincoln Red Imps FC 2 1 0 0,5
O Brezilya Cauly PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 0 0,33
O İrlanda Chris Shields Linfield FC 1 1 0 1
F Kongo Cumhuriyeti Christy Manzinga Linfield FC 1 1 0 1
O Romanya Ciprian Deac FC CFR 1907 Cluj 3 1 0 0,33
F İngiltere Craig Curran Connahs Quay Nomads FC 2 1 0 0,5
O Lüksemburg Denis Ahmetxheka CS Fola Esch 2 1 0 0,5
O Türkiye Emre Kilinc Galatasaray 1 1 0 1
F Norveç Erik Botheim Bodoe/Glimt 2 1 0 0,5
D Cebelitarık Ethan Britto Lincoln Red Imps FC 3 1 0 0,33
O Brezilya Evander Da Silva Ferreira FC Midtjylland 1 1 0 1
F Kolombiya Frank Castaneda FC Sheriff Tiraspol 3 1 0 0,33
D İngiltere George Horan Connahs Quay Nomads FC 1 1 0 1
F İrlanda Graham Burke Shamrock Rovers 2 1 0 0,5
O Fransa Hugo Videmont Vilnius FK Zalgiris 2 1 0 0,5
O Hırvatístan Ivan Paurevic Riga FC 2 1 0 0,5
O Brezilya Jair HJK Helsinki 2 1 0 0,5
D Finlandiya Janne Saksela HJK Helsinki 2 1 0 0,5
F İspanya Jordi Betriu Armengol Inter Club de Escaldes 0 1 0 0
O Cebelitarık Kian Ronan Lincoln Red Imps FC 3 1 0 0,33
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 0 0,33
O Hırvatístan Kristijan Jakic GNK Dinamo Zagreb 2 1 0 0,5
O Çek Cumhuriyeti Ladislav Krejci II Sparta Prague 1 1 0 1
F İsrail Liel Abada Celtic Glasgow 1 1 0 1
O Hırvatístan Luka Ivanusec GNK Dinamo Zagreb 1 1 0 1
D Kamerun Macky Bagnack Kairat Almaty 1 1 0 1
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 1 1 0 1
O İspanya Marco Rosa Lincoln Red Imps FC 3 1 0 0,33
D Slovenya Miha Blazic Ferencvarosi Budapest 3 1 0 0,33
O Karadağ Milos Raickovic FK Buducnost Podgorica 2 1 0 0,5
O Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 1 1 0 1
O Kazakistan Nuraly Alip Kairat Almaty 3 1 0 0,33
O Nijerya Ogenyi Onazi Vilnius FK Zalgiris 2 1 0 0,5
O İsrail Omer Atzili Maccabi Haifa FC 2 1 0 0,5
F Brezilya Pernambuco Bodoe/Glimt 2 1 0 0,5
F Portekiz Rafael Lopes Legia Warszawa 3 1 0 0,33
O Finlandiya Riku Riski HJK Helsinki 1 1 0 1
O İzlanda Runar Mar Sigurjonsson FC CFR 1907 Cluj 3 1 0 0,33
F Belçika Ryan Mmaee Ferencvarosi Budapest 3 1 0 0,33
O Litvanya Saulius Mikoliunas Vilnius FK Zalgiris 2 1 0 0,5
F Estonya Sergey Zenjov Flora Tallinn 3 1 0 0,33
F Lüksemburg Stefano Bensi CS Fola Esch 2 1 0 0,5
O Estonya Sten Reinkort Flora Tallinn 2 1 0 0,5
O Bosna Hersek Stojan Vranjes FK Borac Banja Luka 2 1 0 0,5
F Çek Cumhuriyeti Tomas Pekhart Legia Warszawa 2 1 0 0,5
F Hırvatístan Tomislav Kis Vilnius FK Zalgiris 2 1 0 0,5
F Brezilya Vagner Love Kairat Almaty 3 1 0 0,33
O Slovakya Vladimir Weiss Slovan Bratislava 3 1 0 0,33
D Slovenya Ziga Kous Mura Murska Sabota 2 1 0 0,5
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Asistler A Penaltılar P A/M
F Polonya Kacper Skibicki Legia Warszawa 1 0 0 0
O Çek Cumhuriyeti Borek Dockal Sparta Prague 1 0 0 0
F İsrail Eran Zahavi PSV Eindhoven 1 3 0 3
O Avusturya Kelvin Arase Rapid Wien 1 0 0 0
O İngiltere Noni Madueke PSV Eindhoven 1 0 0 0
O Türkiye Omer Bayram Galatasaray 1 0 0 0
D Almanya Philipp Max PSV Eindhoven 1 0 0 0
O Avusturya Robert Ljubicic Rapid Wien 1 0 0 0
D İzlanda Alfons Sampsted Bodoe/Glimt 2 0 0 0
Poz Oyuncu Takım Maçlar M
O Arnavutluk Albano Aleksi KF Teuta 2 1 - -
F Bosna Hersek Aleksandar Glisic FC Alashkert 3 1 - -
O Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 1 1 - -
D Bosna Hersek Aleksandar Vojnovic FK Borac Banja Luka 2 1 - -
D Beyaz Rusya Aleksandr Sachivko Shakhter Soligorsk 2 1 - -
O Slovenya Alen Kozar Mura Murska Sabota 1 1 - -
F Romanya Alexandru Chipciu FC CFR 1907 Cluj 3 1 - -
O Romanya Alexandru Paun FC CFR 1907 Cluj 3 1 - -
O Danimarka Anders Dreyer FC Midtjylland 1 - 1 -
O Yunanistan Andreas Bouchalakis Olympiacos Piraeus 1 1 - -
D Malta Andrei Agius Hibernians FC 2 1 - -
D Bosna Hersek Anel Ahmedhodzic Malmo FF 2 1 - -
D Karadağ Anto Babic FK Buducnost Podgorica 2 2 - -
D Letonya Antonijs Chernomordijs Riga FC 2 2 - -
F Hırvatístan Antonio Colak Malmo FF 2 1 - -
D Almanya Antonio Pavic FK Shkendija 1 1 - -
O Kazakistan Arsene Buranchiev Kairat Almaty 3 1 - -
K Polonya Artur Boruc Legia Warszawa 3 1 - -
F Kazakistan Artur Shushenachev Kairat Almaty 3 1 - -
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 2 1 - -
O Gürcistan Bakar Kardava FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
O Polonya Bartosz Kapustka Legia Warszawa 3 2 - -
F Gana Bernard Tekpetey PFC Ludogorets 1945 Razgrad 2 1 - -
D Portekiz Bernardo Lopes Lincoln Red Imps FC 3 1 - -
F Fransa Billel Omrani FC CFR 1907 Cluj 2 2 - -
O Malta Bjorn Kristensen Hibernians FC 1 1 - -
D Arnavutluk Blerim Kotobelli KF Teuta 2 1 - -
O Nijerya Bonke Innocent Malmo FF 2 1 - -
D Norveç Brede Moe Bodoe/Glimt 2 1 - -
O İrlanda Chris Shields Linfield FC 1 1 - -
D Kongo Cumhuriyeti Christian Luyindama Galatasaray 1 1 - -
O Kazakistan Daniyar Usenov Kairat Almaty 1 1 - -
F Papua Yeni Gine David Browne HJK Helsinki 2 1 - -
D Slovakya David Hancko Sparta Prague 1 1 - -
O İngiltere Declan Poole Connahs Quay Nomads FC 2 1 - -
K Macaristan Denes Dibusz Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
D Bosna Hersek Dino Coric FK Borac Banja Luka 2 1 - -
D Hırvatístan Dino Mikanovic Kairat Almaty 3 1 - -
O Portekiz Diogo Pimentel CS Fola Esch 1 1 - -
D Bosna Hersek Djordje Cosic FK Borac Banja Luka 2 1 - -
O Kamerun Donald Molls FK Borac Banja Luka 2 2 - -
D Senegal Elhadji Pape Djibril Diaw Vilnius FK Zalgiris 1 - - 1
O Azerbaycan Emin Makhmudov Neftchi Baku PFC 3 1 - -
D Cebelitarık Ethan Britto Lincoln Red Imps FC 3 2 - -
F Nijerya Ezekiel Henty Slovan Bratislava 3 1 - -
D Malta Ferdinando Apap Hibernians FC 2 2 - -
D Sırbistan Filip Mladenovic Legia Warszawa 3 2 - -
D Karadağ Filip Stojkovic Rapid Wien 1 1 - -
F Gana Francis Kyeremeh Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
F Hırvatístan Gabriel Debeljuh FC CFR 1907 Cluj 3 1 - -
D Kazakistan Gafurzhan Suyumbaev Kairat Almaty 3 1 - -
O İrlanda Gary O'Neill Shamrock Rovers 2 1 - -
O Lüksemburg Gilson Delgado CS Fola Esch 1 1 - -
F Gürcistan Giorgi Gabedava FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
O Gürcistan Giorgi Kutsia FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
D Beyaz Rusya Gleb Shevchenko Shakhter Soligorsk 2 1 - -
D Arnavutluk Gledi Mici FC Prishtina 2 1 - -
F Gana Godsway Donyoh Maccabi Haifa FC 2 2 - -
O Kırgızistan Gulzhigit Alykulov Kairat Almaty 3 1 - -
D Gürcistan Guram Kashia Slovan Bratislava 3 1 - -
D Danimarka Henrik Dalsgaard FC Midtjylland 1 1 - -
O Brezilya Igor FK Shkendija 1 1 - -
O Ukrayna Igor Kharatin Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
D Ukrayna Igor Plastun PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
O Gürcistan Jaba Kankava Slovan Bratislava 3 1 - -
D Brezilya Jackson Ferreira Silverio KF Teuta 2 1 - -
O Malta Jake Grech Hibernians FC 2 1 - -
D Brezilya James Santos Das Neves FC Alashkert 3 1 - -
F İskoçya Jamie Insall Connahs Quay Nomads FC 1 1 - -
D Slovakya Jan Krivak FK Shkendija 1 1 1 -
D Finlandiya Janne Saksela HJK Helsinki 2 1 - -
D İspanya Jesus Toscano Serrano Lincoln Red Imps FC 3 1 - -
D Fransa Joel Bopesu Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
O Hollanda Joeri de Kamps Slovan Bratislava 3 2 - -
D İrlanda John Disney Connahs Quay Nomads FC 2 1 - -
O Arjantin Jonathan Rodriguez FC CFR 1907 Cluj 3 2 - -
D Fransa Jordan Lefort Young Boys Bern 1 1 - -
F ABD Jordan Siebatcheu Young Boys Bern 1 1 - -
O Hırvatístan Josip Misic GNK Dinamo Zagreb 2 1 - -
O Slovakya Julius Szoke Shakhter Soligorsk 2 1 - -
D Ermenistan Kamo Hovhannisyan Kairat Almaty 3 1 - -
O Litvanya Karolis Uzela Vilnius FK Zalgiris 1 - - 1
D Avusturya Kevin Wimmer Rapid Wien 1 1 - -
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
O Kuzey İrlanda Kirk Millar Linfield FC 0 1 - -
D Brezilya Leandro Almeida Hibernians FC 2 1 - -
O Cebelitarık Liam Walker Lincoln Red Imps FC 3 1 - -
O Kosova Lorik Boshnjaku FC Prishtina 2 1 - -
O Karadağ Luka Mirkovic FK Buducnost Podgorica 2 1 - -
D Slovakya Lukas Stetina Sparta Prague 1 1 - -
D Kamerun Macky Bagnack Kairat Almaty 1 1 - -
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 1 - - 1
D Senegal Mamadou Mbodj Neftchi Baku PFC 3 1 - -
D Brezilya Marcao Galatasaray 1 1 - -
D Estonya Marco Lukka Flora Tallinn 3 1 - -
O İspanya Marco Rosa Lincoln Red Imps FC 3 1 - -
D Hırvatístan Marko Karamarko Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
D Avusturya Maximilian Ullmann Rapid Wien 1 1 - -
F Kosova Mendurim Hoti FC Prishtina 2 1 - -
D Azerbaycan Mert Celik Neftchi Baku PFC 3 - - 1
O İsviçre Michel Aebischer Young Boys Bern 1 1 - -
K Kanada Milan Borjan FK Crvena Zvezda Belgrade 1 1 - -
O Bulgaristan Milen Gamakov Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
O Karadağ Miomir Djurickovic FK Buducnost Podgorica 2 1 - -
D Gine Mohamed Camara Young Boys Bern 1 1 - -
O İsrail Mohammad Abu Fani Maccabi Haifa FC 2 2 - -
F Gine Momo Yansane FC Sheriff Tiraspol 3 1 - -
O Norveç Morten Konradsen Bodoe/Glimt 1 - 1 -
O Gana Mustapha Yahaya Lincoln Red Imps FC 3 1 - -
F Azerbaycan Namik Alaskarov Neftchi Baku PFC 3 1 - -
D Sırbistan Nemanja Ljubisavljevic Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
D Sırbistan Nikola Antic Shakhter Soligorsk 2 1 - -
O Slovenya Nino Kouter Mura Murska Sabota 2 1 - -
O İsrail Nir Bitton Celtic Glasgow 1 - 1 -
O Gürcistan Nodar Iashvili FC Dinamo Tbilisi 1 1 - -
O Nijerya Ogenyi Onazi Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
D Azerbaycan Omar Buludov Neftchi Baku PFC 3 1 - -
O İsrail Omer Atzili Maccabi Haifa FC 2 1 - -
O Kosova Qendrim Zyba FC Prishtina 2 1 - -
D Cezayir Rachid Bouhenna FC CFR 1907 Cluj 3 1 - -
O Nijerya Raphael Onyedika FC Midtjylland 1 1 - -
O Letonya Ritvars Rugins Riga FC 2 1 - -
F Slovakya Robert Mak Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
O Kongo Cumhuriyeti Rodrigue Dikaba CS Fola Esch 1 1 - -
O İrlanda Ronan Finn Shamrock Rovers 2 1 - -
O Arnavutluk Sabien Lilaj FC Prishtina 2 1 - -
F Norveç Sebastian Tounekti Bodoe/Glimt 2 1 - -
D Kazakistan Sergey Keiler Kairat Almaty 0 - - 1
F Estonya Sergey Zenjov Flora Tallinn 3 1 - -
O Arnavutluk Sherif Kallaku KF Teuta 2 1 - -
O Togo Simon Gbegnon FC Dinamo Tbilisi 2 1 - -
D Bosna Hersek Sinisa Dujakovic FK Borac Banja Luka 1 1 - -
O Brezilya Somalia Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
O Danimarka Soren Rieks Malmo FF 2 1 - -
O Bosna Hersek Srdjan Grahovac Rapid Wien 1 1 - -
O Estonya Sten Reinkort Flora Tallinn 2 1 - -
D Sırbistan Svetozar Markovic Olympiacos Piraeus 1 1 - -
K Fransa Thomas Hym CS Fola Esch 1 1 1 -
D Malta Timothy Tabone Desira Hibernians FC 2 1 - -
F Hırvatístan Tomislav Kis Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
F Brezilya Vagner Love Kairat Almaty 3 1 - -
F Yunanistan Vasileios Sourlis Olympiacos Piraeus 1 1 - -
O Karadağ Vasilije Terzic FK Buducnost Podgorica 1 1 - -
O Bosna Hersek Veldin Muharemovic CS Fola Esch 1 1 - -
F Letonya Vladislavs Fjodorovs Riga FC 2 2 - -
F Brezilya Wesley Nata Wachholz Riga FC 2 1 - -
F Nijerya Yunusa Muritala Riga FC 1 - 1 -
F Nijerya Yusuf Lawal Neftchi Baku PFC 3 2 - -
D Slovenya Zan Karnicnik Mura Murska Sabota 2 1 - -
Poz Oyuncu Takım Sebep S Durum D
SON DAKİKA