teknik direktörü 'den yıldızlara gözdağı! O ismi bekliyor

teknik direktörü , son günlerde performansı düşüşe geçen futbolcularının formunu artırmak için harekete geçti. Mevcut kadrodan maksimum verimi almak isteyen deneyimli teknik adam, takımdaki rekabeti kızıştıracak ve kimsenin yerinin garanti olmadığını gösterecek. Öte yandan Terim, sakatlığı bulunan Akbaba'nın geri dönüşünü iple çekiyor.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 11 Ekim 2020 Pazar 15:31 Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2020 Pazar 15:36

Süper Lig ekiplerinden 'da teknik direktör , beklendiği gibi geçmeyen transfer döneminin ardından yönetimle bir toplantı gerçekleştirdi. Gerçekleştirilen zirvede mevcut kadronun şampiyonluğa oynayabileceği ifade edildi. Deneyimli çalıştırıcı, kadrodaki oyunculardan maksimum verim almak için olaya el attı ve rekabetin kızışması için düğmeye bastı. Öte yandan Terim'in en büyük isteğinin sakatlığı bulunan Akbaba'nın takıma dönmesi olduğu belirtildi.

Türkiye'nin haberine göre, Sezona harika bir başlangıç yapan Galatasaray'da rüzgâr kısa sürede tersine esmeye başladı. Takımın yıldızları , Feghouli, Falcao gibi isimler de ilk iki maçtan sonra hızlıca eski formsuz görüntülerine bürününce Fatih Terim olaya el attı. Sakat ve süre bulmakta zorlanan isimleri belli bir düzeye getirip forma rekabetine sokmak isteyen Terim'in en büyük dileği Emre Akbaba'nın bir an önce takıma dönmesi.

REKABET KIZIŞACAK
Sağlık ekibinin özel program eşliğinde çalıştırdığı Emre önümüzdeki haftadan itibaren takımla tam zamanlı idmanlara çıkmaya başlayacak. Emre döndüğünde Belhanda'nın yerini almaya başlayacak. Sezon başında sarı-kırmızılılar katılan Kerem'i, Feghouli'yle, Oğulcan'ı da formsuz Falcao-Diagne ile forma rekabetine sokmak isteyen Terim böylece takımda kimsenin yerinin garanti olmadığını göstermeyi hedefliyor.

KOLOMBİYALI SUSKUN KALDI
'e iki, 'e bir gol atarak ligi iyi bir başlangıç yaptıktan sonra suskunluğa bürünen Galatasaray'ın yıldızı gol hasretini millî takımda da dindiremedi. Kolombiyalı oyuncu 3-0 kazandıkları maçında 16 dakika süre alırken skora katkı yapamadı.

SON DAKİKA