İşte Muslera'nın sakatlığının dış basında yankıları! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
04 Temmuz 2020, Cumartesi

İşte Muslera'nın sakatlığının dış basında yankıları!

Süper Lig'in 27. haftasında Çaykur Rizespor ile karşılaşan Galatasaray'da Fernando Muslera mücadelenin 24. dakikasında sakatlanarak oyundan çıkarken, yerini Okan Kocuk'a bırakmıştı. Röntgen çekilmek üzere hastaneye götürülen başarılı file bekçisinin ayağında kırık tespit edilirken, en az 5 ay sahalardan uzak kalacağı öğrenilmişti. Bu haber, Muslera'nın ülkesi Urugay'da da geniş yer buldu. İşte Muslera'nın sakatlığının Uruguay basında yankıları...

Süper Lig'e verilen 3 aylık aranın ardından Çaykur Rizespor karşısında çıktığı mücadelede, başarılı kaleci Fernando Muslera'nın kaval kemiğinin kırılması sarı kırmızılı camiada büyük bir şok etkisi yarattı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Yaşadığı sakatlık sonrası dakikalarca yerde kalan Muslera, hastaneye kaldırılırken tecrübeli kalecinin sağ ayak tibia ve fibula kemiklerinde kırık tespit edildi.

Yaşadığı ciddi sakatlık, başarılı file bekçisinin ülkesi Uruguay'da da geniş yer buldu. İşte Uruguay basınında Fernando Muslera'nın sakatlığının yankıları...

'MAÇI DEĞİL SEZONU KAPATTI'
Muslera, Rize'de sadece maçı değil sezonu da kapatmış oldu. Büyük şanssızlık... (Futbol UY)

'ÇEKTİĞİ ACI BELLİ OLUYORDU'
Kötü şans! Muslera'nın çektiği acı yüzünden belli oluyordu. Takım arkadaşlarının ve sağlık görevlilerin yardımıyla ambulansa kaldırıldı. (Tenfield)

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA