Son dakika: 'ın son durumu nasıl? Eşi açıkladı!

Son dakika haberi: Corona virüsü nedeniyle birkaç gün önce yoğun bakıma alınan ünlü 'ın sağlık durumu hakkında eşi 'dan son dakika açıklaması geldi. Seda Vural, deneyimli teknik adamın durumunun biraz daha iyiye gittiğini belirterek, "Bol bol dua edeceğiz" dedi.

Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 30 Kasım 2020 Pazartesi 16:02

Corona virüsüne yakalanarak geçtiğimiz günlerde hastaneye kaldırılan ve yoğun bakıma alınan ünlü 'ın sağlık durumu hakkında eşi 'dan yeni bir açıklama geldi.

DHA'ya konuşan Vural, eşinin entübe halinde yoğun bakımda olduğunu belirterek, "Şu an görüştüm yoğun bakımdaki doktorlarla. Durumunun biraz daha iyiye gittiğini düşünüyorlar ama bu bir süreç. Bebek adımları ile yavaş yavaş gidecek bir süreç. Bunu hep beraber bekleyeceğiz ve bol bol dua edeceğiz" dedi.

"YILMAZ DAHA ÖNCE HİÇ COVID OLMADI"

Yılmaz Vural'ın daha önce de Covid-19 testinin pozitif çıktığını ve ardından negatife döndüğünü ifade eden Seda Vural, "Haziran gibi Covid dendi. Akhisarspor'u çalıştırıyordu, maçlardan 2 gün önce test yapılıyor biliyorsunuz. O dönemde ilk testi pozitif çıktı. Daha sonra Yılmaz hiçbir şekilde Covid olmadı. Hiçbir belirtisi yoktu, tomografisi tertemizdi. Üstüne 2 kere daha test yapıldı, onlar da negatif çıktı. 1 ay geçti, antikor yapıldı, o da negatif çıktı. Yılmaz inanın o dönemde C Vitamini bile kullanmadı. Yani Yılmaz daha önce hiç Covid olmadı" şeklinde konuştu.

"CUMHURBAŞKANIMIZ HER GÜN RAPOR İSTİYOR"

Herkese çok teşekkür eden Seda Vural, "Herkesten Allah razı olsun. Bütün Türkiye, bütün dünya, herkes çok yardımcı oldu. Her gün dua ettiler, çok ilgilendiler. Bol bol dua etsinler, inşallah Yılmaz aramıza, sevdiklerine, ailesine kavuşacak. Spor Bakanımız geldi Mehmet Bey, Yılmaz'ı ziyaret ettiler. Sayın ve Cumhurbaşkanımızın yardımcısı doktorlar Sayın Burak Bey her gün arıyor. Cumhurbaşkanımız her gün başhekim Çağlar Bey'den rapor istiyor. Onunla ilgili bütün devlet büyüklerimiz, herkes çok çok yakından ilgileniyorlar. Çok teşekkür ediyoruz" ifadesini kullandı.

SON DAKİKA