Hercai 7. bölüm fragmanı: Reyyan ile Azad evleniyor! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
29 Ocak 2020, Çarşamba

7. bölüm fragmanı: Reyyan ile Azad evleniyor!

Hercai 7. bölüm fragmanı: Reyyan ile Azad evleniyor!

ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi , Cuma akşamları izleyicileri ekrana kilitliyor. Hercai son bölümde Reyyan Miran’ın evli olduğunu öğreniyor. Gönül’ün gerçeği söylediği Reyyan, duydukları karşısında şoke oluyor. Bunun üzerine Hercai’de Azad ile gitmeyi kabul eden Reyyan onunla evlenecek mi?

Son bölümün hemen ardından yayınlanan 7. bölüm fragmanı nefesleri kesti. Azat Reyyan'ı konağa getirerek onu gelini yapacağını ev ahalisine haykırdı. Tüm bunları duyan Miran ise Reyyan'ı almak istese de arkadaşı Fırat'ın onu tutmasıyla sessiz kaldı. Gözyaşlarına boğulan Miran kendini Reyyan'a affettirebilecek mi? Bu düğünü bozabilecek mi?

HERCAİ 7. BÖLÜM FRAGMANI

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Gül'ün hastaneden çıkışı üzerine Miran, Reyyan'ı gizlice konağa alıyor. Ablasının özlemiyle yanıp tutuşan Minik Gül, Reyyan'ı görünce şok oluyor. Yaşadıkları uzun ayrılık sonrası hasret gideren kardeşler, başlarına geleceklerden bihaber. Yaren Şadoğlu yine dolaplar çeviriyor. Elif'i korumak için plan kuran Azize Aslanbey, torununun güvenini kaybediyor. Aslanbey ailesinin Reyyan'a yaşattıklarını duyan Elif, artık konakta olanlara sessiz kalmıyor. Her geçen gün öğrendiği gerçekler karşısında şoka uğrayan Elif, buna ne kadar dayanacak?

Azize Aslanbey, sevdiklerini kaybetmeye devam mı edecek? Konakta işe başlayan Şehriyar Hanım, kimin tarafından görevlendirildi? Miran intikamını alsa da, Reyyan'a olan aşkını kalbinden silemiyor ve günden güne kahroluyor. Reyyan ise duyduğu can alıcı gerçeklerin peşine düşüyor ve öyle bir şey öğreniyor ki...

  1. 21.04.2019

Hercai 7. bölüm fragmanı: Reyyan ile Azad evleniyor! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN