Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölümde Albastı’nın kim olduğu ortaya çıkacak mı? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

145. yeni bölümde Albastı’nın kim olduğu ortaya çıkacak mı?

Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölümde Albastı’nın kim olduğu ortaya çıkacak mı?

TRT 1’in sevilen dizisi , Çarşamba akşamları izleyicilerle buluşuyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde heyecan hız kesmeden devam ediyor. Alıncak’ın ölmesi işleri nasıl değiştirecek? Albastı kimliğinin artık ortaya çıkmayacağını düşünen ve rahat bir nefes alan Beybolat’ın bu rahatlığı kısa mı sürecek Ertuğrul Bey kimliğini ortaya çıkarabilecek mi?

dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı ve heyecan yarattı. Diriliş Ertuğrul 145. bölümde gerçekleri öğrenen ve şoke olan İlbilge hatunun ağabeyi Beybolat Bey'e karşı nasıl bir tavır takınacağı merak konusu oldu İşte Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümünde yaşanacak gelişmeler…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 145. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Kurduğu tuzakla Alıncak'ı öldürüp Dragos'u ele geçiren Ertuğrul, Bamsı'nın oğlu Aybars'ı kurtarmayı başarmıştı. Alıncak'ın ölmesiyle Albastı, kimliğinin ortaya çıkmayacağını düşünen Beybolat ise hiçbir şey olmamış gibi obaya dönmüştü. Lefke kalesindeki komutan Branas ise Dragos'un yakalandığını öğrenince Beybolat üzerinden Dragos'u kurtarma planı kurmuştu.

Ancak Ertuğrul her şeyin farkındaydı… Hem kaledekilerin Dragos'u kurtarmaya geleceğini hem de Beybolat'ın eğer Albastı ise kimliğinin ortaya çıkmaması için Dragos'a dair yen bir hamle yapacağını biliyordu… Oyununu da buna göre kurmuştu. Bu arada İlbilge'de Umur obasına getirilen yaralı adam üzerinden ağabeyinin Albastı kimliği üzerine şüpheler duymaya başlamıştı. Tüm bunlar yaşanırken Ertuğrul Bey'in buyruğuna muhalif hareket eden Bamsı ise büyük bir pişmanlık içindeydi…Dragos'u idam için Macellum'a getirtip alplarını ahali kılığında meydana diken Ertuğrul Bey Dragos üzerinden Albastı'nın kimliğini ortaya çıkarabilecek mi? Kale'den Dragos'u kurtarmak için gelen Branas ve adamlarının akıbeti ne olacak? Söğüt imamından pişmanlık üstüne bir sohbet dinleyip muradı Ertuğrul Bey'den af dilemek olan Bamsı bu gayesine ulaşabilecek mi? Öğrendiği gerçekler nihayetinde İlbilge hatunun ağabeyi Beybolat Bey konusundaki tavrı ne olacak?

  1. 24.04.2019

Diriliş Ertuğrul 145. yeni bölümde Albastı’nın kim olduğu ortaya çıkacak mı? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN