AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? 2019 AÖF sınavı ne zaman? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
18 Şubat 2020, Salı

nasıl alınır? sınavı ne zaman?

AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? 2019 AÖF sınavı ne zaman?

2019 yılı sınavı için binlerce kişi heyecanlı bekleyişe başladı. Adaylar AÖF sınav yerlerini merak ediyor ve sorgulamaya başladı. Peki AÖF 2019 yılında ne zaman gerçekleşecek? Açık öğretim sınav belgesini yayınlandı, peki nasıl sorgulama yapılır? Sınava girerken gerekli belgeler nelerdir?

bahar dönemi sınavı için geri sayım başladı. de belli oldu ve adaylar merakla nerede sınava gireceklerini araştırmaya başladı. 13-14 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek olan 4 oturumda gerçekleşecek. Sınavda 20 soru sorulacak ve adaylar 30 dakika içerisinde soruları cevaplamaya çalışacak.

AÖF SINAV BELGESİ NASIL ALINIR?

Adaylar "https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim" internet adresi üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifresi ile kolayca sorgulama yapabiliyor.AÖF SINAVINA GİRERKEN GEREKLİ BELGELER

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi
* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi
* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

  1. 12.04.2019
  2. Güncelleme: 12.04.2019 17:30

AÖF sınav giriş belgesi nasıl alınır? 2019 AÖF sınavı ne zaman? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN