kimdir? Kaç yaşında? Nereli? ile Kaan Yıldırım ayrıldı mı? İşte detaylar...

Geçtiğimiz mart ayından bu yana ünlü şarkıcı ile birliktelik yaşayan 'ın Hadise ile evleneceği iddiaları konuşulurken, çift şok bir kararla ayrıldı. Hadise, sosyal medya hesabından ayrılıklarına ilişkin bir açıklama yaptı. Peki, Hadise'yle ayrılan Kaan Yıldırım kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İşte detaylar...

Kimdir Haberleri Giriş Tarihi: 11 Aralık 2020 Cuma 12:06

Bir süredir ünlü pop şarkıcısı ile sevgili olan , internette en çok aratılan isimler arasında. Oyunculuk yapan Kaan Yıldırım, Hadise ile ayrıldı. Çiftin ayrılığının açıklanmasının ardından internette yoğun olarak araştırma yapılmaya başlandı ve Kaan Yıldırım ismi trendler listesinde kendine yer buldu. Peki, Kaan Yıldırım kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte tüm merak edilenler...

KAAN YILDIRIM İLE HADİSE AYRILDI MI?

Sosyal medya hesabından ilişkisinin bittiğini açıklayan Hadise, "Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel... Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu. Ama bazen aşk olsa da olmuyor...Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim..." ifadelerine yer verdi.

KAAN YILDIRIM KİMDİR, KAÇ YAŞINDA, NERELİ?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstabul'da doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi'nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başladı. Ancak Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde , , , 'nun oynadığı '' adlı dizisiyle yaptı.

2015 yılında ise başrollerini ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

SON DAKİKA