UEFA AVRUPA LİGİ

Son Güncelleme: 22.10.2021 - 06:50
UEFA Avrupa Ligi Haberleri
UEFA AVRUPA LİGİ UEFA Avrupa Ligi 21/22 OYUNCU İSTATİSTİKLERİ
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Goller G Penaltılar P A/M
F Ekvador Enner Valencia Fenerbahçe 4 5 0 1,25
F Kamerun Karl Toko Ekambi Olympique Lyon 3 5 0 1,67
F Japonya Kyogo Furuhashi Celtic Glasgow 6 4 0 0,67
F Azerbaycan Mahir Emreli Legia Warszawa 5 4 0 0,8
O Avusturya Marco Grull Rapid Wien 7 4 0 0,57
F Zambiya Patson Daka Leicester City FC 3 4 0 1,33
F Finlandiya Roope Riski HJK Helsinki 4 4 0 1
F Nijerya Victor Osimhen SSC Napoli 3 4 0 1,33
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 3 3 0 1
O İskoçya David Turnbull Celtic Glasgow 7 3 0 0,43
F Fas El Arabi Olympiacos Piraeus 5 3 0 0,6
F Avusturya Ercan Kara Rapid Wien 7 3 0 0,43
O İskoçya James Forrest Celtic Glasgow 3 3 0 1
F Türkiye Muhammed Kerem Aktürkoğlu Galatasaray 7 3 0 0,43
F Yunanistan Taxiarchis Fountas Rapid Wien 7 3 0 0,43
F Brezilya Wenderson Galeno SC Braga 3 3 0 1
F Rusya Aleksandr Sobolev FK Spartak Moskova 3 2 0 0,67
F İsveç Alexander Isak Real Sociedad San Sebastian 2 2 0 1
F Kıbrıs Rum Kesimi Andronikos Kakoullis Omonia Nicosia 4 2 0 0,5
F İspanya Borja Iglesias Real Betis Sevilla 3 2 0 0,67
F Hırvatístan Bruno Petkovic GNK Dinamo Zagreb 3 2 0 0,67
F Hollanda Cody Gakpo PSV Eindhoven 3 2 0 0,67
O İngiltere Declan Rice West Ham United FC 3 2 0 0,67
F Nijerya Ezekiel Henty Slovan Bratislava 4 2 0 0,5
O Almanya Florian Wirtz Bayer Leverkusen 3 2 0 0,67
O Yunanistan Giorgos Masouras Olympiacos Piraeus 3 2 0 0,67
O Fransa Houssem Aouar Olympique Lyon 3 2 0 0,67
O Avusturya Jakob Jantscher Sturm Graz 5 2 0 0,4
O Çek Cumhuriyeti Jaromir Zmrhal Slovan Bratislava 4 2 0 0,5
F Portekiz Jose Embalo FC Alashkert Yerevan 3 2 0 0,67
F İspanya Juanmi Real Betis Sevilla 2 2 0 1
O Japonya Koji Miyoshi Royal Antwerp FC 4 2 0 0,5
F Kıbrıs Rum Kesimi Loizos Loizou Omonia Nicosia 4 2 0 0,5
O Slovakya Lukas Haraslin Sparta Prague 3 2 0 0,67
F Tanzanya Mbwana Samatta Royal Antwerp FC 3 2 0 0,67
F Sırbistan Milan Pavkov FK Crvena Zvezda Belgrade 3 2 0 0,67
O Karadağ Mirko Ivanic FK Crvena Zvezda Belgrade 5 2 0 0,4
O Gürcistan Otar Kiteishvili Sturm Graz 4 2 0 0,5
O Belçika Pieter Gerkens Royal Antwerp FC 5 2 0 0,4
O Hollanda Quincy Promes FK Spartak Moskova 3 2 0 0,67
F Estonya Rauno Sappinen Flora Tallinn 2 2 0 1
F Portekiz Ricardo Horta SC Braga 3 2 0 0,67
O Finlandiya Riku Riski HJK Helsinki 4 2 0 0,5
F Belçika Adnan Januzaj Real Sociedad San Sebastian 3 1 0 0,33
F İsviçre Albian Ajeti Celtic Glasgow 3 1 0 0,33
F Bosna Hersek Aleksandar Glisic FC Alashkert Yerevan 4 1 0 0,25
O Danimarka Alexander Bah SK Slavia Prag 2 1 0 0,5
F Kolombiya Alfredo Morelos Glasgow Rangers 5 1 0 0,2
D Mali Almamy Toure Eintracht Frankfurt 2 1 0 0,5
F Fransa Amine Adli Bayer Leverkusen 3 1 0 0,33
F İngiltere Andre Green Slovan Bratislava 1 1 0 1
F Kazakistan Artur Shushenachev Kairat Almaty 2 1 0 0,5
D Fransa Axel Disasi Monaco 2 1 0 0,5
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 2 1 0 0,5
F İspanya Ayoze Perez Leicester City FC 2 1 0 0,5
F Fransa Ben FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 0 0,2
F Türkiye Cengiz Ünder Olympic Marseille 3 1 0 0,33
D İngiltere Craig Dawson West Ham United FC 2 1 0 0,5
F İspanya Cristian Tello Real Betis Sevilla 1 1 0 1
O Japonya Daichi Kamada Eintracht Frankfurt 3 1 0 0,33
D Slovakya David Hancko Sparta Prague 3 1 0 0,33
O Kuzey Makedonya Elif Elmas SSC Napoli 3 1 0 0,33
O Azerbaycan Emin Makhmudov Neftchi Baku PFC 2 1 0 0,5
O Türkiye Emre Kilinc Galatasaray 5 1 0 0,2
F İsrail Eran Zahavi PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
O Brezilya Evander FC Midtjylland 3 1 0 0,33
O Arjantin Exequiel Palacios Bayer Leverkusen 2 1 0 0,5
O Türkiye Fatih Yiğit Şanlıtürk Fenerbahçe 2 1 0 0,5
O İngiltere Faustino Anjorin FK Lokomotiv Moskova 2 1 0 0,5
O Danimarka Frederik Lauenborg Randers FC 2 1 0 0,5
F Hırvatístan Gabriel Debeljuh FC CFR 1907 Cluj 2 1 0 0,5
F Portekiz Goncalo Paciencia Eintracht Frankfurt 2 1 0 0,5
D Gürcistan Guram Kashia Slovan Bratislava 4 1 0 0,25
O Danimarka Gustav Isaksen FC Midtjylland 3 1 0 0,33
O İngiltere Harvey Barnes Leicester City FC 2 1 0 0,5
F Nijerya Henry Onyekuru Olympiacos Piraeus 5 1 0 0,2
O Fildişi Sahili Ibrahim Sangare PSV Eindhoven 1 1 0 1
D Fransa Issa Diop West Ham United FC 3 1 0 0,33
O Nijerya Iyayi Atiemwen Omonia Nicosia 3 1 0 0,33
O Brezilya Jair HJK Helsinki 4 1 0 0,25
F İngiltere Jarrod Bowen West Ham United FC 3 1 0 0,33
D İskoçya Jason Kerr St Johnstone FC 2 1 0 0,5
D Slovenya Jon Stankovic Sturm Graz 5 1 0 0,2
F İsveç Jordan Larsson FK Spartak Moskova 2 1 0 0,5
D Hırvatístan Josip Juranovic Legia Warszawa 1 1 0 1
D İspanya Juan Miranda Real Betis Sevilla 2 1 0 0,5
O Gabon Kanga Guelor FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 0 0,2
F Gana Kelvin Yeboah Sturm Graz 5 1 0 0,2
O İngiltere Kemar Roofe Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
F İspanya Kike Gomez Lincoln Red Imps 2 1 0 0,5
F Bulgaristan Kiril Despodov PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 0 0,33
O Senegal Krepin Diatta Monaco 2 1 0 0,5
F Kuzey İrlanda Kyle Lafferty Anorthosis Famagusta 2 1 0 0,5
O Çek Cumhuriyeti Ladislav Krejci II Sparta Prague 1 1 0 1
D Avusturya Leo Greiml Rapid Wien 7 1 0 0,14
D Nijerya Leon Balogun Glasgow Rangers 3 1 0 0,33
O Cebelitarık Liam Walker Lincoln Red Imps 2 1 0 0,5
F İsrail Liel Abada Celtic Glasgow 5 1 0 0,2
F Kosova Lirim Kastrati Legia Warszawa 3 1 0 0,33
F İtalya Lorenzo Insigne SSC Napoli 3 1 0 0,33
F Arjantin Lucas Alario Bayer Leverkusen 3 1 0 0,33
O Brezilya Lucas Paqueta Olympique Lyon 3 1 0 0,33
O Hırvatístan Luka Ivanusec GNK Dinamo Zagreb 3 1 0 0,33
O Çek Cumhuriyeti Lukas Masopust SK Slavia Prag 1 1 0 1
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 5 1 0 0,2
F Belçika Manuel Benson Royal Antwerp FC 5 1 0 0,2
O Kıbrıs Rum Kesimi Marinos Tzionis Omonia Nicosia 4 1 0 0,25
O Almanya Mario Götze PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
F Avusturya Marvin Egho Randers FC 2 1 0 0,5
F İtalya Matteo Politano SSC Napoli 3 1 0 0,33
D Avusturya Maximilian Hofmann Rapid Wien 6 1 0 0,17
F Senegal Mbaye Diagne Galatasaray 5 1 0 0,2
O Almanya Mesut Özil Fenerbahçe 4 1 0 0,25
F İskoçya Michael O'Halloran St Johnstone FC 2 1 0 0,5
F İngiltere Michail Antonio West Ham United FC 2 1 0 0,5
O İspanya Mikel Merino Real Sociedad San Sebastian 3 1 0 0,33
O Rusya Mikhail Ignatov FK Spartak Moskova 2 1 0 0,5
D Sırbistan Milan Rodic FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 0 0,2
F Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 3 1 0 0,33
O Türkiye Muhammed Gümüşkaya Fenerbahçe 4 1 0 0,25
F Hollanda Myron Boadu Monaco 2 1 0 0,5
F Arnavutluk Myrto Uzuni Ferencvarosi Budapest 3 1 0 0,33
F Fransa Nabil Fekir Real Betis Sevilla 3 1 0 0,33
D Danimarka Nikolas Dyhr FC Midtjylland 1 1 0 1
D Moldova Oleg Reabciuk Olympiacos Piraeus 5 1 0 0,2
F Ukrayna Oleksandr Gladky FC Zorya Luhansk 1 1 0 1
F Kıbrıs Rum Kesimi Onisiforos Roushias Anorthosis Famagusta 1 1 0 1
D Senegal Pape Abou Cisse Olympiacos Piraeus 5 1 0 0,2
D İspanya Patric Lazio Rome 1 1 0 1
D Hollanda Patrick Van Aanholt Galatasaray 7 1 0 0,14
F Nijerya Paul Onuachu KRC Genk 3 1 0 0,33
D Almanya Philipp Max PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
D Ekvador Piero Hincapie Bayer Leverkusen 3 1 0 0,33
F Kolombiya Rafael Borre Eintracht Frankfurt 3 1 0 0,33
O Almanya Robert Andrich Bayer Leverkusen 1 1 0 1
O İskoçya Ryan Christie Celtic Glasgow 3 1 0 0,33
F Belçika Ryan Mmaee Ferencvarosi Budapest 3 1 0 0,33
O Belçika Sabir Bougrine Neftchi Baku PFC 2 1 0 0,5
D Fransa Sacha Boey Galatasaray 4 1 0 0,25
F Cezayir Said Benrahma West Ham United FC 3 1 0 0,33
F Hollanda Sam Lammers Eintracht Frankfurt 2 1 0 0,5
F İran Shahab Zahedi FC Zorya Luhansk 2 1 0 0,5
O Fransa Sofiane Diop Monaco 2 1 0 0,5
O Cezayir Sofiane Feghouli Galatasaray 4 1 0 0,25
F Brezilya Tiquinho Soares Olympiacos Piraeus 3 1 0 0,33
O Hırvatístan Toma Basic Lazio Rome 3 1 0 0,33
D İskoçya Tony Ralston Celtic Glasgow 7 1 0 0,14
F Nijerya Ubong Ekpai SK Slavia Prag 2 1 0 0,5
O Çek Cumhuriyeti Vaclav Pilar FK Jablonec 2 1 0 0,5
F Belçika Yorbe Vertessen PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
F Fas Zakaria Aboukhlal AZ Alkmaar 2 1 0 0,5
D Slovenya Ziga Kous Mura Murska Sabota 4 1 0 0,25
F Slovenya Ziga Skoflek Mura Murska Sabota 4 1 0 0,25
Poz Oyuncu Takım Maçlar M Asistler A Penaltılar P A/M
F Nijerya Kelechi Iheanacho Leicester City FC 2 0 0 0
O Brezilya Bruno Guimaraes Olympique Lyon 2 0 0 0
O Almanya Mario Götze PSV Eindhoven 3 1 0 0,33
O İspanya Rodri Real Betis Sevilla 1 0 0 0
O Brezilya Caio Henrique Monaco 3 0 0 0
F Portekiz Joao Filipe Celtic Glasgow 3 0 0 0
D İspanya Joseba Zaldua Real Sociedad San Sebastian 3 0 0 0
F İspanya Mario Gonzalez SC Braga 3 0 0 0
F İtalya Matteo Politano SSC Napoli 3 1 0 0,33
O Nijerya Victor Moses FK Spartak Moskova 3 0 0 0
O Rusya Aleksandr Golovin Monaco 2 0 0 0
F Norveç Alexander Sorloth Real Sociedad San Sebastian 2 0 0 0
O İngiltere Harvey Barnes Leicester City FC 2 1 0 0,5
D İngiltere James Tavernier Glasgow Rangers 4 0 0 0
D Almanya Jerome Boateng Olympique Lyon 2 0 0 0
F Bulgaristan Martin Yankov Minchev Sparta Prague 2 0 0 0
F İngiltere Michail Antonio West Ham United FC 2 1 0 0,5
D Hollanda Mitchel Bakker Bayer Leverkusen 2 0 0 0
O Almanya Nadiem Amiri Bayer Leverkusen 2 0 0 0
F Brezilya Paulinho Bayer Leverkusen 2 0 0 0
O İspanya Sergio Canales Real Betis Sevilla 2 0 0 0
O İskoçya Shaun Rooney St Johnstone FC 2 0 0 0
O Avusturya Simon Piesinger Randers FC 2 0 0 0
O Fransa Sofiane Diop Monaco 2 1 0 0,5
O Nijerya Tosin Kehinde Randers FC 2 0 0 0
F Brezilya Willian Jose Real Betis Sevilla 2 0 0 0
D İngiltere Aaron Cresswell West Ham United FC 3 0 0 0
F Belçika Adnan Januzaj Real Sociedad San Sebastian 3 1 0 0,33
F Rusya Aleksandr Sobolev FK Spartak Moskova 3 2 0 0,67
F Türkiye Arda Turan Galatasaray 3 0 0 0
D Brezilya Ayrton Lucas FK Spartak Moskova 3 0 0 0
F İspanya Borja Iglesias Real Betis Sevilla 3 2 0 0,67
F Brezilya Carlos Vinicius PSV Eindhoven 3 0 0 0
O İsviçre Djibril Sow Eintracht Frankfurt 3 0 0 0
F Arnavutluk Ernest Muci Legia Warszawa 3 0 0 0
O Brezilya Evander FC Midtjylland 3 1 0 0,33
O İspanya Fabian Ruiz SSC Napoli 3 0 0 0
O Sırbistan Filip Kostic Eintracht Frankfurt 3 0 0 0
O Yunanistan Giorgos Masouras Olympiacos Piraeus 3 2 0 0,67
D İtalya Giovanni Di Lorenzo SSC Napoli 3 0 0 0
O Çek Cumhuriyeti Jakub Pesek Sparta Prague 3 0 0 0
O İngiltere James Maddison Leicester City FC 3 0 0 0
F İngiltere Jarrod Bowen West Ham United FC 3 1 0 0,33
D Hollanda Jeremie Frimpong Bayer Leverkusen 3 0 0 0
O Japonya Junya Ito KRC Genk 3 0 0 0
F Kamerun Karl Toko Ekambi Olympique Lyon 3 5 0 1,67
F İtalya Lorenzo Insigne SSC Napoli 3 1 0 0,33
O Brezilya Lucas Paqueta Olympique Lyon 3 1 0 0,33
F İspanya Luis Alberto Lazio Rome 3 0 0 0
O Hırvatístan Luka Ivanusec GNK Dinamo Zagreb 3 1 0 0,33
O Hollanda Marco van Ginkel PSV Eindhoven 3 0 0 0
F Hırvatístan Mislav Orsic GNK Dinamo Zagreb 3 1 0 0,33
F Fransa Moussa Diaby Bayer Leverkusen 3 0 0 0
F Fransa Nabil Fekir Real Betis Sevilla 3 1 0 0,33
D Portekiz Nuno Sequeira SC Braga 3 0 0 0
O Romanya Olimpiu Vasile Morutan Galatasaray 3 0 0 0
F İspanya Pedro Lazio Rome 3 0 0 0
D Avusturya Philipp Mwene PSV Eindhoven 3 0 0 0
F Norveç Tokmac Chol Nguen Ferencvarosi Budapest 3 0 0 0
D Çek Cumhuriyeti Tomas Wiesner Sparta Prague 3 0 0 0
F Danimarka Victor Lind FC Midtjylland 3 0 0 0
O Danimarka Viktor Fischer Royal Antwerp FC 3 0 0 0
O Belçika Youri Tielemans Leicester City FC 3 0 0 0
O Rusya Zelimkhan Bakaev FK Spartak Moskova 3 0 0 0
O İskoçya David Turnbull Celtic Glasgow 7 3 0 0,43
F Türkiye Muhammed Kerem Aktürkoğlu Galatasaray 7 3 0 0,43
D İskoçya Greg Taylor Celtic Glasgow 4 0 0 0
F Fransa Lois Diony FK Crvena Zvezda Belgrade 4 0 0 0
O Yunanistan Marios Vrousai Olympiacos Piraeus 4 0 0 0
O Slovenya Tomi Horvat Mura Murska Sabota 4 0 0 0
O Belçika Birger Verstraete Royal Antwerp FC 5 0 0 0
O Avusturya Jakob Jantscher Sturm Graz 5 2 0 0,4
O Portekiz Josue Legia Warszawa 5 0 0 0
O Gabon Kanga Guelor FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 0 0,2
F Gana Kelvin Yeboah Sturm Graz 5 1 0 0,2
F İsrail Liel Abada Celtic Glasgow 5 1 0 0,2
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 5 1 0 0,2
F Belçika Manuel Benson Royal Antwerp FC 5 1 0 0,2
O İskoçya Callum McGregor Celtic Glasgow 6 0 0 0
F Japonya Kyogo Furuhashi Celtic Glasgow 6 4 0 0,67
F Mısır Mostafa Mohamed Galatasaray 6 0 0 0
O Avusturya Kelvin Arase Rapid Wien 7 0 0 0
O Avusturya Marco Grull Rapid Wien 7 4 0 0,57
F Hollanda Ryan Babel Galatasaray 7 0 0 0
Poz Oyuncu Takım Maçlar M
D Senegal Abdoulaye Seck Royal Antwerp FC 2 2 - -
D İskoçya Adam Montgomery Celtic Glasgow 6 3 - -
O Gine Aguibou Camara Olympiacos Piraeus 5 1 - -
D İspanya Aihen Munoz Real Sociedad San Sebastian 3 1 - -
O Fransa Aissa Laidouni Ferencvarosi Budapest 2 1 - -
F İspanya Aitor Ruibal Real Betis Sevilla 2 1 - -
O L. Arap Cemahiriyesi Al Musrati SC Braga 3 2 - -
F İzlanda Albert Gudmundsson AZ Alkmaar 2 1 - -
D Avusturya Aleksandar Dragovic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
F Bosna Hersek Aleksandar Glisic FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
F Sırbistan Aleksandar Katai FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 - -
K Rusya Aleksandr Maksimenko FK Spartak Moskova 3 1 - -
F Rusya Aleksandr Sobolev FK Spartak Moskova 3 1 - -
O Slovenya Alen Kozar Mura Murska Sabota 4 1 - -
F Rusya Alesandr Lomovitskiy FK Spartak Moskova 3 2 - -
F İspanya Alex Moreno Real Betis Sevilla 3 1 - -
O Brezilya Alex Santana PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 2 - -
O Avusturya Alexander Prass Sturm Graz 4 1 - -
D Fransa Alexis Beka Beka FK Lokomotiv Moskova 3 2 - -
F Kolombiya Alfredo Morelos Glasgow Rangers 5 1 - -
F Sierra Leone Alhaji Kamara Randers FC 1 1 - -
F İran Allahyar Sayyad FC Zorya Luhansk 2 1 - -
D Türkiye Alpaslan Öztürk Galatasaray 3 1 - -
D İspanya Alvaro Gonzalez Olympic Marseille 2 1 - -
D Kosova Amir Rrahmani SSC Napoli 2 1 - -
O İspanya Ander Guevara Real Sociedad San Sebastian 3 2 - -
D İspanya Andoni Gorosabel Real Sociedad San Sebastian 3 1 - -
O Yunanistan Andreas Bouchalakis Olympiacos Piraeus 5 1 - -
O Meksika Andres Guardado Real Betis Sevilla 2 1 - -
F Sırbistan Andrija Pavlovic Brondby IF 3 1 - -
F Kıbrıs Rum Kesimi Andronikos Kakoullis Omonia Nicosia 4 1 - -
F Kıbrıs Rum Kesimi Angelos Zefki Omonia Nicosia 1 1 - -
O Türkiye Arda Guler Fenerbahçe 2 1 - -
F Türkiye Arda Turan Galatasaray 3 1 - -
D İspanya Aritz Elustondo Real Sociedad San Sebastian 2 2 - -
O Kazakistan Arsene Buranchiev Kairat Almaty 2 1 - -
O Ermenistan Artak Grigoryan FC Alashkert Yerevan 4 2 - -
D Polonya Artur Jedrzejczyk Legia Warszawa 4 1 - -
D Macaristan Attila Szalai Fenerbahçe 5 1 - -
D Fransa Axel Disasi Monaco 2 1 - -
O Kazakistan Aybol Abiken Kairat Almaty 2 - 1 -
D Brezilya Ayrton Lucas FK Spartak Moskova 3 1 - -
K Türkiye Berke Özer Fenerbahçe 0 1 - -
F Gana Bernard Tekpetey PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
O Belçika Birger Verstraete Royal Antwerp FC 5 2 - -
D Belçika Bjorn Engels Royal Antwerp FC 2 1 - -
D Hırvatístan Borna Barisic Glasgow Rangers 4 1 - -
O Fransa Boubacar Kamara Olympic Marseille 2 2 - -
O Fransa Boubakary Soumare Leicester City FC 3 2 - -
O İngiltere Bright Osavi-Samuel Fenerbahçe 5 1 - -
D Hollanda Bruno Martins Indi AZ Alkmaar 2 1 - -
O Belçika Bryan Heynen KRC Genk 3 1 - -
D Türkiye Çağlar Soyuncu Leicester City FC 3 1 - -
F İskoçya Callum Hendry St Johnstone FC 2 1 - -
O İskoçya Callum McGregor Celtic Glasgow 6 1 - -
D ABD Cameron Carter-Vickers Celtic Glasgow 3 2 - -
D İsveç Carl Starfelt Celtic Glasgow 7 1 - -
F Brezilya Carlos Vinicius PSV Eindhoven 3 2 - -
F İskoçya Chris Kane St Johnstone FC 2 2 - -
D Kongo Cumhuriyeti Christian Luyindama Galatasaray 7 1 - -
O Avusturya Christoph Knasmullner Rapid Wien 6 1 - -
D Bulgaristan Cicinho PFC Ludogorets 1945 Razgrad 2 1 1 -
O Fransa Claude Goncalves PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
F Hollanda Cody Gakpo PSV Eindhoven 3 2 - -
D İngiltere Connor Goldson Glasgow Rangers 4 2 - -
O Hollanda Dani De Wit AZ Alkmaar 2 1 - -
D Kolombiya Daniel Munoz KRC Genk 2 1 - 1
D Finlandiya Daniel O'Shaughnessy HJK Helsinki 4 1 - -
O İtalya Danilo Cataldi Lazio Rome 3 1 - -
O Kazakistan Daniyar Usenov Kairat Almaty 1 1 - -
F Papua Yeni Gine David Browne HJK Helsinki 4 1 - -
O Çek Cumhuriyeti David Pavelka Sparta Prague 3 1 - -
D Karadağ Dejan Boljevic FC Alashkert Yerevan 4 2 - -
D Ukrayna Denis Favorov FC Zorya Luhansk 2 2 - -
D Beyaz Rusya Denis Polyakov Kairat Almaty 2 - - 1
O Fransa Dimitri Payet Olympic Marseille 2 2 - -
D Portekiz Diogo Leite SC Braga 3 2 - -
O Rusya Dmitri Barinov FK Lokomotiv Moskova 3 1 - -
O Rusya Dmitry Rybchinskiy FK Lokomotiv Moskova 1 1 - -
D Burkina Faso Edmond Tapsoba Bayer Leverkusen 1 1 - -
D Senegal Elhadji Pape Djibril Diaw Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
K İzlanda Elias Rafn Olafsson FC Midtjylland 3 1 - -
D Avusturya Emanuel Aiwu Rapid Wien 3 1 - -
D İtalya Emerson Olympique Lyon 3 1 - -
F Ekvador Enner Valencia Fenerbahçe 4 1 - -
D Danimarka Erik Sviatchenko FC Midtjylland 3 1 - -
D Cebelitarık Ethan Britto Lincoln Red Imps 1 1 - -
O Brezilya Evander FC Midtjylland 3 1 - -
F Arjantin Ezequiel Ponce FK Spartak Moskova 2 1 - -
O İspanya Fabian Ruiz SSC Napoli 3 1 - -
K Brezilya Fabiano Omonia Nicosia 4 1 - -
F Zambiya Fashion Sakala Glasgow Rangers 3 1 - -
O Azerbaycan Fehmin Muradbeyli Neftchi Baku PFC 2 1 - -
O Hollanda Ferdi Kadioglu Fenerbahçe 5 1 - -
K Uruguay Fernando Muslera Galatasaray 6 3 - 1
O Danimarka Filip Bundgaard Kristensen Randers FC 2 1 - -
D Sırbistan Filip Mladenovic Legia Warszawa 5 2 - -
O Çek Cumhuriyeti Filip Soucek Sparta Prague 1 1 - -
D Karadağ Filip Stojkovic Rapid Wien 5 2 - -
D Arjantin German Pezzella Real Betis Sevilla 2 1 - -
D İtalya Giovanni Di Lorenzo SSC Napoli 3 2 - -
O Finlandiya Glen Kamara Glasgow Rangers 3 - 1 -
F Portekiz Goncalo Paciencia Eintracht Frankfurt 2 3 - -
O Cebelitarık Graeme Torrilla Lincoln Red Imps 1 1 - -
D İskoçya Greg Taylor Celtic Glasgow 4 1 - -
D İsviçre Gregory Wuthrich Sturm Graz 5 1 - -
D Şili Guillermo Maripan Monaco 3 1 - -
O Kırgızistan Gulzhigit Alykulov Kairat Almaty 2 1 - -
D Gürcistan Guram Kashia Slovan Bratislava 4 1 - -
O Litvanya Gustas Jarusevicius Vilnius FK Zalgiris 1 1 - -
F Sao Tome ve Principe Harramiz Neftchi Baku PFC 2 2 - -
O Estonya Henrik Ojamaa Flora Tallinn 2 1 - -
D Brezilya Henrique Silva Olympique Lyon 1 1 - -
O Fildişi Sahili Ibrahim Benjamin Traore SK Slavia Prag 2 1 - -
O Fildişi Sahili Ibrahim Sangare PSV Eindhoven 1 - 1 -
O İspanya Igor Zubeldia Real Sociedad San Sebastian 3 2 - -
F Cezayir Islam Slimani Olympique Lyon 1 1 - -
D Almanya Ismail Jakobs Monaco 1 1 - -
O Fildişi Sahili Ismaila Soro Celtic Glasgow 5 1 - -
D Fransa Issa Diop West Ham United FC 3 1 - -
O Gürcistan Jaba Kankava Slovan Bratislava 4 1 - -
O Slovakya Jakub Hromada SK Slavia Prag 2 - - 1
D Brezilya James FC Alashkert Yerevan 4 1 1 -
O İngiltere James Maddison Leicester City FC 3 1 - -
O İrlanda James McCarthy Celtic Glasgow 3 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Jan Boril SK Slavia Prag 1 1 - -
D Slovenya Jan Gorenc Mura Murska Sabota 4 2 - -
D Çek Cumhuriyeti Jan Lecjaks Omonia Nicosia 3 1 - -
D Danimarka Jannik Vestergaard Leicester City FC 3 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Jaroslav Zeleny FK Jablonec 2 1 - -
D İskoçya Jason Kerr St Johnstone FC 2 1 - -
O Fildişi Sahili Jean Akpa Lazio Rome 2 1 - -
O Belçika Jelle Bataille Royal Antwerp FC 4 1 1 -
O İsveç Jens-Lys Cajuste FC Midtjylland 2 1 - -
D Almanya Jerome Boateng Olympique Lyon 2 2 - -
O İngiltere Joe Aribo Glasgow Rangers 5 1 - -
D Fransa Joel Bopesu Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
O İngiltere John Lundstram Glasgow Rangers 4 1 1 -
D Slovenya Jon Stankovic Sturm Graz 5 2 1 -
O Arjantin Jonathan Rodriguez FC CFR 1907 Cluj 2 - 1 -
O İspanya Jordi Gomez Omonia Nicosia 4 1 - -
F Gine Jose Kante Kairat Almaty 1 1 - -
O Çek Cumhuriyeti Josef Husbauer Anorthosis Famagusta 2 1 - -
O Hırvatístan Josip Misic GNK Dinamo Zagreb 3 2 - -
O Portekiz Josue Legia Warszawa 5 2 - -
D Portekiz Josue Sa PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
D Brezilya Juan Jesus SSC Napoli 2 1 - -
D İspanya Juan Miranda Real Betis Sevilla 2 1 - -
D Brezilya Juninho FC Midtjylland 2 1 - 1
D Bosna Hersek Jusuf Gazibegovic Sturm Graz 5 1 - -
D Senegal Kalidou Koulibaly SSC Napoli 3 1 - -
O Gabon Kanga Guelor FK Crvena Zvezda Belgrade 5 2 - -
F Kamerun Karl Toko Ekambi Olympique Lyon 3 1 - -
O Litvanya Karolis Uzela Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
O Avusturya Kelvin Arase Rapid Wien 7 1 - -
D Estonya Ken Kallaste Flora Tallinn 2 1 - -
O Almanya Kerem Demirbay Bayer Leverkusen 3 1 - -
F Almanya Kevin Volland Monaco 3 1 - -
D Avusturya Kevin Wimmer Rapid Wien 5 1 - -
D Portekiz Kiko Omonia Nicosia 2 1 - -
D Slovenya Klemen Sturm Mura Murska Sabota 4 2 - -
O Japonya Koji Miyoshi Royal Antwerp FC 4 1 - -
F Sırbistan Komnen Andric GNK Dinamo Zagreb 2 1 - -
O Estonya Konstantin Vassiljev Flora Tallinn 2 1 - -
O Kıbrıs Rum Kesimi Kostakis Artymatas Anorthosis Famagusta 2 1 - -
D Yunanistan Kostas Manolas SSC Napoli 2 2 - -
F Japonya Koya Kitagawa Rapid Wien 4 1 - -
O Norveç Kristian Thorstvedt KRC Genk 3 1 - -
O Hırvatístan Kristijan Jakic Eintracht Frankfurt 3 1 - -
F Kuzey İrlanda Kyle Lafferty Anorthosis Famagusta 2 1 - -
F Japonya Kyogo Furuhashi Celtic Glasgow 6 1 - -
O Norveç Lasse Berg Johnsen Randers FC 2 1 - -
O Yunanistan Lazaros Christodoulopoulos Anorthosis Famagusta 2 1 - -
F Cebelitarık Lee Casciaro Lincoln Red Imps 2 1 - -
D Fransa Leo Dubois Olympique Lyon 2 1 - -
D Avusturya Leo Greiml Rapid Wien 7 5 - -
O İskoçya Liam Craig St Johnstone FC 1 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Libor Holik FK Jablonec 2 1 - -
D Fransa Lindsay Rose Legia Warszawa 1 1 - -
O Avusturya Lion Schuster Rapid Wien 4 1 - -
F Fransa Lois Diony FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
F Arjantin Lucas Alario Bayer Leverkusen 3 1 - -
O Brezilya Lucas Mineiro SC Braga 3 1 - -
O Brezilya Lucas Paqueta Olympique Lyon 3 1 - -
D Kolombiya Luis Murillo HJK Helsinki 4 2 - -
O Brezilya Luiz Gustavo Fenerbahçe 5 1 - -
O Slovakya Lukas Haraslin Sparta Prague 3 2 - -
D Avusturya Lukas Sulzbacher Rapid Wien 2 1 - -
D İngiltere Luke Thomas Leicester City FC 2 1 - -
F Brezilya Luquinhas Legia Warszawa 4 1 - -
O Gine Mady Camara Olympiacos Piraeus 5 2 - -
F Azerbaycan Mahir Emreli Legia Warszawa 5 1 - -
D Fransa Malo Gusto Olympique Lyon 3 - 1 -
D Senegal Mamadou Mbodj Neftchi Baku PFC 2 1 - -
O Arjantin Manuel Lanzini West Ham United FC 3 1 - -
O İtalya Manuel Lazzari Lazio Rome 3 1 - -
D Brezilya Marcao Galatasaray 5 2 - -
O Hollanda Marco van Ginkel PSV Eindhoven 3 1 - -
D Portekiz Mario Rui SSC Napoli 1 - - 1
D Kıbrıs Rum Kesimi Marios Antoniadis Anorthosis Famagusta 1 1 - -
O Yunanistan Marios Vrousai Olympiacos Piraeus 4 1 - -
O Hırvatístan Marko Tolic GNK Dinamo Zagreb 2 1 - -
O Estonya Markus Poom Flora Tallinn 2 1 - -
O Estonya Markus Soomets Flora Tallinn 2 1 - -
D Estonya Marten Kuusk Flora Tallinn 2 1 1 -
O Hırvatístan Martin Baturina GNK Dinamo Zagreb 2 1 - -
D İspanya Martin Montoya Real Betis Sevilla 3 1 - -
F Avusturya Marvin Egho Randers FC 2 1 - -
D Polonya Mateusz Holownia Legia Warszawa 2 1 - -
D Polonya Mateusz Wieteska Legia Warszawa 5 1 - -
O Fransa Mathieu Valbuena Olympiacos Piraeus 4 1 - -
D Slovenya Matic Marusko Mura Murska Sabota 4 - 1 -
O Finlandiya Matti Peltola HJK Helsinki 4 2 - -
O İtalya Mattia Zaccagni Lazio Rome 2 1 - -
D İsveç Mattias Johansson Legia Warszawa 3 2 - -
O Almanya Max Meyer Fenerbahçe 2 1 - -
O Fransa Maxence Caqueret Olympique Lyon 3 1 - -
D Avusturya Maximilian Hofmann Rapid Wien 6 2 - -
D Avusturya Maximilian Ullmann Rapid Wien 7 1 - -
D Belçika Maximiliano Caufriez FK Spartak Moskova 1 - 1 -
F Senegal Mbaye Diagne Galatasaray 5 1 - -
F İsviçre Michael Frey Royal Antwerp FC 3 1 - -
F Slovakya Michal Duris Omonia Nicosia 1 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Michal Surzyn FK Jablonec 1 1 - -
F Belçika Michel-Ange Balikwisha Royal Antwerp FC 3 1 - -
O Slovenya Miha Zajc Fenerbahçe 4 2 - -
O İspanya Mikel Merino Real Sociedad San Sebastian 3 1 - -
F İspanya Mikel Oyarzabal Real Sociedad San Sebastian 2 1 - -
F Sırbistan Milan Pavkov FK Crvena Zvezda Belgrade 3 1 - -
D Sırbistan Milan Rodic FK Crvena Zvezda Belgrade 5 2 - -
D Avustralya Milos Degenek FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
O Çek Cumhuriyeti Milos Kratochvil FK Jablonec 2 1 - -
O Karadağ Mirko Ivanic FK Crvena Zvezda Belgrade 5 2 - -
D Hollanda Mitchel Bakker Bayer Leverkusen 2 1 - -
O ABD Mix Diskerud Omonia Nicosia 4 1 - -
O Danimarka Morten Frendrup Brondby IF 3 1 - -
F Mısır Mostafa Mohamed Galatasaray 6 1 - -
F Fransa Moussa Diaby Bayer Leverkusen 3 1 - -
O İskoçya Murray Davidson St Johnstone FC 2 1 - -
O Gana Mustapha Yahaya Lincoln Red Imps 1 1 - -
F Fransa Nabil Fekir Real Betis Sevilla 3 1 - -
O Rusya Nail Umyarov FK Spartak Moskova 2 2 - -
O Rusya Nayair Tiknizyan FK Lokomotiv Moskova 2 - 1 -
D Sırbistan Nemanja Ljubisavljevic Vilnius FK Zalgiris 2 2 - -
O Sırbistan Nenad Krsticic FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 - -
O Slovenya Nik Lorbek Mura Murska Sabota 2 1 - -
O Kazakistan Nuraly Alip Kairat Almaty 2 2 - -
K Sırbistan Ognen Cancarevic FC Alashkert Yerevan 4 1 - -
D Moldova Oleg Reabciuk Olympiacos Piraeus 5 1 - -
O Romanya Olimpiu Vasile Morutan Galatasaray 3 1 - -
D Fransa Olivier Boscagli PSV Eindhoven 3 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Ondrej Celustka Sparta Prague 3 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Ondrej Kudela SK Slavia Prag 1 1 - -
O Liberya Oscar Dorley SK Slavia Prag 1 1 - -
O Gürcistan Otar Kiteishvili Sturm Graz 4 1 - -
D Senegal Ousseynou Ba Olympiacos Piraeus 2 1 - -
F Kıbrıs Rum Kesimi Panagiotis Zachariou Omonia Nicosia 2 1 - -
D Senegal Pape Abou Cisse Olympiacos Piraeus 5 3 - -
D Hollanda Patrick Van Aanholt Galatasaray 7 2 - -
O Fildişi Sahili Paul Akouokou Real Betis Sevilla 1 1 - -
F Nijerya Paul Onuachu KRC Genk 3 1 - -
D Portekiz Paulo Oliveira SC Braga 3 1 - -
D Finlandiya Paulus Arajuuri Anorthosis Famagusta 2 1 - -
D Kıbrıs Rum Kesimi Pavlos Correa Anorthosis Famagusta 1 1 - -
O Sırbistan Petar Stanic FK Crvena Zvezda Belgrade 1 1 - -
D Ekvador Piero Hincapie Bayer Leverkusen 3 1 - -
O Kamerun Pierre Kunde Olympiacos Piraeus 5 1 - -
O Belçika Pieter Gerkens Royal Antwerp FC 5 3 - -
D Sırbistan Rade Dugalic Kairat Almaty 2 2 - -
O Belçika Radja Nainggolan Royal Antwerp FC 4 2 - -
F Portekiz Rafael Lopes Legia Warszawa 5 1 - -
O Nijerya Raphael Onyedika FC Midtjylland 3 2 - -
F Estonya Rauno Alliku Flora Tallinn 2 1 - -
D İngiltere Reece Devine St Johnstone FC 2 1 - -
D Portekiz Ricardo Pereira Leicester City FC 1 1 - -
K Avusturya Richard Strebinger Rapid Wien 3 1 - -
O Finlandiya Riku Riski HJK Helsinki 4 2 - -
D Belçika Ritchie De Laet Royal Antwerp FC 5 1 - -
O Avusturya Robert Ljubicic Rapid Wien 5 1 - -
O İspanya Rodri Real Betis Sevilla 1 1 - -
O İzlanda Runar Sigurjonsson FC CFR 1907 Cluj 2 1 - -
D Rusya Ruslan Litvinov FK Spartak Moskova 2 2 - -
F Hollanda Ryan Babel Galatasaray 7 1 - -
D Fransa Sacha Boey Galatasaray 4 1 - -
D Fransa Samuel Gigot FK Spartak Moskova 3 1 - -
D Belçika Samy Mmaee Ferencvarosi Budapest 3 1 - -
O Finlandiya Santeri Hostikka HJK Helsinki 2 1 - -
O Litvanya Saulius Mikoliunas Vilnius FK Zalgiris 2 1 - -
O Kanada Scott Arfield Glasgow Rangers 3 1 - -
O Fildişi Sahili Sekou Sanogo FK Crvena Zvezda Belgrade 5 1 - -
D Türkiye Serdar Aziz Fenerbahçe 2 1 - -
D Norveç Sigurd Rosted Brondby IF 3 1 - -
O Avusturya Simon Piesinger Randers FC 2 1 - -
O Sırbistan Slavoljub Srnic FK Crvena Zvezda Belgrade 4 1 - -
D Yunanistan Sokratis Olympiacos Piraeus 5 1 - -
D Yunanistan Spyros Risvanis Anorthosis Famagusta 1 1 - -
O Bosna Hersek Srdjan Grahovac Rapid Wien 6 2 - -
O Senegal Stephane Badji PFC Ludogorets 1945 Razgrad 3 1 - -
O Kuzey İrlanda Steven Davis Glasgow Rangers 5 1 - -
O Türkiye Taylan Antalyalı Galatasaray 7 2 - -
D Finlandiya Tenho HJK Helsinki 2 1 - -
O Brezilya Thiago Mendes Olympique Lyon 2 1 - -
O Avusturya Thorsten Schick Rapid Wien 6 2 - -
K Portekiz Tiago Sa SC Braga 0 1 - -
O Avustralya Tom Rogic Celtic Glasgow 7 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Tomas Holes SK Slavia Prag 2 - - 1
F Çek Cumhuriyeti Tomas Pekhart Legia Warszawa 3 1 - -
D Çek Cumhuriyeti Tomas Wiesner Sparta Prague 3 1 - -
O Slovenya Tomi Horvat Mura Murska Sabota 4 1 - -
D İskoçya Tony Ralston Celtic Glasgow 7 2 - -
D Brezilya Tuta Eintracht Frankfurt 2 1 - -
F Nijerya Ubong Ekpai SK Slavia Prag 2 1 - -
O Fransa Valentin Rongier Olympic Marseille 2 2 - -
D Bulgaristan Vasil Bozhikov Slovan Bratislava 4 1 - -
F Kosova Vedat Muriqi Lazio Rome 2 1 - -
D Slovakya Vernon Slovan Bratislava 3 - 1 1
O Danimarka Viktor Fischer Royal Antwerp FC 3 1 - -
D Ukrayna Vitali Vernydub FC Zorya Luhansk 2 2 - -
O Slovakya Vladimir Weiss Slovan Bratislava 3 2 - -
F Ukrayna Vladislav Kabaiev FC Zorya Luhansk 2 2 - -
D Rusya Vladislav Kryuchkov FC Alashkert Yerevan 1 1 - -
O Ukrayna Vladyslav Kochergin FC Zorya Luhansk 2 1 - -
O Namibya Wangu Gome FC Alashkert Yerevan 3 1 - -
O Nijerya Wilfred Ndidi Leicester City FC 1 - 1 -
D Fransa William Saliba Olympic Marseille 3 1 - -
O Azerbaycan Xayal Nacafov Neftchi Baku PFC 2 2 - -
F Fas Zakaria Aboukhlal AZ Alkmaar 2 1 - -
O Rusya Zelimkhan Bakaev FK Spartak Moskova 3 1 - -
Poz Oyuncu Takım Sebep S Durum D
F Cezayir Adam Ounas SSC Napoli Sakatlık Oynamayacak
D İspanya Aihen Munoz Real Sociedad San Sebastian Cezalı Oynamayacak
O Fas Amine Harit Olympic Marseille Sakatlık Belirsiz
O İspanya Ander Barrenetxea Real Sociedad San Sebastian Sakatlık Belirsiz
K Portekiz Anthony Lopes Olympique Lyon Cezalı Oynamayacak
O Fransa Aurelien Tchouameni Monaco Cezalı Oynamayacak
F İspanya Ayoze Perez Leicester City FC Diğer Belirsiz
F Türkiye Cengiz Ünder Olympic Marseille Cezalı Oynamayacak
O İspanya Cesc Fabregas Monaco Sakatlık Belirsiz
O Şili Charles Aranguiz Bayer Leverkusen Sakatlık Oynamayacak
D Fransa Djibril Sidibe Monaco Sakatlık Oynamayacak
D İtalya Francesco Acerbi Lazio Rome Cezalı Oynamayacak
F Cezayir Islam Slimani Olympique Lyon Sakatlık Oynamayacak
D Fransa Kevin Malcuit SSC Napoli Sakatlık Oynamayacak
O Brezilya Lucas Paqueta Olympique Lyon Diğer Belirsiz
D Brezilya Luiz Felipe Lazio Rome Cezalı Oynamayacak
O İspanya Martin Zubimendi Real Sociedad San Sebastian Sakatlık Belirsiz
F İspanya Mikel Oyarzabal Real Sociedad San Sebastian Sakatlık Oynamayacak
O Polonya Piotr Zielinski SSC Napoli Sakatlık Belirsiz
O Fransa Sofiane Diop Monaco Cezalı Oynamayacak
D Belçika Timothy Castagne Leicester City FC Sakatlık Belirsiz
O Nijerya Wilfred Ndidi Leicester City FC Sakatlık Oynamayacak
O Belçika Youri Tielemans Leicester City FC Sakatlık Oynamayacak