Ayrılığını sosyal medyadan duyurdu! ...

'in şampiyonluk adaylarından 'da ayrılık yaşandı. ekibi, Nijeryalı orta saha oyuncusu ile sözleşmenin feshedildiğini resmen açıkladı. Nijeryalı oyuncu da bordo mavili kulübe sosyal medya hesabından teşekkür ederek veda etti. Öte yandan yaptığı paylaşımda yer bildirimi olan Onazi'nin, kısa süre içerisinde yeşil-siyahlılarla resmi sözleşme imzalaması bekleniyor.

Trabzonspor Haberleri Giriş Tarihi: 15 Ocak 2020 Çarşamba 13:09 Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2020 Çarşamba 14:51

, Ogengi Onazi ile yolların ayrıldığını resmen duyurdu.

Bordo mavili kulüpten konu ile ilgili yapılan açıklama şu şekilde;

"Şirketimiz ile Ogenyi Eddy Onazi arasındaki, 04.08.2016 başlangıç 31.05.2020 bitiş tarihli profesyonel futbolcu sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedilmiştir.

Kamuoyuna duyurulur.
Saygılarımızla."

ONAZI DE DUYURDU

Twitter'dan Trabzonspor taraftarlarına seslenen Onazi, şu sözleri kullandı;

"Trabzonspor taraftarının bana gösterdiği sevgiyi asla unutmayacağım. Trabzonspor taraftarının benim gözümde ayrı bir yeri olacak. Mutlu olmayı hak ediyorsunuz, sezonun geri kalanında başarılar dilerim."

KAP AÇIKLAMASI GELDİ

DENİZLİSPOR TRANSFERİ DUYURULDU

Öte yandan Onazi'nin Denizlispor'a transferi resmen açıkladı. Kulüpten yapılan açıklamada, orta sahada görev yapan 27 yaşındaki ile 1 yılı opsiyonlu 1.5 yıllık sözleşme imzalandığı belirtildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin, belirledikleri hedefe ulaşmak için çalışmalara devam ettiklerini kaydederek, "Tecrübeli futbolcu ile 1 yıllık opsiyonu kulübümüzde olmak üzere 1.5 yıllık anlaşmaya vardık. İki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum." görüşlerine yer verdi.

Yeşil-siyahlı formayı giyerek resmi sözleşmeye imza atan Onazi'nin takımın Trabzonspor maçı kafilesine dahil edildiği bildirildi.

SON DAKİKA