Hercai 10. yeni bölümde Reyyan Miran’ı affedecek mi? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
20 Ocak 2020, Pazartesi

10. yeni bölümde Reyyan Miran’ı affedecek mi?

Hercai 10. yeni bölümde Reyyan Miran’ı affedecek mi?

ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi bu akşam ekrana gelecek. Konusu ve oyuncularıyla yayınlandığı günden bu yana büyük ilgiyle izlenen Hercai 10. bölümde Miran, Reyyan’ın peşini bırakmıyor ve kendini affettirmek için büyük savaş veriyor. Fırat da devreye girerek bu işi hızlandırmaya çalışıyor. Peki Hercai’de Reyyan Miran’ın büyük sevgisini görerek onu affedebilecek mi?

yeni bölümüyle bu akşam izlenecek. Şimdiden heyecanlı bekleyişin başladığı Hercai dizisinin yayınlanan 10. bölüm fragmanı büyük olayları konu alıyor. Hercai'de Gönül'ün yaptıklarını öğrenen Miran konakta herkesin önünde onu boşayacağını haykırıyor. Peki Hercai yeni bölümde Azize buna izin verecek mi? Gönül ne yapacak?

HERCAİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

"Reyyan, görmüyor musun seni çok seviyor!"

Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran'ın teklifine nasıl karşılık verecek? Diğer yandan Miran'ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül'ün planları gün yüzüne çıkar. Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran'ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan'ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

  1. 17.05.2019

Hercai 10. yeni bölümde Reyyan Miran’ı affedecek mi? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN