Kuzgun dizisinde Bora vuruldu mu? Kuzgun 11. bölümden ilk sahne yayınlandı! - Son dakika Genel haberleri - Fotomaç
19 Şubat 2020, Çarşamba

dizisinde Bora vuruldu mu? Kuzgun 11. bölümden ilk sahne yayınlandı!

Kuzgun dizisinde Bora vuruldu mu? Kuzgun 11. bölümden ilk sahne yayınlandı!

Çarşamba akşamları ekrana gelen heyecanla izleniyor. Konusu ve oyuncularıyla dikkat çeken dün akşam Star TV ekranlarındaydı. Kuzgun, Bora’yı vurdu mu? Behram engelini atlatabildi mi? Son bölümün hemen ardından yeni bölümden ilk sahne de yayınlandı. İşte yaşanacak gelişmeler…

dizisinde nefes kesen anlar yaşanıyor. Dila'nın vurulması sonucu Kuzgun ile Dila arasındaki yakınlaşma dikkatlerden kaçmıyor. Diğer yandan Kuzgun'un Bora'ya olan öfkesinin nasıl sonuçlandığı merak edilen konular arasında yer alıyor. Yayınlanan yeni bölümden ilk sahnede ise aşk kıvılcımları dikkat çekiyor.

KUZGUN 11. YENİ BÖLÜMDEN İLK SAHNE

KUZGUN DİZİSİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Kuzgun kanlar içindeki Dila'yı hızla hastaneye getirir. Dila ameliyata alınır. Dila'nın kendisine sıkılan kurşunun önüne atlayarak yaralanması, Kuzgun'un Dila'yla olan ilişkisine bakışını değiştirir. Dila'nın yaralanmasından kendisini sorumlu tutan Kuzgun, hissettiği derin acıyla birlikte ilk kez inkar ettiği duygularıyla da yüzleşir. Kuzgun'u hastanedeki zor anlarında Kumru teselli etmeye çalışır. Dila ameliyattan çıkar, hayati tehlikeyi atlatır. Kuzgun hastanede ve taburcu olduktan sonra evde bir an olsun Dila'yı yalnız bırakmaz, üzerine titrer. Bu anlarda Dila'ya olan aşkı, Kuzgun'a kalbinin yerini hatırlatacaktır. Öte yandan, Bora'nın düzenlediği saldırıda bacağından hafif yaralanan Seda ile Kartal'ın yolu kesişir. Bu iki insanın yalnızlıkları kalplerine hiç tahmin etmeyecekleri bir tohum bırakacaktır.

Diğer tarafta, Meryem de Kartal'ın paradan kaynaklandığını zannettiği yarasına merhem olmaya çalışırken oğlunun bir sırrını öğrenir. Dila taburcu olduktan sonra Kuzgun saldırıyı kimin planladığını araştırmaya başlar. Kuzgun'un saldırının arkasındaki ismin Bora Dağıstanlı olduğunu öğrenmesi çok uzun sürmez. Kuzgun yaşananların hesabını kesmek için harekete geçecekken Behram Adıvar duvarına çarpar. Ancak bu engel bile Kuzgun'u durdurmaya yetmeyecektir. Kuzgun, Behram'ın korumasına rağmen Bora'yı hayatlarından silip atmaya kararlıdır. Kuzgun, Derviş üzerinden Behram'a da meydan okur. Kuzgun, Bora'yı yok etmek için savaş ilan eder. Ali'nin bu savaştaki tarafı, bütün dengeleri değiştirecektir. Dila, Kuzgun'un Bora'yı öldürme planı yaptığını öğrendiğinde artık ok yaydan çıkmıştır. Kuzgun, Behram'a rağmen planını uygulamaya koyduğunda, Dila hiç beklemediği bir anda karşısına çıkacaktır.

  1. 18.04.2019

Kuzgun dizisinde Bora vuruldu mu? Kuzgun 11. bölümden ilk sahne yayınlandı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN