O sahne geceye damga vurdu! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm izle! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz () 179. bölümde ne oldu?

ekranlarında yayınlanan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm ile izleyenleri ekrana kilitledi. tek parça izlemek isteyenler arama motorlarında "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm izle!, EDHO izle, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz tek parça izle ve Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. Bölüm kesintisiz izle " gibi sorgular yapıyor. Peki, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölümde neler yaşandı? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. bölüm nasıl izlenir? 179. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Haberler Haberleri Giriş Tarihi: 20 Ocak 2021 Çarşamba 07:17 Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021 Çarşamba 07:17

(), Sanem Çelik ( Ceylan), Ali Sürmeli ( Doğan), Hüseyin Avni Danyal (Tufan), Yunus Emre Yıldırımer (Alpaslan Çakırbeyli), Ozan Akbaba (İlyas Çakırbeyli), Pelin Akil Altan (Bahar), Engin Benli (Yaman), Sabiye Tozan (Hayriye Çakırbeyli) gibi yıldız isimlerin kadroda yer aldığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 179. yeni bölüm ile sevenlerini ekrana kilitledi. İşte 179. bölüm detayları.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 179. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

, kadim dostu Tipi'nin hayatını kurtarmaya çalışırken aldığı acı haberle dünyası kararır. Çakırbeyli ailesinin çınarı, ailesi ve sevdiklerini korumak için aldığı kararlarla herkesin saygısını kazanan Hayriye Çakırbeyli, hakkın rahmetine kavuşur. Bu ani ölüm, tüm ailede şok etkisi yaratırken en çokta Hızır Çakırbeyli'yi boşluğa düşürür. Hızır Çakırbeyli, annesinin ölümünü hazmetmeye çalışırken bir yandan da içlerindeki hainle uğraşır. İhanet eden Ebru'ya adım adım yaklaşan Hızır Çakırbeyli, namlunun ucundadır. Ebru ise Hızır Çakırbeyli'yi öldürmek için hizmetinde olduğu şebekeden izin ister.

Masada yaptığı hamlelerle Çakırbeyliler ve dostlarını köşeye sıkıştıran Korkmazlar, Kimsesiz Doğan'ın geri gelmesiyle şok yaşarlar. Hamdi Korkmaz ve Yaman Korkmaz'ı adeta diken üstünde bırakan Doğan Baba, yaptığı hamlelerle Alpaslan'ın da elini kuvvetlendirir. Babası İdris yüzünden Didem'e talip olan ve aldığı olumsuz dönüşten sonra gurur yapan Kaya ise Didem'in peşine düşer. Gözünü karartan Kaya, Haşmet Façalı'nın evine baskın yapar. Ama işler istediği gibi olmayacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ (EDHO) 179. BÖLÜM İZLE!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 179. yeni bölümünü kesintisiz izlemek için TIKLAYIN...

SON DAKİKA