Shane Larkin: ‘Şahin Larkin’i seçerdim - Son dakika Basketbol haberleri - Fotomaç
14 Temmuz 2020, Salı

: ‘Şahin Larkin’i seçerdim

Shane Larkin: ‘Şahin Larkin’i seçerdim

Türk vatandaşlığına geçen , “ isim seçmem gerekseydi Şahin’i seçerdim. Zaten birçok insan bana Şahin diyor” ifadelerini kullandı.

'in Türk vatandaşlığına geçen yıldız basketbolcusu , bir isim seçmek durumunda kalsaydı "Şahin" ismini tercih edeceğini söyledi. Lige verilen arada çalışmalarını ABD'deki evinde sürdüren ve Türkçe bazı kelimeler öğrendiğini belirten Larkin, "Favori kelimem 'kolay gelsin.' Bunu sık olarak kullandığımı söyleyebilirim. Türkçe'de daha akıcı olmak isterdim ama öğrenmesi zor dil. Türkçe isim seçmem gerekseydi Şahin'i seçerdim. Birçok insan bana Şahin diyor" ifadelerini kullandı.

ile çalışmaktan mutluluk duyduğunu kaydeden 27 yaşındaki basketbolcu, "İkimiz de benzer enerjiye sahibiz, ne yapmak isteğimizi biliyoruz. O beni oyuncu olarak, ben de onu koç olarak çok iyi anlıyorum" yorumunu yaptı. Larkin, takımdaki geleceği hakkındaki soruya ise, "Efes için derin bir sevgim var. Burada çok mutluyum ancak gerçekleştirmek istediğim başka hedeflerim ve hayallerim de var. Gelecekte ne olur bilmiyorum ama şu anda tek düşündüğüm takımda başarılı olmak" yanıtını verdi.

  1. 19.4.2020

Shane Larkin: ‘Şahin Larkin’i seçerdim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA