İfadeler belirledi – Fotomaç – 02 Mayıs 2012 function bdGetPathCount(){var pathCount=0;for (i=0;i0){pathCount++;}}return pathCount;}
21 Mayıs 2019, Salı

İfadeler belirledi

İfadeler belirledi
Etik Kurulu Başkanı , "İlk rapor neden değişti?" eleştirilerine yanıt verdi. Atalay, "İlk oluşturduğumuz rapor, savcılıktan bize gelen 26 klasörle ilgiliydi ve savunmalar bize ulaşmamıştı. Son raporu 70 klasörü inceleyerek ve suçlanan şahıslardan savunma alarak hazırladık. Bunun sonucunda kanaatimizde değişiklikler oldu" dedi. Atalay, Aziz Yıldırım için "Suçlu diyemem" ifadesini kullanırken, "Şike ve teşvik yapılmıştır diyemeyiz. Sadece teşebbüs yapılmıştır kanaatine varabiliriz" şeklinde konuştu.

  1. 2.5.2012

İfadeler belirledi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN