2-0'da durdular – Fotomaç – 24 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  2-0'da durdular

  2-0'da durdular

  2-0'ı bulan , perşembe günkü Avrupa maçını da düşünerek tempoyu ağırlaştırdı ve istediğini aldı

  Maç çok tempolu başladı. İki takım da iyi şeyler yapıyordu. Çok acil çıkan iki sarı kart birden. Böyle giderse güzel maç izleriz, kırmızılar da olur diye düşündük.
  Ama beklentilerimizin hiçbiri olmadı.
  2-0'dan sonra maç durdu ve de ağırlaştı.
  'ın bu hafta Avrupa Ligi'nde maçı var. Bundan dolayı da onlar skoru 2-0'da tutmak istediler.
  Bir gol yeseler, tehlike olurdu. Ama hangi takıma karşı? , eski Kasımpaşa değil. 'Paşa'sı gitmiş, 'Kasım'ı kalmış. 'Kasım' da fazla iş yapmadı.

  Sosa'ya yapılan penaltıydı
  Yalandan mücadele ediyorlar. En az 5-6 Kasımpaşalı futbolcu 'kaçak' oynuyor. Böyle olunca da Beşiktaş, oyunu istediği gibi sonlandırdı. Hem de kendilerini hiç sıkmadan. Maçta yaklaşık 22 faul var, 8 ofsayt, 2 gol, 4 santra vuruşu. 6 oyuncu değişikliği.
  Taç, aut ve korner atışları... Herhalde hakem karşılaşma boyunca 70 veya 80 kez düdük çaldı. Böyle olunca da , bu tür bir mücadelede tempo olmaz.
  Hakem mecburi de olsa düdük çaldıkça, maçı rosto gibi böler. Bu arada 6'da Kasımpaşa ceza alanında Sosa'ya yapılan hareket kesinlikle penaltıydı, verilmedi. Demba Ba'nın attığı 2. gol ise ofsayt değil. Yani hakemin siyah-beyaz pozisyonlarda verdiği kararlarlar bunlar.
  Beşiktaş'ta şu oyuncu, bu oyuncu var... Özellikle yerliler için 'Vatan, Millet, Cumhuriyet' diyoruz. Ama oyunu terse çevirecek, şaşırtacak hareketler yapacak, izleyene keyif verecek 2 isim var. Birisi Demba Ba, diğeri de Sosa... Sosa, biraz kuvvetlenirse
  müthiş işler yapacak...

  MAÇIN ADAMI NECİP UYSAL'DI
  Eğer bana, "Dün gece karşılaşmanın en etkili adamı kim?" diye soracak olursanız, Beşiktaş açısından maçın kahramanı olarak verilecek bir tane isim var...
  O da Necip Uysal. Dün akşamki Kasımpaşa mücadelesinde son derece faydalı işler yaptı. Sıfırdan top çıkardı... Çok güzel bir gol attırdı...
  Yerinde müdahaleler yaptı...
  Açığını kapatacak varsa!
  Necip'in yanında ve arkasında, onun açığını kapatacak oyuncular varsa, dün akşamki gibi faydalı işler yapabilir.
  Ama onu tek başına kenarda bırakacak olursanız, o zaman hiç oynatmayın ve de direkt olarak kulübede otursun.
  1. 24 Kasım 2014, Pazartesi
  2. Güncelleme: 00:40

  2-0'da durdular haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN