çıldırttı! "Dansözleri bekliyoruz"

'da teknik direktör ’in isteğiyle transfer edilen , sahada bekleneni veremezken, özel hayatı ve paylaşımları yüzünden büyük tepki görüyor.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 09 Kasım 2019 Cumartesi 11:55

'da , diğer tüm futbolcuları gerekli gördüğünde yedek bırakmasına rağmen Babel'den hiç vazgeçmedi. 15 maçta da oynayan Hollandalı ise, Terim'in kendisine duyduğu güvenin karşılığını veremedi. Hürriyet'te yer alan habere göre yılda 3 milyon Euro ödenen Babel'in taraftarlardan tepki gören davranışları şöyle:

SAHAYA DEĞiL SAÇA BAK

Yıllardır saç takıntısıyla bilinen , Galatasaray'da da sık sık saç şeklini ve rengini değiştiriyor. Şu günlerde Hollandalı futbolcunun oynadığı futbol ve attığı goller değil, pembeye boyadığı saçlarının rengi konuşuluyor.

DERBi SONRASI KUTLAMA!

'a yenildikleri derbiden sonra Donk ve Lemina ile birlikte arkadaşlarının kutlamasına katıldı. Dansözlü partinin görüntüleri sosyal medyada büyük yankı yaratırken, teknik heyet normal karşılayıp herhangi bir reaksiyon vermedi.

DANSÖZLERi BEKLiYORUZ
Arkadaşlarının doğum günü partisinde dansöz oynattığı için eleştirilen Babel, maçı öncesi Florya'dan Donk'la beraber bir fotoğraf paylaştı. 'dan paylaşılan fotoğrafa, "Dansözleri bekliyoruz, nerede?" diye yazdı.

BİZE ULAŞIN