Son dakika: MHK'nin yeni başkanı belli oldu! - Son dakika Süper Lig haberleri - Fotomaç
18 Ağustos 2019, Pazar

Son dakika: 'nın yeni başkanı Zekiraya Alp oldu!

Son dakika: MHK'nın yeni başkanı Zekiraya Alp oldu!

'nun yeni başkanı olurken, yardımcısı oldu.

'nda 'in başkanlığa seçilmesinin ardından kurullarda değişikliklerin olup olmayacağı merak ediliyordu. ile ilgili ve yönetiminin görevde kalıp kalmayacağı sorusunun yanıtı da belli oldu. Başkanlığı için 'in göreve getirildiği ifade edildi.

Başkanı Nihat Özdemir ve yönetim kurulu MHK'de değişime gitti. Geçtiğimiz sezonun son bölümlerinde göreve gelen Sabri Çelik yönetimindeki MHK'nin görevine son verildiği belirtildi. Spor'un haberine göre MHK Başkanlığı'na Zekeriya Alp getirildi. Zekeriya Alp'in yardımcılığını ise 'nın yapacağı belirtildi.

Zekeriya Alp başkanlığındaki Merkez Hakem Kurulu şu üyelerden oluşuyor:

BAŞKAN
Zekeriya Alp

ÜYELER
Oğuz Sarvan
Ünsal Çimen
Zihni Aksoy
Turgay Güdü
Hamza Işın
Murat Ilgaz
Yunus Yıldırım
Ahmet Şahin

  1. 04.07.2019
  2. Güncelleme: 04.07.2019 17:34

Son dakika: MHK'nın yeni başkanı Zekiraya Alp oldu! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN