MKE Ankaragücü Başkanı Fatih Mert müjdeyi verdi! Transfer...

MKE Ankaragücü'nde başkan Fatih Mert, eski futbolcuları Tomas Heurtaux ve Alessio Cerci'yle yaşanan anlaşmazlık nedeniyle uygulanan transfer yasağının kaldırıldığını resmen duyurdu.

MKE Ankaragücü Haberleri Giriş Tarihi: 10 Eylül 2020 Perşembe 13:01 Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2020 Perşembe 13:24

Süper Lig ekiplerinden MKE Ankaragücü, geçtiğimiz sezonun başında yollarını ayırdığı Tomas Heurtaux ve Alessio Cerci'nin alacakları nedeniyle transfer yasağıyla karşı karşıya kalmıştı. İki yıldız isimle anlaşmaya varan Ankara ekibinde transfer yasağı kaldırıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan kulüp başkanı Fatih Mert, "Transfer yasağını an itibariyle kaldırdık. Şu an için transfer yapmak için önümüzde hiçbir engel kalmadı. Anlaştığımız oyuncuların lisanslarını çıkarmak için başvurulara başladık. Hiç kolay olmadı, çok zorlandık ama başardık. Ömrümüzden ömür gitti, diyebilirim" diye konuştu.

MKE Ankaragücü taraftarına da seslenen Mert, "Bu sene taraftarımıza rahat maç seyredeceği bir takım kurmak için mücadele ettik. İnşallah yanılmamışızdır. Taraftarımıza daha güçlü ve seyir keyfi veren bir takım izlettireceğiz" ifadelerini kullandı.

SON DAKİKA