Sevgi engelsizdir - Son dakika Trabzonspor haberleri - Fotomaç
26 Ocak 2020, Pazar

Sevgi engelsizdir

Sevgi engelsizdir

nin düzenlediği işaret dili eğitimlerine katılan üniversite öğrencileri, işaret dilinde klibi hazırladı. Yaklaşık 4 aylık eğitimin ardından öğrencilerden 10'u, işitme engelli Trabzonsporlu taraftarlara seslerini duyurmak için Stadı çevresinde işaret diliyle Trabzonspor Marşı klibi çekti. Öğrenciler, kurgu ve montajını da kendilerinin yaptığı klibin sonuna "Sevgi engelsizdir" notunu düştü.

Trabzon Gençlik Merkezi'nin düzenlediği işaret dili eğitimlerine katılan üniversite öğrencileri, işaret dilinde klibi hazırladı. Yaklaşık 4 aylık eğitimin ardından öğrencilerden 10'u, işitme engelli Trabzonsporlu taraftarlara seslerini duyurmak için Stadı çevresinde işaret diliyle Trabzonspor Marşı klibi çekti. Öğrenciler, kurgu ve montajını da kendilerinin yaptığı klibin sonuna "Sevgi engelsizdir" notunu düştü.

  1. 16.1.2020

Sevgi engelsizdir haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN