Seyircili oynanır - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
31 Mayıs 2020, Pazar

Seyircili oynanır

Seyircili oynanır

Başkanı , “Ertelenen ’nin seyircili oynanacağına 1 milyon dolara bahse girerim” diye konuştu.

Başkanı Aleksander , futbolun normale döneceği konusunda iddialı konuştu. Ceferin, ertelenen 'nin seyircili oynanacağını düşünerek, "Bu konuda 1 milyon dolara bahse girerim. Artık virüs konusunda çok fazla şey biliyoruz ve hazırız. Yetkililerin tavsiyelerini takip edeceğiz. Ancak şahsi olarak maçların çok yakında seyircili şekilde oynanacağından eminim" diye konuştu. Ceferin 1. ve 2. Dünya Savaşı'ndan sonra bile futbolun oynanmaya devam ettiğini belirterek, "Bu durum virüs yüzünden de değişmeyecek. Bu yeni bir deneyim ve bundan kurtulduğumuzda işler normale dönecek" dedi.

Ceferin, virüs hakkında bilgi sahibi olduklarını ve seyircili maçların yakında oluğunu müjdeledi.
  1. 23.5.2020

Seyircili oynanır haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA