Emre idmanı yarıda bıraktı

Sağ arka adalesinde çekme olan oyuncu, tedbir için dinlendirildi Kocaman, bugünkü sağlık durumuna göre ilk 11 için karar verecek

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 30 Mart 2012 Cuma 23:58 Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2012 Cumartesi 02:33
SABAH ÇALIŞMASI
Trabzon derbisine hazırlanan F.Bahçe'de Emre'nin yarın oynayıp oynamayacağı merak edilirken, dün gelen sakatlık haberi şaşırttı. Sabah yapılan antrenmanda sağ arka alt adalesinde ağrı hisseden Emre tedbir amaçlı çalışmayı yarıda bıraktı. Orhan Şam'ın sakatlanmasıyla yeniden ilk 11'de oynamasına kesin gözle bakılan Gökhan Gönül'ün ardından, Emre'ye de 11 yolu göründü.

AS TAKIMDAYDI
Sarı-lacivertlilerin dünkü taktik çalışmasında, geçen hafta kadroda yer bulamayan Emre-Gökhan ikilisi as takımla çalıştı. Aykut Kocaman, Emre'yle ilgili son kararını bugünkü sağlık durumuna göre verecek.
Emre' ilk 11'e alınırsa Cristian-Selçuk ikilisinden hangisinin kulübeye çekileceği de maç saati netleşecek. Bu arada tedavisi süren Orhan idmana katıldı, Sezer ve Özgür ayrı çalıştı.

ORTALIĞI KIZIŞTIRIYOR
Emre için Atletico Madrid kulübü ile görüştüğünü söyleyen menajeri Ahmet Bulut'un transfer piyasasında ortalığı kızıştırmaya çalıştığı iddia edildi. Bulut'un, bu söylentileri bilerek yaydığı ve yönetimi ile sözleşme yenileme yollarını aradığı konuşuluyor. Ancak sarı-lacivertli yönetim, Emre'nin geleceğiyle ilgili kararını sezon sonunda vermeye kararlı.

Usta Penaltıcı
Orta kafa gol

SON DAKİKA