'de şoke etti! Sinirlendi ve küfürler yağdırdı

Ezeli rakipler ve Beşiktaş Kadıköy Ülker Stadyumu'nda kozlarını paylaştı ve gülen taraf 4-3'lük skorla siyah-beyazlı ekip oldu. Dev derbiye damga vuran isim ise oyuna sonradan giren oldu. Adrenalin seviyesi yüksek geçen derbide Diego Perotti'nin sakatlanmasından sonra oyuna dahil olan deneyimli futbolcu agresif tavırlarıyla dikkat çekti. Bir pozisyonda Fenerbahçe yedek kulübesinden gelen uyarılara ters cevap veren Caner Erkin, sinirlerine hakim olamadığı diğer pozisyonlarda ise küfürler yağdırdı. İşte karşılaşmada saha içinde yaşananlar...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 01 Aralık 2020 Salı 15:46 Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2020 Salı 15:48

ile Beşiktaş arasındaki dev derbiye yedek başlayan , Diego Perotti'nin sakatlanmasının ardından 37. dakikada oyuna girdi.

Deneyimli futbolcu tansiyonu son derece yüksek geçen karşılaşmada oyuna girdikten sonra yedek kulübesinden gelen uyarılara ters cevap verdi. İşte derbide saha içinde yaşananlar...

"YİNE NE VAR"
Hürriyet'in haberine göre, 2. yarıda korner atmaya giderken yedek kulübesinden gelen uyarılara arkasını dönmeden içinde 'Yine ne var' bulunan kelimelerle yanıt verdi.

KORNERLER HEDEFE ULAŞMAYINCA KÜFÜRLER ETTİ
Agresif tavrını sürdüren 32 yaşındaki oyuncu, kullandığı kornerler hedefine ulaşmadığında da sinirli biçimde küfürler etti.

Gustavo da kart gördüğü pozisyonda Lemos'a 'Oyuna biraz kendini ver' dedi.

YALÇIN'DAN HAKEME TEPKİ OZAN TUFAN'A DESTEK
Sergen Yalçın kulübeden takımını ateşlemeye gayret etti. 4. hakem ve maçın hakemiyle diyalogları sertleşince, sarı kart gördü.

Ozan ve Rosier arasındaki gerilimde sahaya giren Volkan Demirel, Ozan'ı belinden savurarak kenara aldı. O sırada Yalçın kulübesine kadar geldi ve Ozan'ın iki yanağından tutup konuşarak sakinleştirdi.

SON DAKİKA