Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan’ı şoke eden görüntü! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Temmuz 2019, Cumartesi

: Ceylan’ı şoke eden görüntü!

Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan’ı şoke eden görüntü!

ATV’de yeni başlayan ve Pazartesi akşamları ekrana gelen Canevim dizisi konusu ve oyuncularıyla çok seviliyor. Dün akşam yayınlanan son bölümün hemen ardından da yayınlandı. Canevim yeni bölümde Ceylan ile Ömer çok mutlu olacağım derken büyük bir sorun ortaya çıkıyor.

Canevim son bölüm dün akşam izleyicileri ekrana kilitledi. Heyecanlı ve gerilim dolu sahnelerin yaşandığı Canevim dizisinde neler oldu? Ceylan'ın hayatını kurtarmasıyla ona daha da bağlanan Taylan'ın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur. Peki Canevim'de Ömer'in sarıldığı kız kim? Bunu gören Ceylan ne yapacak??

CANEVİM 4. BÖLÜM FRAGMANICANEVİM SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Taylan ve Ceylan'ın birlikte geçirdikleri büyük kaza herkesin üzerinde büyük bir etki yaratır. Feryal, Ceylan'ın oğlu için düşündüğünden çok daha kıymetli ve değerli olduğunu fark eder. Ömer ise uzakta olduğu için olup bitenden haberdar değildir. İnşaatta yanında çalışan Saffet'e yardım ederken kendisini büyük bir tehlikenin içinde bulur. Haksever Ailesi aynı gecede ikinci büyük sarsıntıyı yaşarlar. Ölümün kıyısına kadar gelen Elvan'ın yaralarını sarmak için tüm aile ve Hacı Anne'nin desteği çok önemlidir. Ancak Müjgan ve Elvan arasındaki artan çatışma Müjgan'ın büyük bir gerçekle yüzleşmesine neden olur.

CANEVİM KONUSU VE OYUNCULARI

Haksever ailesi, hayatın tüm zorluklarına bir arada göğüs geren, birbirlerine sımsıkı bağlarla bağlı bir ailedir. Günnur ve Hamza, kızları; Ceylan, Müjgan ve Ayşe'nin iyiliği için canla başla çabalamakta, en karanlık anlarda bile birbirlerinin varlığına şükretmesini bilmektedirler.
Bu sımsıcak ailenin kaderini değiştiren en büyük kızları Elvan'ın eve dönüşü olur. Evin fedakar kızı Ceylan ise sözlüsü Ömer'i büyük bir aşkla sevmektedir. Ceylan güçlü ve varlıklı bir aile olan Tanbaylar'ın evinde çalışmaya başlar. İşteki ilk gününde Ceylan, takıntılı ve sıra dışı bir adam olan Taylan Tanbay'la pek de hoş olmayan bir karşılaşma yaşar. Taylan genç kızın damarına basınca, Ceylan kimsenin erişemediği bu adamı herkesin önünde küçük düşürür ve işi bırakır. Şimdi Taylan'ın kapatması gereken önemli bir hesap vardır!

Oyuncular: Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Ezgi Şenler, Burcu Tuna, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Münire Apaydın, Ömrüm Nur Çamçakıllı,Zuhal Gencer Erkaya, Bedia Ener, Rıza Akın

  1. 18.06.2019

Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan’ı şoke eden görüntü! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN