Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren’in evlendiği kişi kim? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Ocak 2020, Pazartesi

8. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren’in evlendiği kişi kim?

Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren’in evlendiği kişi kim?

Kanal D’nin kısa zaman önce başlayan dizisi Pazartesi akşamları ekrana geliyor. Dün akşam izlenen Zalim İstanbul 7. bölümde Şeniz kötü planlarını gerçekleştirdi ve Ceren’e büyük bir şok yarattı. Peki Zalim İstanbul son bölümde hayatı tamamen değişecek olan Ceren’in evlendiği kişi kim oldu?

son bölümün ardından hemen Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı da yayınlandı. Zalim İstanbul yeni bölümde Cenk ile evlilik hayali kuran Ceren'in tüm hayatı birden bire değişiyor. Cenk yerine Nedim ile nikahlanan Ceren'i neler bekliyor. İşte Zalim İstanbul dizisinde yaşanacaklar…
Şeniz'in oyununa gelen Ceren yıkılıyor!

Şeniz'in planları doğrultusunda Cenk ile evleneceğinin hayallerini kuran Ceren için işler hiç iyi gitmez. Gelinlik giyip mutlu sona ulaşacağını düşünen genç kız karşılaştıklarının sonucunda hayatının en büyük hayal kırıklığına uğrar. Seher ise kızının yaşadıklarını öğrendikten sonra tam anlamıyla yıkılır. Kızı için düşlediği geleceğin ellerinin arasından kaybolup gittiğini anlar. Tüm yaşananlara rağmen anne yüreğiyle kızının yanında olmaya çalışır. Ama geldikleri bu köşk tüm aile fertlerinin hayatını yeni baştan yazmaya kararlıdır.

ZALİM İSTANBUL 8. BÖLÜM FRAGMANI


ZALİM İSTANBUL KONUSU VE OYUNCULARI

Antakya'dan, İstanbul'a uzanan bir var olma mücadelesinin ekrana geleceği Zalim İstanbul'da; üç çocuğu ile Antakya'da yaşayan Seher'in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesi herkesi yeni bir sınava sokacak.
Fikret Kuşkan (Agah), Deniz Uğur (Seher), Mine Tugay (Şeniz), Ozan Dolunay (Cenk), Simay Barlas (Damla), Berker Güven (Nedim), Bahar Şahin (Ceren), Sera Kutlubey (Cemre), İdris Nebi Taşkan (Civan), Ayşen Sezerel (Neriman), Gamze Demirbilek (Nurten)

  1. 14.05.2019

Zalim İstanbul 8. bölüm fragmanı yayınlandı! Ceren’in evlendiği kişi kim? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN