'a piyangosu! 'dan 12 milyon euroluk teklif

devi , 'yu etmek için ’a 12 milyon euroluk teklifte bulunduğu ortaya çıktı. Sarı-kırmızılılar ilk etapta bonservis bedelini düşük bulup teklifi reddederken, iki kulüp pazarlıkların devam ettiği belirtildi. İtalyanlar fiyatı artırırsa Marcao, Serie A'nın yolunu tutabilir. | Son dakika transfer haberleri...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 16 Eylül 2020 Çarşamba 23:36 Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2020 Perşembe 01:03

Transferde sessiz ve derinden ilerleyen , sürpriz bir teklifle karşı karşıya kaldı. Takvim'de yer alan habere göre kadrosuna 1. sınıf bir stoper arayan devi Roma, Galatasaray defansının banko oyuncusu Marcao için teklifinde bulundu.

CİMBOM RAKAMI AZ BULDU
için teklif edilen bonservis rakamın 12 milyon Euro olduğu öğrenildi. Ancak rakamı az bulan Galatasaraylı kurmaylar Roma'nın yapmış olduğu bu teklifi kabul etmedi.

İSTENİLEN RAKAM 16 MİLYON EURO
Ancak G.Saray kulübüne yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre iki kulüp arasındaki görüşmeler devam ediyor. Roma'nın teklifi arttırması durumunda transferin gerçekleşme ihtimali var.Galatasaray'ın Marcao için istediği rakamın 16 milyon Euro civarında olduğu da gelen haberler arasında. Marcao'nun satılması durumunda Galatasaray stoper transferi yapacak.

TERİM'İN VAZGEÇİLMEZİ
Fatih Terim'in sisteminde çok önemli bir yeri olan Brezilyalı stoper Marcao, geçen sezon sakatlandıktan sonra yeri doldurulamamıştı.

BİZE ULAŞIN