Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm 2. fragmanı: Yaralanan Gündüz ölecek mi?
25 Mayıs 2019, Cumartesi

141. yeni bölüm 2. fragmanı: Yaralanan Gündüz ölecek mi?

Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm 2. fragmanı: Yaralanan Gündüz ölecek mi?

Çarşamba akşamlarının fenomen dizisi , bu akşam ekrana gelecek. Her bölümü ayrı bir heyecan ve gerilim yaşatan Diriliş Ertuğrul’da neler olacak? Ertuğrul Bey Gündüz’ü kurtarsa da yaralandığı için iyileşip iyileşemeyeceği merak konusu oldu. Diğer yandan Selcan ve Hafsa arasındaki gerilimin nereye varacağı da heyecanla bekleniyor.

Konusu ve oyuncularıyla çok sevilen dizi 141. bölümüyle bu akşam TRT 1 ekranlarında olacak. Yayınlanan fragmanlarıyla daha şimdiden ilgi çekmeye başlayan Diriliş Ertuğrul dizisinde Dragos durmak bilmiyor ve yeni bir oyunla daha izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Peki bu planında başarılı olabilecek mi?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ertuğrul Bey, Mergen'in Alıncak tarafından yakalandığını öğrenir ve hem Mergen'i kurtarmak hem de Alıncak ve Beybolat'ı bulup yeğeni Süleyman'ın intikamını almak ister. Dragos üzerinden bir oyun kurarak Alıncak'a ulaşmak isteyen Ertuğrul Bey, daha önce Hülagü Han tarafından gönderilmiş gerçek bir buyruğu Uranos'a vererek onlara iş birliği teklif eder ve buyruğu Alıncak'a götürmesini ister. Bunun karşılığında da Moğollara karşı kalelerini koruyacağını söyler.

Uranos buyrukla birlikte Alıncak'a giderken Ertuğrul Bey ve Alpleri gizlenerek Alıncak ve Albastı'yı bulur. Mergen'i ellerinden kurtarır fakat Gündüz yaralanır. Peki Gündüz yaşayabilecek mi? Ertuğrul Bey, Albastı ve Alıncak'ı öldürebilecek midir?

Dragos elindeki tüm fırsatları kaçırıp çaresiz bir şekilde beklerken yeni bir oyun kurmak ister. Beybolat'ı takip ederek onu gizli bir mahzen de kıstırır ve gerçek Dragos'un kendisi olduğunu açıklar. Babasını Ertuğrul Bey'in öldürdüğünü söyleyerek kışkırtır ve işbirliği teklif eder. Bu görüşmeden yeni bir şer ittifakı oluşur. Peki Dragos'un Beybolat üzerinden yapacağı yeni oyun nelerdir?

Oba da Beybolat'ın emriyle Hafsa ve Selcan'ın arasında nifak tohumları eken Sırma yavaş yavaş kurduğu oyunun neticelerini alır. Selcan ve Hafsa'nın Sırma'nın kurduğu oyun sonucu kavga etmesi obada gerilimi arttırır. Selcan ve Hafsa'nın arasında yaşanan bu gerilimin sonucu ne olacak?

  1. 28.03.2019

Diriliş Ertuğrul 141. yeni bölüm 2. fragmanı: Yaralanan Gündüz ölecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN