Başkanı Özilhan'dan teşekkür mesajı!

Başkanı , " Spor Kulübü olarak hem ülkemizi uluslararası organizasyonlarda başarıyla temsil etmeyi sürdürme hem de altyapı çalışmalarımız ve sosyal projelerimizle basketboluna ve toplumumuza değer katma yolunda var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

Basketbol Haberleri Giriş Tarihi: 04 Haziran 2021 Cuma 11:22

'de 2020-2021 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan 'in başkanı Özilhan, teşekkür mesajı paylaştı.
Özilhan, mesajında şu ifadeleri kullandı;

"45 yıldır sporunu ileriye götürmek ve basketbolu tüm gençlere sevdirmek amacıyla hareket eden, bu misyonla uluslararası alanda da ülkemizi başarı ile temsil eden Anadolu Efes Spor Kulübümüzün, basketbolunun en üst düzey organizasyonunda şampiyon olmasının haklı mutluluğunu yaşıyoruz.

Türk basketbolunun en çok kupa kazanan takımı olan , 1996 yılında takımlar bazında ülkemizin ilk Avrupa kupası olan 'nı alarak Türk basketbolunu zirveye taşımıştı. Bugün ise Turkish Airlines EuroLeague'in 2020 - 2021 sezonunda zafer kazanarak Avrupa Şampiyonu olan Anadolu Efes Spor Kulübü, Türk milletini bir kez daha gururlandırdı.

Bu başarıya imza atmamızda emeği geçen Yönetim Kurulu üyelerimizi, kulüp yöneticilerimizi, antrenörlerimizi ve oyuncularımızı bir kez daha tebrik ediyorum. Şampiyonluk yürüyüşünde kulübümüzün yanında olan devlet yöneticilerimize, kamu görevlilerine, medya kuruluşlarına ve medya mensuplarına, kulüp partnerlerimize, paydaşlarımıza, saha gerisindeki tüm ekiplerimize ve uzaktan da olsa bizleri tüm güçleriyle destekleyen basketbolseverlere teşekkürlerimi sunuyorum. Şampiyon olduğumuz andan itibaren kulübümüze tebrik mesajları ileten herkese de ayrıca bir kez daha teşekkür ediyorum. Bu başarı hepimizin.

Anadolu Efes Spor Kulübü bir spor kulübünden daha fazlası. Güçlü altyapı organizasyonu sayesinde kuruluşundan itibaren çocuklarımızı basketbol kültürüyle buluşturuyor, spor yoluyla sağlıklı nesiller yetiştirilmesine katkıda bulunuyor. Bu anlayışla kurulduğumuz günden bu yana Türk sporuna binlerce genci kazandırdık. Anadolu Efes Spor Kulübü olarak hem ülkemizi uluslararası organizasyonlarda başarıyla temsil etmeyi sürdürme hem de altyapı çalışmalarımız ve sosyal projelerimizle Türk basketboluna ve toplumumuza değer katma yolunda var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.
Tüm basketbolseverleri, önümüzdeki süreçte de Anadolu Efes Spor Kulübü ile birlikte #BenimYerimBurası demeye davet ediyorum."

SON DAKİKA