Kuruluş Osman'dan reyting rekoru! Kuruluş Osman 36. bölümde neler oldu? Kuruluş Osman 36. bölüm tek parça izle...

ATV'nin en sevilen dizileri arasında yer alan Kuruluş Osman 36. bölümü ile reytinglerde zirvede yer aldı. Diziyi izleyemeyen ve yeniden izlemek isteyenler arama motorlarında "Kuruluş Osman 36. bölüm izle", "Kuruluş Osman 36. bölüm kesintisiz izle", "Kuruluş Osman 36. bölüm tek parça izle" ve "ATV canlı yayın izle" gibi sorguları aratıyor. Kuruluş Osman'ın 36. bölümünü tek parça olarak haberimizden izleyebilirsiniz.

Haberler Haberleri Giriş Tarihi: 03 Aralık 2020 Perşembe 08:20

İkinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan 'Kuruluş Osman'ın 2 Aralık Çarşamba günü ekrana geldi. 36'inci bölümünde, Osman Bey iki ateş arasında kaldı.

Burak Özçivit (Osman), Nurettin Sönmez (Bamsı), Ragıp Savaş (Dündar), Erkan Avcı (Nikola), Didem Balçın (Selcan), Yeşim Ceren Bozoğlu (Hazal Hatun), Görkem Kanbolat Arslan (Savcı), Seçkin Özdemir (Flatyos), Seray Kaya (Lena), Özge Törer (Bala Hatun), Emre Basalak (Gündüz), Burak Çelik (Göktuğ), Celal Al (Abdurrahman), Ahmet Yenilmez (Demirci), Umut Karadağ (Yavlak Arslan), Emin Gürsoy (Kumral Abdal), Yiğit Uçan (Boran), Buse Arslan (Aygül), Çağrı Şensoy (Cerkutay), Bahtiyar Engin (Çömlekçi), Emel Dede (Gonca), Tolga Akkaya (Dumrul), Atilla Güzel (Ayaz), Ömer Ağan (Saltuk), Açelya Özcan (Ayşe Hatun), Ayşen Gürler (Helen) ve Tamer Yiğit (Ertuğrul Bey) ve Cüneyt Arkın (Aksakallı) gibi yıldız isimlerin yer aldığı Kuruluş Osman 36. yeni bölümü ile sevenlerini ekranlara kilitledi.

KURULUŞ OSMAN 36. BÖLÜM İZLE!

ATV'nin Çarşamba akşamları yayınlanan dizisi Kuruluş Osman izle araştırmaları yoğun olarak devam ediyor. Haberimizde, Kuruluş Osman 36. son bölüm izle seçeneğine ulaşabilirsiniz.

Kuruluş Osman ATV canlı yayın izle ekranı hakkında dizinin sıkı takipçileri bilgi edinmeye çalışıyor. Hemen aşağıda yer alan link ve panel aracılığıyla Kuruluş Osman yeni bölüm ATV ile izle ekranını görüntüleyebilirsiniz. Dizi biter bitmez son bölüm izle linki aktif oldu.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

KURULUŞ OSMAN 36. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Zekice bir planla kaleye girerek Nikola'yı gafil avlayan Osman Bey, Bizans'a beklemedikleri bir darbe indirir. Flatyos, Osman Bey'in bu hamlesine cevaben en iyi adamlarını toplayarak Söğüt'e saldırı düzenlemek üzere harekete geçer. İnegöl'ü ele geçirmek amacındaki Yavlak Arslan ise Osman Bey'in tüm itirazlarına rağmen zaman kazanmak için Savcı Bey ve Dündar Bey'i elçi olarak Kulucahisar'a gönderir.

Bala Hatun, Osman Bey tarafından Targun Hatun'u izlemekle görevlendirilirken, Aygül, Hazal Hatun'la yüzleşmek için fırsat kollamaktadır. Osman Bey, Söğüt'e yapılacak saldırıya engel olabilecek mi? Nikola ölecek mi? Savcı Bey ve Dündar Bey'i Kulucahisar Kalesi'nde ne bekliyor? Yavlak Arslan, İnegöl Kalesi'ni almayı başarabilecek mi? Bala Hatun, Targun Hatun'un sırrını çözebilecek mi? Sağlığı kötüye giden Ertuğrul Bey'in akıbeti ne olacak?

KURULUŞ OSMAN 37. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Kuruluş Osman'ın yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Fragmanı izlemek için tıklayın

SON DAKİKA