Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan ile Ömer ayrılıyor mu? - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
13 Ağustos 2020, Perşembe

4. bölüm fragmanı: Ceylan ile Ömer ayrılıyor mu?

Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan ile Ömer ayrılıyor mu?

ATV’de yeni başlamasına rağmen kısa sürede ilgi odağı haline gelen dizisi bu akşam ekrana gelecek. yayınlandı ve büyük heyecan yarattı. Canevim yeni bölümde Ömer’in başka bir kızdan çocuk sahibi olacağı gerçeğini öğrenen ve bunun karşısında buz kesilen Ceylan ne yapacak?

4. yeni bölüm için heyecan dorukta… Canevim'de bu akşam Ceylan ile Ömer evlenme kararı almışken ortaya çıkan bir gerçek her şeyi alt üst eder. Peki Ömer'in gerçekten başkasından çocuğu olacak mı yoksa Taylan böyle bir oyun mu planladı? İşte Canevim fragmanı ve yeni bölümde yaşanacaklar…?

CANEVİM 4. BÖLÜM FRAGMANI


CANEVİM YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ömer'in telefonundan gelen veda mesajı Ceylan'ı perişan eder. Ömer'e bir türlü ulaşamaz. Ceylan, sevdiği adamın peşine düşerken, Taylan adım adım hedefine ilerlemenin keyfini sürer. Ömer ise içinde bulunduğu zorlu durumdan kurtulmaya ve Ceylan'a ulaşmaya çalışmaktadır. Öte yandan Elvan'ın, Şevki'nin dükkanını yıkıp dökmesi aileyi yeni bir borç yükünün altına sokmuştur. Aile maddi sıkıntılarla boğuşurken, Ayşe'yle ilgili ortaya çıkan yeni bir durum hem hepsini çok üzer hem de Elvan ve Ayşe ilişkisine yeni bir duygusal boyut katar. Müjgan ise Ayşe'nin ablasının kızı olduğunu yeni öğrenmiştir. Bu olayın iç yüzünü anlamak için sorular sormaya başlar.

Oyuncular: Aras Aydın, Biran Damla Yılmaz, Özgür Çevik, Ezgi Şenler, Burcu Tuna, Nihan Büyükağaç, Simge Selçuk, Münire Apaydın, Ömrüm Nur Çamçakıllı,Zuhal Gencer Erkaya, Bedia Ener, Rıza Akın

  1. 24.06.2019

Canevim 4. bölüm fragmanı: Ceylan ile Ömer ayrılıyor mu? haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
SON DAKİKA