Son dakika haberi: 'da KAP haftası! İki açıklanıyor

Ara döneminin sessiz takımı , bu hafta bombaları patlatmaya hazırlanıyor. Geciken transferler nedeniyle taraftarların tepkisi çeken yönetim, bu hafta sonuna kadar iki yıldızın transferini KAP'a bildirerek, hem camianın hem de teknik direktör 'in gönlünü alacak. İşte o isimler ve detaylar...

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 19 Ocak 2021 Salı 09:53

Şu ana kadar konusunda somut adım atılmaması nedeniyle taraftarın tepkisini alan yönetimi, camianın gönlünü almak için düğmeye bastı.

Özellikle 'a karşı alınan son derbi mağlubiyeti sonrası çalışmalarına ağırlık veren sarı-kırmızılılar bu hafta en az iki ismin bitirilmesi için yoğun mesai harcayacak.

'ın, bir süredir görüşme halinde olduğu ve 'in transferleri konusunda son aşamaya geldiği ve hafta içinde bu iki ismi açıklayacağı öğrenildi.

Milliyet'in haberine göre; her iki futbolcuyu da zorunlu satın alma opsiyonuyla renklerine bağlamayı hedefleyen , 'nun kulübü ve 'in takımı ile son detayları görüşüyor.

'ya için 550 bin euro kiralama ile birlikte 5 milyon euro zorunlu satın alma opsiyonu teklifi, için ise 'e 1+4 milyon dolarlık öneri sunan yönetim, iki kulübün de son kararını vermesini bekliyor.

Her iki futbolcu da kulüplerine 'a olmak istediklerini iletti.

OKULA BAŞLADI

Bir süre önce ailesini 'da bırakan 'nun oğlu 'de okula başladı. Nijeryalı futbolcunun eşi bu durumu sosyal medyadan paylaştı.

SON DAKİKA