'a başkan adayı olduğunu açıkladı!

Son dakika spor haberi: Divan Kurulu Başkanı , sarı kırmızılı kulübe başkan adayı olduğunu açıkladı. Hamamcıoğlu adaylığını, "Camiamızın şu anda bir iradeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Bu yüzden bir adım öne çıkıyorum ve başkanlığı için adaylığımı koyuyorum." sözleriyle duyurdu.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 08 Nisan 2021 Perşembe 10:33 Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2021 Perşembe 11:04

Spor Kulübü Divan Kurulu Başkanı , kulüp başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Adaylığını kişisel sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı bir video ile açıklayan Hamamcıoğlu, videosunda şu ifadelere yer verdi:

"Ben Galatasaray'da yetiştim. Kim olduğum cevabı da Galatasaray'da gizli zaten. Ben her gün Galatasaray'ı yaşayanlardanım. Büyüklerimiz bize her zaman soru sormayı öğretti. Biz de hep sorguladık ne doğru ne yanlış diye bu gözle baktık, anlamaya çalıştık. Ben Galatasaraylıyım. Şikayet etmek yok genlerimde. Bir Galatasaraylı olarak görev ve sorumluluklarım var. Böyle hisseden herkesle birlikte yürümeye hazırım. Camiamızın şu anda bir iradeye ihtiyacı olduğunu hissediyorum. Bu yüzden de bir adım öne çıkıyorum ve Galatasaray Başkanlığı için adaylığımı koyuyorum. Galatasaray olarak artık özümüze dönüşümüz çok yakın. Tek ihtiyacımız, yani hatırlamamız gereken, Galatasaray'a güven"

SON DAKİKA