Diriliş Ertuğrul 140. bölümde Albastı Beybolat’ın hain olduğu ortaya çıkacak mı? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
16 Temmuz 2019, Salı

140. bölümde Albastı Beybolat’ın hain olduğu ortaya çıkacak mı?

Diriliş Ertuğrul 140. bölümde Albastı Beybolat’ın hain olduğu ortaya çıkacak mı?

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi ’da yine heyecan dolu olaylar yaşanacak. Ertuğrul Bey’in Albastı’nın hain olduğunu ortaya çıkarıp çıkaramayacağı merak konusu oldu. Diğer yandan Dragos’un boş durmayın planlarına devam ediyor. Peki hedefine ulaşmak için bundan sonraki hain planı ne olacak?

Bu akşam TRT 1 ekranlarına gelecek olan 'da neler olacak? Ertuğrul Bey'in yiyeninin intikamını nasıl alacağı araştırılıyor. Diğer yandan yakın zamanda başlaması beklenen dizisi merak ediliyor. Başrol oyuncusu olarak yer alan , Ertuğrul Gazi'nin oğlu olan Osman Gazi'yi canlandıracak.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 140. BÖLÜM FRAGMANI


DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ertuğrul Bey Alıncak'la yaptığı pazarlık sonucu ağebeyi Gündoğdu'nun affedilmesini istemiş ve başarılıda olmuştu. Af mektubunu Babası Gündoğdu'ya ulaştırmak üzere yola çıkan Süleyman'ın yolunu kesen Beybolat onu yakalamış ve işkence ederek öldürmüştü. Devriye alpları Süleyman'ın atını ve atın heybesindeki mektubu bulmuş ve Süleyman'ın kaçırıldığını anlamıştı. Bunun üzerine Ertuğrul ve alplerı Süleyman'ı bulmak üzere yola çıkmıştı.

Süleyman'ı bulduklarında Beybolat tarafından şehit edilmiş fakat ölmeden önce onu kimin öldürdüğünü mağaraya yazmıştı, Albastı! Yeğeni Süleyman'ın mezarının başında intikam yemini eden Ertuğrul Bey bundan sonra ne yapacak? Yeğeni Süleyman'ın intikamını alabilecek mi? Kendini gizleyen hain Beybolat'ın Albastı olduğunu ortaya çıkarabilecek mi?

Ertuğrul Bey, türlü oyunlarla elinden alınan obasını ve ardından Söğüt'ü, pusatıyla geri almış Beybolat ise bu durum karşısında öfkeden deliye dönmüştü. Buna karşılık Bamsı ve ailesinin içine nifak sokarak Kayı obasını karıştırmak için yeni bir hamle başlatmıştı. Peki Beybolat ve Sırma bu hain planlarında başarılı olacak mı? Mergen'i ele geçiren Alıncak, onu konuşturup Ertuğrul'un adamı olduğunu öğrenebilecek mi? Bütün yaşananlar karşısında Dragos'un yeni stratejisi ne olacak?

  1. 21.03.2019

Diriliş Ertuğrul 140. bölümde Albastı Beybolat’ın hain olduğu ortaya çıkacak mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN