Borsa şampiyonu - Son dakika Beşiktaş haberleri - Fotomaç
18 Haziran 2019, Salı

Borsa şampiyonu

Borsa şampiyonu

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş. yüzde 232.85'lik nominal getirisiyle yılı ezeli rakiplerinin açık ara önünde kapattı

Büyük kÂr sağladı
Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş, İMKB'de işlem gören kulüp şirketlerinin arasında geçen yıl en çok getiriyi sağlayan şirket oldu. 31.12.2008-31.12.2009 döneminde Kara Kartal, % 232.85'lik getiri sağladı.

Galatasaray ikinci

Beşiktaş'ı yüzde 26.57 getiri sağlayan Galatasaray Sportif Sınai ve Yatırımlar A.Ş. izlerken, üçüncü yüzde 13.66'lık değişimle Fenerbahçe A.Ş, dördüncü ise yüzde 8.28 getiri sağlayan Trabzonspor A.Ş. oldu.

SPOR TURU İÇİN TIKLAYINIZ


YIL YIL TÜRKİYE GOL KRALLARI

BEŞİKTAŞLI ÜNLÜLER
  1. 25.1.2010

Borsa şampiyonu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN