Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı: Bamsı ölecek mi?
20 Nisan 2019, Cumartesi

: Bamsı ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı: Bamsı ölecek mi?

Çarşamba akşamları gerilim dolu sahneleriyle heyecanla izlenen dizi , 144. bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında olacak. Diriliş Ertuğrul yeni bölümde, oğlunu korumak isteyen Bamsı, Alıncak’ı Dragos’a vererek büyük bir hata yapar. Dragos Bamsı’yı serbest bırakmak yerine öldüreceğini söyler. Peki Ertuğrul Bey hem Bamsı’yı hem de Aybars’ı kurtarabilecek mi?

yayınlandı ve izleyicileri heyecanlandırdı. Konusu ve oyuncularıyla sevilen dizi 'da sular durulmuyor. Bamsı'nın yaptığı yanlış bir hamle tüm dengeleri alt üst ediyor. Gözler Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni bölümüne çevrildi, Bamsı karakteri ölerek diziden ayrılacak mı?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 144. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ertuğrul Bey, Uranos'u yakalar ve Söğüt çarşısında öldürür. Zangoç'un Oğuz Alp'i öldürüp, Melikşah'ı yaralaması sonucu gerçek kimliği ortaya çıkmıştır. Ertuğrul Bey artık Zangoç'un Dragos olduğunu biliyordur.

Zangoç, Ertuğrul Bey'in kurduğu tuzağa düşüp kimliğinin ortaya çıktığından şüphelendiği için tam zindana atılacakken Oğuz'u ve Melikşah'ı yaralar ve Oğuz Alp şehit olur. Zindandan kaçan Zangoç, tüccar kılığında gizlice Söğüt'ten çıkarak lefke kalesine gider. Artık zangoç kılığında değil gerçek kimliği olan zalim Dragos'tur. Kaleye ve askerlere el koyan Dragos, Ertuğrul Bey tarafından öldürülen komutanı Uranos için intikam yemini eder. Dragos'un yeni oyunu ne olacak?Beybolat, Dragos'un yardımıyla kaçırdığı Bamsı'nın oğlu Aybars karşılığında Bamsı'dan Alıncak'ı ister. Bamsı bu oyuna gelerek Ertuğrul Bey'in tutsak olarak aldığı Alıncak'ı Dragos'a teslim eder ve tuzağa çekildiğini anlamaz. Alıncak'ı alan Dragos Bamsı'yı öldüreceğini söyler.
Ertuğrul Bey tüm bu oyunları anlamış fakat Bamsı Ertuğrul Bey'in sözünü dinlememiştir. Peki Ertuğrul Bey Bamsı ve oğlu Aybars'ı kurtarabilecek mi? İlbilge Hatun abisi Beybolat'ın gerçek yüzünü görecek mi?

  1. 17.04.2019

Diriliş Ertuğrul 144. bölüm fragmanı: Bamsı ölecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN