Ribery'den şok karar! Galatasaray... Son dakika transfer haberleri... - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
29 Şubat 2020, Cumartesi

Ribery'den şok karar! Galatasaray... Son dakika transfer haberleri...

Galatasaray bunu beklemiyordu! Franck Ribery şoke etti... Şampiyon Galatasaray'da transfer çalışmaları başladı. Ryan Babel, Valentine Ozornwafor ve Douglas transferlerini bitirmek üzere olan Galatasaray, kanat, forvet ve 10 numara bölgeleri için de listesini hazırladı.

Şampiyonlar Ligi gruplarına direkt olarak gitmesi kesinleşen Galatasaray kadrosunu güçlendirmek için tanıdık bir isme yöneldi: Franck Ribery...

GALERİ DEVAM EDİYOR

23 yaşındayken Galatasaray'ın kapısından giren ve gösterdiği şaşaalı performansla taraflı tarafsız herkesi kendine hayran bırakan Fransız yıldız, parasının 2 ay geç ödenmesini gerekçe göstererek sözleşmesini feshedip Marsilya'ya gitmiş, o dönem bu karar Türkiye'de büyük olay yaratmıştı.

Franck Ribery için ikinci Galatasaray döneminin başlaması uzak değil ama... İşte o karar ve şok ayrıntı:

Daha önce 23 yaşında geldiği sarı-kırmızılı takımda kısa dönemde taraflı tarafsız herkesi futboluyla kendine hayran bırakan Fransız futbolcu, aldığı tekliften bir hayli mutlu oldu.

36 yaşında olan ve kariyerinin son imzasını atmaya hazırlanan 36 yaşındaki Ribery, bilmediği bir ülkeye gitmek istemiyor.

DİĞER GALERİLER