'a 'defol' dediği iddia edilen hakem Özkahya'ya büyük tepki

'in 10. haftasında oynanan - müsabakasının 84. dakikasında hakem tarafından kırmızı kartla tribüne gönderilen Teknik Direktör 'a destek büyüyor. Malatyalılar, hocalarına sosyal medyada açtıkları 'SergenYalçınYalnızDeğildir' başlık ile destek verdi.

BtcTurk Yeni Malatyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 04 Kasım 2019 Pazartesi 10:18 Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019 Pazartesi 14:37

karşılaşmasının 84. dakikasında, takımı 2-1 öndeyken bir pozisyon nedeniyle Hakem tarafından çift sarı kartla görerek tribüne gönderilen Teknik Direktörü , Özkahya'nın kararına büyük tepki göstermiş, mücadelenin hakeminin ise Sergen Yalçın'a 'defol' dediği iddia edilmişti.

Yalçın, yardımcıları tarafından güçlükle sakinleştirilirken sosyal medyada, Sergen Yalçın'a büyük destek geldi. Başta Yeni Malatyaspor taraftarı ve taraftarı olmak üzere birçok ekibi Yalçın'a destek verirken, konuyla ilgili olarak Malatya Yeşilyurt ve Battalgazi Belediye başkanları ile Malatya Milletvekilleri de sosyal medyadan Sergen Yalçın'ın yanında olduklarını belirtiler. Yeni Malatyaspor Kulübü de resmi hesabından Sergen Yalçın'ın fotoğrafını paylaşarak hocalarının yanında olduğunu gösterdi.

BİZE ULAŞIN