Başarıya uçma vakti - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
21 Temmuz 2019, Pazar

Başarıya uçma vakti

Camiaya seslenen başkan Yıldırım Demirören, "Bugün olduğu gibi yarınlarda da kazanan hep Beşiktaş olacak" yorumunu yaptı

Geçen hafta yeniden başkanlığına seçilen Yıldırım Demirören; önlerindeki 3 yıllık süreci, geçmişte edindikleri tecrübeleri Beşiktaş'a hizmet etmenin heyecanı ile bütünleştirecek bir dönem olarak gördüğünü belirtti. Yıldırım Demirören, "Şimdi hep birlikte yeni başarılara uçma zamanıdır" şeklinde konuştu.

2004 yılında, "Beşiktaş için kaybedecek bir dakikamız yok" felsefesiyle göreve başladıklarını söyleyen Yıldırım Demirören şöyle devam etti: "Hedeflerimiz, hayallerimiz bitmez. Bizlerin tek isteği, Beşiktaş'ı aydınlık yarınlara kavuşturmaktır. Bugün olduğu gibi yarınlarda da kazanan hep Beşiktaş olacaktır."

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCI FUTBOLCULAR

YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

DÜNYANIN EN PAHALI TRANSFERLERİ

DÜNYANIN EN ATEŞLİ TARAFTARLARI

3 BÜYÜKLERDE MEKİK DOKUYAN FUTBOLCULAR


  1. 7.2.2010

Başarıya uçma vakti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN