Son dakika spor haberleri: FK maçı sonrası Teknik Direktörü 'dan hakem tepkisi!

'in 33. haftasında deplasmanda FK'ya 2-0 mağlup olan Medipol 'de teknik direktör maçın ardından açıklamalarda bulundu. Hakeme tepki gösteren Kocaman, aleyhlerine verilen penaltının çok ucuz olduğunu ifade etti. İşte o sözler...

Medipol Başakşehir Haberleri Giriş Tarihi: 08 Nisan 2021 Perşembe 19:09

Teknik Direktörü , FK 'ya 2-0 yenildikleri karşılaşmanın ardından maçın hakemi 'e verdiği penaltı kararı nedeniyle tepki gösterdi.

"İstatistiki veriler şu anda işe yaramıyor. Atma konusunda, özellikle son pas ve vuruşlarda ciddi sıkıntı yaşıyoruz. Maç öncesi konuşmamda, son dönemlerde ucuz pozisyon verme, ucuz gol yeme rahatsızlığını sona erdirdik demiştim. Kontrol tamamen bizim elimizde gözüküyordu, en kötü eşit şartlarda girer, sonra oyunu nasıl şekillendiririz diye düşüneceğimiz bir süreç vardı. Top kaybından sonra çok ucuz bir penaltı, hakikaten çok ucuz. penaltımız iptal edildi, olabilir, olmayabilir, verdi hakem, sonra iptal edildi. Burada elin hareketi yok, tamamen savunma hareketi. Bu seviyede, ateşin içindeyken, Gaziantep'in hiçbir şeyi yokken bir anda dengeler alt üst oldu." dedi.

Hakemin kararının maçı değiştirdiğini söyleyen Kocaman, "Penaltı kararından sonra zaten kolay pozisyon veren bir takım değiller, buna rağmen pozisyon üretmeye çalıştık ama hakem maçı çok net etkiledi, oyunun kaderini etkiledi. Verdikten sonra ne yapacak bilmiyorum ama korumaya çalışması gereksizdi. Bütün maçın dengelerini değiştirdi. O kadar yapıyorsunuz sonunda saçma sapan bir karara geliyor. 5 penaltı kazandık bu sene 2'sini hakemler VAR'dan çevirdi. Hakikaten öfkeliyiz, şimdi çalışacağız, sonra 'ye gideceğiz ama ne desek boş." ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA