Aziz, Bülent Yıldırım! – Turgay Demir – Fotomaç ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Aziz, !

  haklı; 'ın arkası boş, çünkü arkasında hakem desteği yok! Bu anlamda en şanslı olan 12. Fenerbahçeli olarak görevini yaptı. Önce rakip futbolcunun uyarısıyla sarı kart çıkardı, sonra orta sahada olan sıradan bir faulde ikinci sarıdan kırmızıyı gösterdi. Ben hakem diye buna derim!
  Emre yanında küfür ediyor umurunda değil... Rakibinin boğazına sarılan Emre'yi görmemesine sözüm yok çünkü sırtı dönük ama temsilci görmüş olmalı! Hakemin görüş alanı içinde olmayan pozisyonlara görüntüyle disiplin cezası verilebildiği için Emre'nin hem küfürden (Gökhan Töre gibi), hem rakibinin boğazına sarılmaktan PFDK'lık olması lazım.

  Bilic çok vakit kaybetti

  Gelelim maça... Beşiktaş zor maça iyi gibi başlamadı, Fenerbahçe ise tam aksine bu sezonki en iyi başlangıcını yaptı.
  Kartal'ın zayıf karnı savunmasının sağı… Necip geçen hafta büyük hatalar yapmıştı maçın hemen başında bu kez Alper'i kaçırarak takımının gol yemesine neden oldu.
  İlk yarıda iyi , pozisyonlar ve Oğuzhan'ın yanlış tercihleri nedeniyle Beşiktaş'ın başlamadan biten atakları vardı.
  İkinci yarıda Fenerbahçe skoru koruma telaşına düşüp beklemeyi tercih edince Beşiktaş yarım yamalak zorlamalar yaptı ve futbolun da tadı kaçtı… İkinci yarıyla birlikte Pektemek'in oyuna alınmayışı bana gore büyük hata. Bir başka hata ise savunmanın sağında yapıldı.
  Necip çıkarsa İsmail girer ve Atiba'ya dokunmazsın… Bilic önce orta alanın dengesini bozdu daha sonra dediğimiz şekle döndü ama o arada yaklaşık 25 dakika kaybedildi. Oğuzhan'ın kötü haline 75 dakika katlanmak büyük hataydı.
  Sonuç olarak Beşiktaş kalfa olarak kaldı ve ustalık sınavını geçemedi. Avrupa'da dev rakipler karşısında izlediğimiz Beşiktaş'tan eser yoktu. O Beşiktaş hakemi de yenerdi. Fenerbahçe akıllı oynadı ve Bülent Yıldırım'ın da desteğiyle üç puanı aldı. Kutlarım.

  • Turgay Demir Turgay Demir
   1. 03 Kasım 2014, Pazartesi
   1. E-Posta: turgay.demir@fotomac.com.tr
   1. SMS: TDE yaz boşluk bırak mesajını yaz 4122'ye gönder.
    Yazarın KODU boşluk bırakıp, MESAJINIZI yazıp, 4122'ye gönderin.
    Örnek: Turgay Demir'a mesaj göndermek istiyorsanız.
    TDE boşluk bırakıp, mesajınızı yazıp 4122'ye gönderin.
    Tüm operatörlerden servis 1.60 TL olarak ücretlendirilir.
    Servis sorgulamalı bir servis olup iptali yapılamaz.
    Müşteri Hizmetleri: 444 8881
   1. Gönder
    Yazdır
   2. A-
    A+


  YAZARLAR tümü
  Sitene Ekle
   BİZE ULAŞIN