Fenerbahçe'nin kamp kadrosunda MVP detayı! İşte o genç yıldız - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
07 Ağustos 2020, Cuma

Fenerbahçe'nin kamp kadrosunda MVP detayı! İşte o genç yıldız

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, sezonun ikinci yarısı hazırlıkları kapsamında Antalya'da yapılacak olan kampın kadrosunu belirledi. Sarı-lacivertlilerde 4 futbolcu sakatlıkları sebebiyle kadroda yer almazken, Yanal, 6 genç futbolcuyu kafileye aldı. Kadroda olan genç oyunculardan Ömer Faruk Beyaz 2019'un muhteşem çocuğu olmuştu. Ersun Yanal'ın kadroya dahil ettiği bir genç yıldız adayı da 2014 yılında MVP seçilmişti. Fenerbahçe taraftarları Ersun Yanal'ın kadroya aldığı isimleri araştırıyor ve merak ediyor. İşte Fenerbahçe'nin genç yeteneklerinin isim isim analizleri ve MVP detayı...

Fenerbahçe, Süper Lig'in ikinci yarısının hazırlık kampını Antalya'da yapacak. Sarı-lacivertlilerde teknik direktör Ersun Yanal kamp kadrosunu belirledi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Deneyimli teknik adam kamp kadrosuna 6 tane genç futbolcuyu dahil ederek takıma gençlik aşısı uyguladı.

Sarı-lacivertli taraftarlar 6 genç ismin mevkilerini şu ana kadarki başarılarını ve nasıl bir futbolcu olduklarını araştırıyor.

Fenerbahçe kafilesine katılan Ömer Faruk Beyaz, 2019'un muhteşem çocuğu seçilirken genç isimler arasında bir de MVP çıktı.

İşte Fenerbahçe'nin kamp kadrosuna dahil edilen futbolcuların isim isim analizi...

EMİR MİRAL KÖKSAL
Sakaryaspor altyapısında yetiştikten sonra dönenim Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman tarafından Fenerbahçe transfer edilen 5 oyuncudan biri olan Emir Miray 18 yaşında ve solbek bölgesinde görev yapıyor.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA