Diriliş Ertuğrul finaline son 3 bölüm! Yeni bölüm fragmanı… - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Ocak 2020, Pazartesi

finaline son 3 bölüm! Yeni bölüm fragmanı…

Diriliş Ertuğrul finaline son 3 bölüm! Yeni bölüm fragmanı…

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi yarın akşam ekrana gelecek. TRT 1 kanalında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinin final yapmasına sadece 3 bölüm kaldı. Diriliş Ertuğrul 148.bölüm fragmanı yayınlanan Diriliş Ertuğrul’da heyecanın dozu da artmaya başladı. Peki Ertuğrul Bey tuzaktan kurtulabilecek mi?

konusu ve oyuncularıyla oldukça dikkat çekiyor. Diriliş Ertuğrul 148.bölümde Gündoğdu ve oba halkı Ertuğrul beyi kurtarmak için seferber oluyor. Diğer yandan Diriliş Ertuğrul yeni bölümde cenk başlayacak mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 148. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurduğu tuzakla Albastı olduğu ortaya çıkan Beybolat'ı köşeye sıkıştıran Ertuğrul Bey ve İlbilge, Beybolat'ı yakalayacakken Beybolat nehire atlayarak kaçmayı başarır. Bunun üzerine Ertuğrul Bey, Alpları Nehire gönderip Albastı'nın cesedini bulmalarını ister. Ancak Nehir'e Kayı Alplarından önce gelen Arıkbuka Kayı Alplarnı şehit eder ve Albastı'yı kurtarır. Onu mağarasına götürerek tedavi eder.

Diğer taraftan Ertuğrul Bey tarafından Alplık kılıcı tekrar verilen Bamsı Albastı'yı bulmak için aramalara katılır ve Arıkbuka tarafından şehit edilen Kayı Alplarını görür. Ve Ertuğrul Beyin tehlikeye düşme ihtimali üzerine Gündoğdu Bey ile birlikte gizli yere doğru yola çıkarlar. Berk Han'ın adamıyla görüşmekte olan Ertuğrul Bey'e baskın yapan Arıkbuka Ertuğrul Bey'i yakalar. Mergen ve Dumrul'u şehit eder ve Turgut'u ağır yaralar.
Gündoğdu ve Alplar, Ertuğrul Bey'i bulabilecek mi? Beybolat ve Arıkbuka'nın izini bulup ondan intikam alabilecek mi? Ertuğrul Bey, tutsak olduğu mağaradan kurtulabilecek mi? Diğer taraftan vuruşmada çok ağır yara alan Turgut yaşayacak mı?

  1. 14.05.2019

Diriliş Ertuğrul finaline son 3 bölüm! Yeni bölüm fragmanı… haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN