Yargıtay kararından sonra Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama geldi! - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
17 Şubat 2020, Pazartesi

kararından sonra 'dan ilk açıklama geldi!

Yargıtay kararından sonra Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama geldi!

, Fenerbahçe eski başkanı 'a şike davasında verilen kararı usulen bozarken, Yıldırım dahil sanıkların yeniden yargılanmasına karar verdi. Bu kararın ardından yeniden yargılanacak olan Aziz Yıldırım konuyla ilgili ilk açıklamayı yaptı.

, Futbolda Şike Davası kapsamında, Fenerbahçe eski Başkanı 'a şike davasında verilen kararı usulden bozdu. Buna göre, Aziz Yıldırım dahil tüm sanıklar İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden yargılanacak.

BERAAT KARARINI ETKİLEMEYECEK
Yargıtay'ın bu hükmü Aziz Yıldırım'ın beraat kararını etkilemeyecek. Yargıtay, şike davasında verilen kararı esasen değil, usülde eksiklik olduğuna hükmetti ve mahkeme, yakalaması olup dosyaya sonradan dahil edilen isimlerle başından beri yargılanan Aziz Yıldırım gibi isimlerin dosyalarını ayrı ayrı karara bağlayacak.

Yaşanan bu gelişmelerden sonra Aziz Yıldırım'ın açıklamaları merak ediliyordu. Yıldırım, Takvim Gazetesi Spor Müdürü Tunç Özgen'e konuştu.

''SÜREÇ BU ŞEKİLDE UZAR''
Fenerbahçe eski Başkanı Aziz Yıldırım, ''Yargıtay kararı usülen bozdu. Esasen değil. Yargıtay, usülde iki hata bulmuş. Yargılama süreci bu şekilde uzar.'' ifadelerini kullandı.

  1. 02.01.2020
  2. Güncelleme: 02.01.2020 20:48

Yargıtay kararından sonra Aziz Yıldırım'dan ilk açıklama geldi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN