Taylan Antalyalı krizi büyüyerek devam ediyor! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
28 Şubat 2020, Cuma

Taylan Antalyalı krizi büyüyerek devam ediyor!

Taylan Antalyalı transferiyle karşı karşıya gelen Gençlerbirliği ve Galatasaray arasında sular durulmuyor. Başkent ekibi, Erzurum ile arasında "Sonraki satıştan pay" anlaşması bulunduğunu ancak iki kulübün anlaşarak kendilerini devreden çıkardığını ileri sürdü. Konuyla alakalı Bucaspor cephesinden de flaş bir açıklama geldi. İşte Taylan Antalyalı transferinin detayları ve yaşananlar...

Taylan Antalyalı'nın transferi Gençlerbirliği, Erzurum ve Galatasaray'ı karşı karşıya getirdi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Başkent ekibi, Erzurum ile arasında "Sonraki satıştan pay" anlaşması bulunduğunu ancak iki kulübün anlaşarak kendilerini devreden çıkardığını ileri sürdü.

Gençlerbirliği'nden yapılan açıklamada, Taylan'ın, bir sonraki satıştan yüzde 40 pay maddesiyle Erzurumspor'a gönderildiği vurgulanırken, "Ancak Taylan'ın transferinde bonservis ödenmemesi söz konusu oldu. Bonservis bedeli yok ama fahiş imza parası herkesin dilinde" denildi.

İHTİMAL VERMİYORUZ!
Galatasaray ve Büyükşehir Belediye Erzurumspor yöneticilerinin, 'imza parası' adı altında Gençlerbirliği'ne bonservis ödememek amacıyla böyle bir yola başvurduklarına ihtimal verilmediği belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: "Süreci, avukatlarımız aracılığıyla titizlikle takip ediyoruz.

İki güzide kulübümüzün yöneticilerinin, yazılan, konuşulan yöntemlere başvurduklarına, hatta pırlanta gibi bir gencimizin de böyle işlere alet edildiğine kesinlikle ihtimal vermiyoruz.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN