Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha, Yılmaz’a gidiyor!
26 Mayıs 2019, Pazar

26. yeni bölümde Züleyha, Yılmaz’a gidiyor!

Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha, Yılmaz’a gidiyor!

Bu akşam ekrana gelecek olan dizisi için nefesler tutuldu. Demir’in yaptığı planı öğrenen Züleyha, oğlunu da alarak Yılmaz’ın evine gidiyor. Doktor Müjgan ile nişan gecesinde olan Yılmaz ise karşısında Züleyha’yı görünce şoke olur? Peki Bir Zamanlar Çukurova’da Züleyha gerçekleri açıklayacak mı?

Konusu ve oyuncularıyla oldukça sevilen dizi , bu akşam izleyicileri ekrana kilitlemeye hazırlanıyor. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde Demir gitgide yalnız kalıyor. Eski dostu Cengaver bile Yılmaz ile el sıkışıyor. Bir Zamanlar Çukurova tüm heyecanlı sahneleriyle bu akşam ATV'de olacak.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 26. BÖLÜM FRAGMANI


BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA'DA BU AKŞAM NELER YAŞANACAK?

"Hayattaki en önemli şeyin sevmek olduğunu zannederdim... Ama daha mühim, daha kıymetli bir şey varmış; sevilmek..."


Çukurova'da beklenmeyen misafirler ve umulmadık yakınlaşmalar hangi defterleri kapatıp hangilerini açacak? Çalınan kapılar ve çekilen silahlar Çukurova'daki fırtınanın yönünü değiştirecek. ''Adaletin hesap sorduğu yerde merhamet hakkını kaybeder" diyen Fekeli, iki masum insan, Züleyha ve Müjgan'ı ölümle burun buruna getiren kazanın peşinde! İpuçlarını birleştiren Fekeli, Yılmaz'ın arabasını kimin bozduğunu bulabilecek mi? Borçları, en yakın dostu sandığı Demir Yaman yüzünden ayyuka çıkan Cengaver, Yılmaz ile tokalaşıyor! Seher ile Gaffur'un yakınlaşması, Saniye'nin dikkatini çekecek mi? Gaffur'un aslında kendisi için aldığı altın küpeleri, Saniye'nin kulağında gören Seher'in yeni hain planları neler? Çukurova'da gizemli ve yeni bir sima! Hünkar'ın Şehir Kulübü'nde gördüğü kadın kim ve orada ne işi var? Hastanede elini tutan tek kişi Demir olunca, ona karşı düşünceleri ve hisleri yavaş yavaş değişen Züleyha, neden Demir'e öfke kusuyor? Demir, tam Züleyha'yı kazanmanın eşiğindeyken yine onu kaybediyor. Hem de Adnan bebekle beraber… Yılmaz ve Müjgan her şeye rağmen yaşadıkları aşklarını bir basamak yukarı taşıyor ve sonunda yüzükleri takıyorlar. Tam da bu anda kapılarını çalan Züleyha ne istiyor?

  1. 29.03.2019

Bir Zamanlar Çukurova 26. yeni bölümde Züleyha, Yılmaz’a gidiyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN