'dan flaş sözleri!

Son dakika haberleri | 'de şampiyonluğun en büyük adaylarından , gözünü 'ye dikti. Başakşehirli yıldız da sarı-kırmızılı formayı giymek istediğini belirtti. Bu olası transferi yorumlayan , flaş ifadeler kullandı. İşte Vural'ın o sözleri...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 23 Ocak 2021 Cumartesi 09:20 Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021 Cumartesi 09:22

Teknik direktör , 'ın transferi için görüşmeler yapması üzerine ekranlarında değerlendirmelerde bulundu. İşte o sözler...

İrfan'ın oynadığı ve maçlarını izledim. maçında da oradaydım. Hakikaten iyi oynadı. 'nde birlikte çalıştık. Gelişimi belliydi. Bu çocuğun yeteneklerini Gençlerbirliği dışına çıkaracağı o zaman belli oluyordu.

Daha diri olmaya başladı, daha mücadeleci olmaya ve top kapmaya başladı. Hücum olarak şut atabilen, duvar olabilen, asist yapabilen bir oyuncu profiline dönüştü. Keşke Avrupadan bir takım talip olsaydı da oraya gitseydi. 'nin 'de misyonunu tamamladığını düşünüyorum.

Şimdi 'a gelirse tabii ki katkıda bulunur. 10 numarada da oynuyor, 8 numarada da oynuyor. Alıp topu öne taşımaya da çalışıyor. Kaleye yakın oynaması, özelliklerini ortaya koyması anlamında çok önemli. Kaleden uzaklaştıkça etkisi büyük olmaz diye düşünenlerdenim.

İrfan, için değişiklik olur ama Galatasaray'da o pozisyonda oynayan oyuncular fena değil. 'lar, Emreler fena değil. İrfan da onların bir tık fazlası olsun farz edin.

Yani iila bu transfer için olsun mu derseniz bence çok büyük para isteniyor. Galatasaray da bu parayı ödeyecek durumda değil. Bu transferde limitleri aşmak durumunda kalacak ve kendi içerisinden birilerini satmak zorunda kalacak.

SON DAKİKA