Diriliş Ertuğrul 146. yeni bölüm fragmanında Gündoğdu sürprizi! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

146. yeni bölüm fragmanında Gündoğdu sürprizi!

Diriliş Ertuğrul 146. yeni bölüm fragmanında Gündoğdu sürprizi!

Çarşamba akşamları yayınlanan dizisinde neler yaşandı? Diriliş Ertuğrul son bölümde Bamsı Beyrek şehit mi düştü? Son bölümün hemen ardından yayınlanan Diriliş Ertuğrul 146. bölüm fragmanında Ertuğrul Bey’in ağabeyi olan Gündoğdu’nın yeniden obaya dönüşü büyük merak uyandırdı.

son bölümde Albastı gerçeğini öğrenen İlbige Hatun yaptığı davranışla etrafından takdir gördü. Peki ne yaptı? Diğer yandan Diriliş Ertuğrul'un büyük cenk için az zaman kaldığını söylemesi heyecan yarattı. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm fragmanında "Gündoğdu" karakterini canlandıran Kaan Taşaner'in diziye geri dönüşü olayların seyrini nasıl değiştirecek? İşte dizide yaşanacaklar…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 146. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurduğu tuzakla Alıncak'ı öldürüp Dragos'u ele geçiren Ertuğrul, Bamsı'nın oğlu Aybars'ı kurtarmayı başarmıştı. Alıncak'ın ölmesiyle Albastı, kimliğinin ortaya çıkmayacağını düşünen Beybolat ise hiçbir şey olmamış gibi obaya dönmüştü. Lefke kalesindeki komutan Branas ise Dragos'un yakalandığını öğrenince Beybolat üzerinden Dragos'u kurtarma planı kurmuştu.

Ancak Ertuğrul her şeyin farkındaydı… Hem kaledekilerin Dragos'u kurtarmaya geleceğini hem de Beybolat'ın eğer Albastı ise kimliğinin ortaya çıkmaması için Dragos'a dair yen bir hamle yapacağını biliyordu… Oyununu da buna göre kurmuştu. Bu arada İlbilge'de Umur obasına getirilen yaralı adam üzerinden ağabeyinin Albastı kimliği üzerine şüpheler duymaya başlamıştı. Tüm bunlar yaşanırken Ertuğrul Bey'in buyruğuna muhalif hareket eden Bamsı ise büyük bir pişmanlık içindeydi.?Dragos'u idam için Macellum'a getirtip alplarını ahali kılığında meydana diken Ertuğrul Bey Dragos üzerinden Albastı'nın kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Kale'den Dragos'u kurtarmak için gelen Branas ve adamlarının akıbeti ne olacak? Söğüt imamından pişmanlık üstüne bir sohbet dinleyip muradı Ertuğrul Bey'den af dilemek olan Bamsı bu gayesine ulaşabilecek mi? Öğrendiği gerçekler nihayetinde İlbilge hatunun ağabeyi Beybolat Bey konusundaki tavrı ne olacak?

  1. 25.04.2019

Diriliş Ertuğrul 146. yeni bölüm fragmanında Gündoğdu sürprizi! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN