Çukur sezon finali fragmanı yayınlandı! Yücel öldü mü? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Haziran 2019, Perşembe

fragmanı yayınlandı! Yücel öldü mü?

Çukur sezon finali fragmanı yayınlandı! Yücel öldü mü?

Konusu ve oyuncularıyla çok sevilen dizi Çukur yarın akşam ekranlara gelecek. Çukur 67.bölüm ile sezon finali yapacak ve yaz tatili arasından sonra kaldığı yerden devam edecek. Sevdiklerini kaybetmenin acısıyla intikam ateşini yakan Yamaç, sonunda Yücel’i pusuya düşürüyor. Peki Çukur’da Yücel, bu kez ölecek mi?

Çukur dizisinde nefesler tutuldu ve heyecan dolu geri sayıma başlandı. Heyecan dolu bir sezon finali yapmaya hazırlanan Çukur'un yeni bölümünde Yamaç, Yücel'i bir evde hapsediyor ve orayı ateşe vererek yangın yerine çeviriyor. Yücel yaptığı kötülüklerinde boğuldu mu, yoksa yeniden karşımıza mı çıkacak?

ÇUKUR SEZON FİNALİ FRAGMANI

ÇUKUR YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Aksiyonun giderek tırmandığı tanıtımda ortaya saçılan siyah zarflar ve Koçovalı kadınlarının başlarına dayanan silahlar yeni bir fırtınanın habercisi olurken, öfkesi gözlerinden okunan Akın Koçovalı'nın isyanı dikkat çekiyor. Yamaç'ın, "O Çukur'u İstanbul'da sanıyor ya, İstanbul'un Çukur'da olduğunu öğrenecek!" sözlerinin yankılandığı tanıtımda nefesler tutuluyor. Koçovalıların, Azer ve adamlarına savaş açtığı heyecan dolu dakikalar gerilimi yükseltirken, neler olacağı merakla bekleniyor.

Uzun zamandır merakla beklenen Yücel-Yamaç karşılaşmasının nefes kestiği tanıtımda öfkesine hakim olamayan Yamaç, Yücel'e hesap soruyor. Yamaç, "Gittiğin yerde Baykal'a, Çeto'ya, Mahsun'a beni sor. Benim kim olduğumu çok iyi biliyorlar. Yamaç Koçovalı ben!" sözleriyle Yücel'in yanından ayrılırken, yükselen alevler heyecanı yükseltiyor. Sezon finaliyle ekran yolculuğuna kısa bir ara verecek Çukur'da Yücel'e ne olacağı ve değişecek dengeler merakla bekleniyor.

  1. 26.05.2019

Çukur sezon finali fragmanı yayınlandı! Yücel öldü mü? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN