Kuzgun dizisinin yeni bölümden ilk sahne! Dila, Kuzgun’u hayatından siliyor mu? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
25 Ocak 2020, Cumartesi

dizisinin yeni bölümden ilk sahne! Dila, Kuzgun’u hayatından siliyor mu?

Kuzgun dizisinin yeni bölümden ilk sahne! Dila, Kuzgun’u hayatından siliyor mu?

Çarşamba akşamları heyecanla izlenen dizisinde yine gerilimli sahneler yaşandı. Son bölümün hemen ardından Kuzgun dizisinin 6. yeni bölümünden ilk sahne de yayınlandı. Meryem, Dila’ya Kuzgun’u hayatının tüm yerinden silmesi için yalvarıyor. Şirketten ve her şeyden çıkarmasını istiyor. Peki Dila bu isteği yerine getirebilecek mi?

Konusu ve oyuncularıyla kısa sürede büyük ilgi gören dizi 'da neler yaşandı? Dün akşam son bölümüyle ekrana gelen Kuzgun dizisinin yeni bölümden yayınlanan ilk sahne de izleyicileri heyecanlandırdı. İşte o anlar…

KUZGUN 6. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE


KUZGUN SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Bora'nın, babasını Kuzgun'un vurduğunu öğrendiği an, Kuzgun ile Bora arasındaki büyük savaşın da başladığı andır aynı zamanda. Artık hiç kimse güvende değildir. Bora, ilk hamlesini yapar ve alttan alta Kuzgun'u, avukatı olmayı kabul eden Dila'nın önüne atar. Kuzgun, Bora'nın planını sezer ve büyük bir kumar oynamaya karar verir. Bu kumarın bir ucunda özgürlüğü, diğer ucunda hapishane durmaktadır. Rıfat'la ortak iş yapmak için harekete geçen Bora'ya karşılık Kuzgun, Rıfat'a Bora'yı kontrol altında tutmasını sağlayabilecek bıçak sırtı birteklifte bulunur. Bora, Kuzgun'a karşı savaşını şiddetlendirir ve hem Meryem'e hem de Kuzgun'a büyük bir tuzak kurar. Meryem'i oyuna getirip alıkoyan Bora, onun hayatını da Kuzgun'un vereceği çok kritik bir karara bırakır. Ancak Kuzgun'un, Bora'nın bu acımasız planından haberi yoktur ve Meryem artık ölümle yüz yüzedir. Öte yandan Dila, Kuzgun'un katil olmasını öğrenmesiyle sarsılmış, öğrendiklerini Rıfat'a doğrulatmış ve adalet ile Kuzgun arasında çok zor bir tercihle karşı karşı kalmıştır. Ve şimdi, hem Kuzgun'un hem de Dila'nın alacağı kararlar, atacağı adımlar herkesin hayatını derinden etkileyecek ve bu büyük savaşın seyrini değiştirecektir.

  1. 15.03.2019
  2. Güncelleme: 15.03.2019 11:55

Kuzgun dizisinin yeni bölümden ilk sahne! Dila, Kuzgun’u hayatından siliyor mu? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN